Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės gerų emocijų ir medalių lietus
SportasAukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės gerų emocijų ir medalių lietus
2019 spalio 21, Pirmadienis 10:36

Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės gerų emocijų ir medalių lietus

Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės gerų emocijų ir medalių lietus
  • 7 foto

Spalio 18-ą Ignalinoje vyko XII Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės, kuriose sulaukta svečių komandų iš Utenos, Zarasų, Visagino, Švenčionių, Molėtų, Kupiškio. Tai graži ir prasminga sporto ir bendrystės šventė, turinti gyvas tradicijas ir padedanti įvairias negalias turintiems žmonėms pajusti buvimo kartu džiaugsmą, varžytis ir būti įvertintiems. Žaidynes kartu su rajono neįgaliųjų draugija organizavo Ignalinos kultūros ir sporto centras, savivaldybė.

Žaidynės ir jų atidarymas vyko Ignalinos sporto ir pramogų centre. Visus pasveikino Neįgaliųjų draugijos Ignalinos skyriaus pirmininkė Regina Slabadienė ir Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, Kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, sportą kuruojantis vyr. specialistas Artūras Česliokas. Meras džiaugėsi renginiu ir linkėjo gerai praleisti laiką Ignalinoje. Kiekvienai komandai jis įteikė knygas ir saldžias dovanas. Merui toks renginys buvo pirmasis, todėl jis nusprendė visą žaidynių laiką praleisti su jų dalyviais.

Komandų vadovai taip pat sveikino draugus, organizatoriams dėkojo už renginį ir perdavė atvežtus suvenyrus. Vyriausias žaidynių teisėjas ir Ignalinos neįgaliųjų sporto būrelio vadovas Vytautas Motiejonis dalyvius supažindino su taisyklėmis, pristatė teisėjų komandą.
Žaidynių dalyviai varžėsi aštuoniose rungtyse: mėtė krepšinio baudas, lankus, plaukė baseine, sėdo šaškių stalų, rankos taiklumą bandė strėlyčių mėtymo, kopėtėlių varžybose, jėgas – svarmenų laikymo rungtyje. Apdovanojimų ceremonijoje atskirų rungčių vyrų ir moterų grupėse nugalėtojams buvo įteikti medaliai, kiekviena komanda gavo taures ir padėkas.
Išdalinta kelios dešimtys medalių, kai kurie žaidynių dalyviai jų gavo po du, tris ar net keturis. Šaškėmis geriausiai žaidė uteniškiai, baudas mėtė molėtiškiai, ignaliniečiams sekėsi boulingas, strėlytės, svarsčio kilnojimas, plaukimas. Apdovanotos ir daugiausiai medalių gavusios komandos. Ignaliniečiai laimėjo 18 medalių, uteniškiai – 8, visaginiečiai – 6.
Pasibaigus žaidynėms dar neskubėta skirstytis. Renginio šeimininkė Regina Slabadienė visus kvietė pasivaišinti ir smagiai aptarti dienos įspūdžius. Žaidynių dalyviai buvo tikrai gerai nusiteikę, džiaugėsi ir už savo, ir už draugų komandas. Medaliai kaip padėkos ženklas užkabinti ir savivaldybės merui, kultūros ir sporto centro direktoriui, sporto specialistui. Meras visiems padėkojo už dalyvavimą, parodytą ryžtą ir norą sportuoti bei kvietė atvažiuoti ir kitais metais, o pats žadėjo apsivilkti sportinį kostiumą bei išbandyti daugiau rungčių.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6270
Vakar apsilankė:7456
Šią savaitę apsilankė:33955
Šį mėnesį apsilankė:20845
Viso (nuo 2015-02-16):14044837
Šiuo metu naršo:
97
2020-07-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!