„Kamštelių vajaus“ rekordas: Krašuonos progimnazija surinko 370 kilogramų kamštelių
Jaunimas„Kamštelių vajaus“ rekordas: Krašuonos progimnazija surinko 370 kilogramų kamštelių
2015 spalio 07, Trečiadienis 09:37

„Kamštelių vajaus“ rekordas: Krašuonos progimnazija surinko 370 kilogramų kamštelių

„Kamštelių vajaus“ rekordas: Krašuonos progimnazija surinko 370 kilogramų kamštelių

Šalies ugdymo įstaigų bendruomenes stipriai įtraukė kamštelių rinkimo vajus – pastaraisiais metais Utenoje taip pat tapo madinga rinkti kamštelius. Ir šiais metais mokiniai ar ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai noriai iš namų nešė kamštelius, kurie vakar, spalio 7 dieną, prie Utenos kultūros centro buvo pasverti ir priduoti perdirbti.

Kasmet į kamštelių rinkimo vajų įsisuka vis daugiau Utenos rajono švietimo įstaigų – šįmet konkurse „Kamštelių vajus 2015" dalyvavo aštuonios miesto ugdymo įstaigos: savo surinktus kamštelius šiam konkursui pristatė Vyturių progimnazija, vaikų lopšelis–darželis „Želmenėlis", Aukštakalnio progimnazija, „Žiburio" pradinė mokykla, vaikų lopšelis-darželis „Saulutė", mokyklos vaikų darželio „Eglutė" „Pelėdžiukų" grupė, Krašuonos progimnazija ir vaikų lopšelio–darželio „Pasaka" vaikai. Utenoje iš viso surinkta beveik 900 kg kamštelių, kurie bus perdirbti.
Viešosios įstaigos „Draugiški šeimai" organizuojamas konkursas „Kamštelių vajus 2015" artėja prie finišo tiesiosios – per artimiausias savaites dvylikoje Lietuvos miestų bus pasverti ir priduoti perdirbti visi šiemet surinkti kamšteliai. Šiais metais į konkursą prisiregistravo pustrečio šimto komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Tai įvairios mokymo įstaigos, bendruomenės bei pavienės šeimos. Konkurso organizatoriai skaičiuoja, kad kamštelius visoje Lietuvoje renka apie trys šimtai tūkstančių žmonių.
Rezultatai: Utenos Vyturių progimnazija surinko 177,06 kg, Utenos vaikų lopšelis–darželis „Pasaka" – 18,15 kg, Utenos vaikų lopšelis–darželis „Želmenėlis" – 38 kg, Utenos Aukštakalnio progimnazija – 49,7 kg, Utenos „Žiburio" pradinė mokykla – 19 kg, Utenos vaikų lopšelis–darželis „Saulutė" 159,25 kg, Utenos mokykla–vaikų darželis „Eglutė" – 6,85 kg, Utenos Krašuonos progimnazija – 370,2 kg.

Laikraščio „Utenos diena" inf., V. Develienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiams kamštelių rinkėjams kol kas nėra lygių

  Spalio viduryje pradėjęs savo kelionę po Lietuvą, plastikinius butelių kamštelius renkantis autobusėlis nuvažiavo į jau daugiau nei dvidešimt Lietuvos miestų ar įstaigų ir surinko jau dvi tonas kamštelių. Kol kas daugiausia surinkta kamštelių Utenoje – 284 kilogramai.

 • Uteną įtraukė kamštelių rinkimo vajus

  813 kilogramų – tiek kamštelių surinko uteniškiai, ikimokyklinio ir darželinio amžiaus vaikai. Dalyvaudami nacionalinio konkurso „Kamštelių vajus'2016" finaliniame renginyje, dvi mūsų rajono ugdymo įstaigos pateko į daugiausia kamštelių surinkusių šalies komandų dešimtuką, o Utenos vaikų lopšelis–darželis „Saulutė" pelnė 300 eurų, kuriuos galės išleisti savo reikmėms.

 • Iš kamštelių žada tiesti takus ir statyti namus

  Ar galima iš plastikinių kamštelių pagaminti sienų plyteles ar iškloti pasivaikščiojimų, dviračių takus? Padaryti dešimties metrų aukščio obeliską ar milžinišką miesto kalėdinę eglutę? „Taip!" – sako respublikinio konkurso „Kamštelių vajus" organizatoriai.

 • „Kamštelių vajuje“ dalyvaujantys uteniškiai stebina savo aktyvumu ir išmone

  Konkurso „Kamštelių vajus 2016" tikslas – surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų plastikinių butelių kamštelių ir juos perdirbti. Raginami mokytojų vaikai aktyviai renka kamštelius, juos neša į mokyklas, vaikų darželius, o vėliau kuria neįprastus dirbinius.

 • Ąžuolas apsivijo vėliavos spalvomis

  Kovo 10-os rytą saujelė Krašuonos progimnazijos pedagogių čiupo į rankas adatas ir ėmė puošti šalia Kultūros centro augančio ąžuolo. Tai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirta meninė instaliacija, prie kurios įgyvendinimo prisidėjo gausi progimnazijos bendruomenė. Megzdami ar nerdami trispalves pilietinės akcijos dalimi tapo šios ugdymo įstaigos pedagogai, mokiniai, jų tėvai ir seneliai.

 • Ilgiausio žaislo rekordas ir kamštelių baseinas

  Per konkurso „Kamštelių vajus'2015" finalinį renginį PLC „Panorama" vyko ilgiausio plastikinio žaislo iš butelių kamštelių vėrimas ir Lietuvos rekordo fiksavimas. Buvo suverta 266, 60 m ilgio gyvatė, kuri svėrė daugiau nei penkiasdešimt kilogramų. Ilgiausią žaislą gamino Vš Į „Balsių darželis". Gyvatei pagaminti buvo sunaudota 26600 kamšteliai.

 • Uteniškiai pasistengė: surinko beveik 900 kilogramų kamštelių

  Vilniuje baigėsi ketvirtasis respublikinis konkursas „Kamštelių vajus'2015". Viešosios įstaigos „Draugiški šeimai" organizuojamas konkursas kasmet susilaukia vis didesnio visuomenės dėmesio. Konkurso organizatoriai skaičiuoja, kad kamštelius renka apie trys šimtai tūkstančių žmonių visoje Lietuvoje.

 • Į „Kamštelių vajų“ įsisuko ir Utena

  VĮ „Draugiški šeimai" organizuojamas ekologijos konkursas „Kamštelių vajus" artėja prie finišo tiesiosios – per artimiausias savaites dvylikoje Lietuvos miestų bus pasverti ir priduoti perdirbti visi šiemet surinkti kamšteliai. Šių metų konkursui prisiregistravo pustrečio šimto komandų iš įvairių Lietuvos miestų, tarp kurių – ir Utena. Konkurso organizatoriai skaičiuoja, kad kamštelius visoje Lietuvoje renka apie 300 tūkstančių žmonių.

 • Utenoje nėra nė vieno ant žemės numesto kamštelio – visi surinkti

  Šių metų konkurso simbolis – Niekučių šeima nuo šiandien stovi Užupio Menų inkubatoriuje. Mėnesį stovėję Konstitucijos prospekte, Niekučiai pradėjo savo kelionę po Lietuvą. Konkurso organizatoriai planuoja Niekučius vežti per visą šalį, primindami ir ragindami rinkti plastikinius butelių kamštelius ir dalyvauti jau ketvirtus metus vykstančiame konkurse „Kamštelių vajus“.

 • Krašuonos progimnazijos pirmokai drauge su tėveliais varžėsi dėl taikliausios rankos titulo

  Gegužės 21-ą dieną Krašuonos progimnazijos stadione vyko atviros šaudymo iš lanko varžybos, kuriose entuziastingai nusiteikę dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Šios ugdymo įstaigos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Telksnienė sakė, kad mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuotame neformaliojo ugdymo veiklų finansavimo konkurse ir laimėjo finansavimą projektui „Neprašauk pro šalį", kurio pagrindinis tikslas – olimpinės sporto šakos, šaudymo iš lanko pristatymas aktyviomis formomis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6144
Vakar apsilankė:7456
Šią savaitę apsilankė:33829
Šį mėnesį apsilankė:20719
Viso (nuo 2015-02-16):14044711
Šiuo metu naršo:
77
2020-07-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!