Spausdinti šį puslapį
2015 lapkričio 19, Ketvirtadienis 10:25

Utenos krašto kūrėja Vida Paulauskienė

Utenos krašto kūrėja Vida Paulauskienė
  • 11 foto

Portale udiena.lt pristatome Utenos krašto kūrėjus. Kviečiame aktyviai domėtis jų kūryba ir gyvenimu. Šį kartą kviečiame trumpai susipažinti su tautodailininke VIDA PAULAUSKIENE. Kviečiame būti aktyviais ir siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Jus dominančius klausimus šiai Utenos krašto kūrėjai iki lapkričio 25 dienos, o atsakymus į klausimus pateiksime vėliau.

Vida Paulauskienė – Utenos krašto tautodailininkė, kurios pomėgiai – pynimas iš vytelių, vėlimas iš avies vilnos (daugiausia naudojama Lietuvoje auginamų avių vilna), odos darbeliai, siuvinėjimas ir floristika.
Menininkė gimė atokiame Molėtų rajone esančiame kaimelyje, su kuriuo iki šiol nenutrūkęs ryšys. 1979 m. Vida baigė Suginčių vidurinę mokyklą.
Nuo 1982 metų gyvena Utenoje. Aktyviai dalyvauja tradicinių, pavasarinių tautodailininkų darbų parodose, įvairiuose labdaros renginiuose. Žinių nuolat semiasi įvairiuose seminaruose, kūrybinėse stovyklose.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt