Apdovanoti gyvūnų globėjai
Krašto žiniosApdovanoti gyvūnų globėjai
2016 spalio 05, Trečiadienis 11:18

Apdovanoti gyvūnų globėjai

Apdovanoti gyvūnų globėjai

Spalio 4 dieną minint Pasaulinę gyvūnijos ir šv. Pranciškaus Asyžiečio dieną, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) apdovanojo žmones, kurie globoja, gelbėja, rūpinasi nuskriaustais ar sužeistais gyvūnais.

Šiemet VMVT padėkos ir unikalūs ženklai „Sekime Šv. Pranciškaus pavyzdžiu" įteikti penkiolikai geradarių visoje Lietuvoje.
Panevėžio gyvūnų globos draugijos gyvūnų prieglaudos savanoris Justinas Stašys apdovanotas ženklu „Sekime Šv. Pranciškaus pavyzdžiu" už pasiaukojamą meilę beglobiams gyvūnams.
Šakių VMVT ženklą „Sekime Šv. Pranciškaus pavyzdžiu" įteikė Alvydui ir Žanetai Pilipauskams už rūpinimąsi benamiais, beglobiais, sužeistais gyvūnais ir jų gerove.
Ženklai taip pat įteikti Ignalinos „Šaltinėlio" mokyklos mokytojai Janei Čiplienei už gyvūnų gerovės idėjų propagavimą, švietėjišką veiklą, paramą gyvūnų globos įstaigoms ir VšĮ „Telšių uodegėlė" vadovei Romai Puidokienei už profesionalią, aktyvią veiklą gelbėjant, globojant bešeimininkius, kenčiančius, sužeistus gyvūnus, už originalius, kūrybiškus sumanymus šviečiant visuomenę gyvūnų gerovės klausimais, skatinant atsakingą požiūrį, pagarbą ir atjautą gyvūnams.
Už rūpinimąsi beglobiais gyvūnais, šviečiamąją veiklą ir organizuojamus renginius vaikams gyvūnų globos temomis padėka įteikta Zarasų miesto seniūnei Olgai Podolskienei.
Padėka apdovanota privati Zarasų veterinarijos gydytoja Loreta Alechnavičienė už neatlygintiną veterinarinės pagalbos teikimą, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, rūpestingą ir atsakingą rūpinimąsi beglobiais gyvūnais.
Už išskirtinę meilę gyvūnams VMVT padėka skirta ūkininkui Antanui Pauliui Kuliešiui iš Skuodo rajono.
Biržų VMVT padėka apdovanojo Suomijos organizacijos „Pet Rescue Finland" įkūrėją Liiso Anneli Leitzinger už gyvūnų gerovės idėjų propagavimą ir rūpinimąsi beglobiais gyvūnais.
Varėnos VMVT viršininkas padėką įteikė privačiam veterinarijos gydytojui Dariui Tamulevičiui už rūpinimąsi beglobiais gyvūnais, veterinarinės pagalbos teikimą ir švietėjišką veiklą.
Padėka skirta Šiauliuose įsikūrusios Raimondo Rimgailos klinikos darbuotojams už švietėjišką veiklą gyvūnų gerovės ir globos klausimais, nuolatinės pagalbos suteikimą kenčiantiems ar sužeistiems gyvūnams.
Plungės VMVT padėką skyrė verslininkei Vidai Stuobrienei už bendradarbiavimą gyvūnų gerovės srityje.
Padėkomis taip pat padovanotas Mielagėnų klebonas Marijonas Savickas, Ignalinos viešosios bibliotekos Mielagėnų filialo bibliotekininkė Rima Misiūnienė, veterinarijos klinikos „Greitoji žirafa" darbuotoja Vaida Zlotkienė, Ignalinos gyvūnų globos organizacijos VšĮ „Šlapia nosytė" savanorė Rita Jutienė, UAB „Aliter" vadovė Daiva Vasiliauskienė.

VMVT inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos krašto kūrėjas L. Gaižauskas

  Portale udiena.lt pristatome Utenos krašto kūrėjus. Kviečiame aktyviai domėtis jų kūryba ir gyvenimu. Šį kartą kviečiame trumpai susipažinti su saldutiškiečiu medžio gaminių meistru Lioniu Gaižausku. Kviečiame būti aktyviais ir siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Jus dominančius klausimus šiam kūrėjui iki rugpjūčio 16 dienos, o atsakymus į klausimus pateiksime vėliau.

 • Pasveikinta 100 metų sulaukusi senolė

  Molėtuose pasveikinta garbingos 100 metų sukakties sulaukusi rajono gyventoja – Leonarda Kaušinienė.
  „Sulaukti šimto metų lemta ne kiekvienam. Priimkite pačius nuoširdžiausius mūsų sveikinimus garbingo Jubiliejaus proga. Linkime sveikatos ir stiprybės," – linkėjo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir įteikė senolei Leonardai sveikinimą bei puokštę gėlių.

 • Utenos krašto kūrėjas Saulius Vėgėlė

  Portale udiena.lt pristatome Utenos krašto kūrėjus. Kviečiame aktyviai domėtis jų kūryba ir gyvenimu. Šį kartą kviečiame trumpai susipažinti su medžio drožėju, meistru Sauliumi Vėgėle. Kviečiame būti aktyviais ir siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Jus dominančius klausimus šiam kūrėjui iki gruodžio 12 dienos, o atsakymus į klausimus pateiksime vėliau.

 • Rokiškėnas bus teisiamas dėl krikštasūnio nužudymo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota nagrinėti žmogžudystės Rokiškio rajone byla. Mirtinu tapo vienintelis smūgis, pensininko suduotas savo krikštasūniui.

 • Sulaukę aukščiausio įvertinimo jaunųjų uteniškių darbai apkeliavo net Kairą

  Spalio 26 dieną Utenos Krašuonos progimnazijoje lankėsi LR Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius Eduardas Borisovas su Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalių skyriaus trečiąja sekretore Vita Škikūnaite. Garbūs svečiai turėjo ypatingą misiją – apdovanoti tarptautinio piešinių konkurso „Egypt in the eyes of children of the world competition" nugalėtojus, kuriais tapo Krašuonos progimnazijos mokytojos Dalios Puodžiukienės jaunieji dailininkai.

 • Tautų suvienijimo festivalis Visagine

  Egzistuoja legenda apie paslaptingą medį, ant kurio šakų žydi spalvingi ir kvapnūs žiedai, noksta stebuklingi, sielą gydantys vaisiai. Tai įvairių tautų tradicijos, turtinančios viena kitą. Šis medis išdygsta, žydi ir savo vaisius nokina kas antrus metus Lietuvoje, Visagino mieste. Tuo metu vyksta tradicinis Tarptautinis tautinių kultūrų festivalis „Rudeninės". Festivalio tikslas – stiprinti Visagino miesto tautinių bendruomenių ryšius su etninėmis tėvynėmis bei įvairių tautų meno kolektyvų tarpkultūrinį bendradarbiavimą, atskleisti Lietuvoje gyvenančių tautinių kultūrų įvairovę.

 • Medžio drožėjos rankose gimsta šventieji

  Nuo Biliakiemio vingiuotas keliukas veda į atokų Gudėniškės viensėdį. Čia pasitinka nuostabaus grožio oazė: ant nedidelės kalvelės žydinčiais vijokliais apsivijęs garsios Utenos krašto kūrėjos Anelės Araminienės gyvenamasis namas, kuris vasarą paskęsta žieduose, o šeimininkės išpuoselėtuose darželiuose akį džiugina Anelės sukurtos skulptūros.
  Meną ir gėles mylinti Kuktiškių seniūnijos gyventoja A. Araminienė prisipažįsta, kad jai paprasčiausiai trūksta dienos: darbštuolė triūsia nuo ankstyvo ryto iki vėlumos. Tačiau skųstis nemėgstanti tautodailininkė randa laiko ne tik vieną ar kitą medinę skulptūrą nudrožti, bet ir prie senų staklių atsisėsti.

 • Anykščių gatvėse – stilingi spalviniai sprendimai

  Viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių ir geležinkelių projektavimo ir statybos kompanijų „Panevėžio keliai" baigia rangos darbus objekte, kurio vizualiniai sprendimai ypač puošia vieną žymiausių Lietuvos kurortų. Žiburio gatvėje Anykščių mieste nusidriekė nestandartinės rausvos spalvos dviračių takas ir jis ne paskutinis toks šiame mieste. Tokios pat spalvos dviračių takas numatytas ir Vilniaus gatvės Anykščiuose rekonstrukcijos projekte.

 • Anykščiuose netrukus prasidės medinės Vorutos pilies statybos

  Praėjusią savaitę Anykščių rajono savivaldybėje buvo pasirašyta sutartis su medinės Vorutos pilies statybų rangovais. Viešojo pirkimo konkursą laimėjo UAB „Povilo Gurklio firma", kurios specialistai turi 18 metų statybų, rekonstrukcijos ir restauravimo darbų patirtį. Iš viso paraiškas dalyvauti viešojo pirkimo konkurse pateikė 6 dalyviai.

 • Gegužės 27–28 dienomis – jaunatviškas ir blaivus Zarasų kurortinio sezono atidarymas „Zarasai – tarytum vasara“

  Tradiciškai, paskutinį gegužės savaitgalį, 27–28 dienomis, Zarasuose vasara pasitinkama kurortinio sezono atidarymu. Dvi savaitgalio dienas truksiančios šventės programoje numatyta daugybė renginių įvairiems skoniams, tad širdžiai mielos veiklos čia atras kiekvienas šventės svečias. Kurorto sezono atidarymo svečiai galės pasirinkti iš daugybės įvairaus turinio kultūrinių, sportinių renginių, kūrybinių užsiėmimų, į kuriuos taip pat galės įsitraukti ir sudalyvauti. Viena didesnių kasmetinių šventės naujovių – šventėje nebus prekiaujama alkoholiu. Kurorto sezoną norima pradėti pramogaujant blaiviai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:667
Vakar apsilankė:11870
Šią savaitę apsilankė:12537
Šį mėnesį apsilankė:257631
Viso (nuo 2015-02-16):12307981
Šiuo metu naršo:
80
2020-01-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!