Ratuoti mototurizmo ralio dalyviai vežė Utenos vėliavą
ĮvairenybėsRatuoti mototurizmo ralio dalyviai vežė Utenos vėliavą
2017 rugpjūčio 21, Pirmadienis 14:37

Ratuoti mototurizmo ralio dalyviai vežė Utenos vėliavą

Ratuoti mototurizmo ralio dalyviai vežė Utenos vėliavą

Ratuoti entuziastai „Utenos klajūnai" ir „Uteniškiai" dalyvavo mototurizmo ralyje „Mylėk Lietuvą".

Rugpjūčio 19 dieną Birštone finišavo mototurizmo ralio „Mylėk Lietuvą" dalyviai. 700 entuziastų, susibūrę į pusantro šimto motociklininkų komandas, iš įvairiausių Lietuvos vietų važiavo partizanų, krašto gynimo, šimtmečio, reformacijos ir piliakalnių metams įprasminti skirtais keliais. Septynerius metus organizuojamu raliu mėgaujasi intelektualūs motociklų vairuotojai ir vairuotojos, motociklais keliaujantys po Lietuvą. Ralio dalyviai aplanko įdomias Lietuvos vietoves, bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis, o už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys šiemet buvo susijusios su Lietuvos gamta, istorija, architektūra, etnografiniu paveldu. Dvi Utenos komandos – „Utenos klajūnai" ir „Uteniškiai", pasidabinusios Utenos vėliava, nepabūgo nei alinančio karščio, nei pliaupiančios liūties ir aktyviai prisijungė prie mototurizmo ralio „Mylėk Lietuvą" bei įveikė Kultūros paveldo departamento siūlomas užduotis. Visą renginio dieną Birštono kurorte svečių laukė įspūdingos pramogos ir staigmenos, šventę vainikavo gyvo garso Šv. Kristoforo kamerinio orkestro kvarteto koncertas.

Utenos r. savivaldybės administracijos ir laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Seni motociklai skries Rokiškio ir Anykščių keliais

  Birželio 9–10 dienomis šalyje rengiamas tradiciniu tapęs šeštasis istorinės dviratės bei triratės technikos gerbėjų sąskrydis „Senas motociklas 2018“. Motociklų savininkai ir puoselėtojai gerbėjus kviečia ne tik pasigėrėti tarsi parodai išrikiuotomis sentimentus keliančiomis relikvijomis, bet ir pasidžiaugti antikvarine technika, riedančia miestų gatvėmis ar užmiesčio keliais.

 • Garsiai burzgiantiems motociklams naikinama techninė apžiūra

  Kaip jau įprasta, šiltuoju metų laiku gatvėse sutinkama ne tik keturračių, bet ir nemažą skaičių dviračių transporto priemonių. Neretai prie mopedų ar motorolerių vairų sėda nepilnamečiai, praktinių vairavimo įgūdžių dar neturintys asmenys. Nors tokie vairuotojai keliuose privalėtų būti itin atsargūs, statistiniai eismo įvykių skaičiai byloja ką kitą. Be to, tokie vairuotojai keliuose ne tik elgiasi nesaugiai, bet ir neretai vairuoja techniškai netvarkingas transporto priemones, kurių skleidžiamas garsas trikdo gyventojų ramybę.

 • Nerijus Rukštela: „Atstovauti Lietuvai Dakare – garbė ir didžiulė atsakomybė“

  Kovo 22 dieną Paryžiuje (Prancūzija) paskelbtos Dakaro ralio trasos. 2018 metų 13 etapų Dakaro ralis Peru, Bolivijos ir Argentinos teritorijoje vyks sausio 6–20 dienomis. Gerbiami portalo udiena.lt skaitytojai, Jūsų dėmesiui – trumpas interviu su Dakaro ralyje dalyvausiančiu absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu uteniškiu Nerijumi Rukštela.

 • Pasivažinėjimas motociklais Utenos gatvėmis baigėsi policijos komisariate

  Praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai vykdė sustiprintas pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolės priemones Utenos ir Vilniaus apskrityse, ypatingą dėmesį skirdami motociklininkams. Pareigūnai šeštadienio ir sekmadienio reidų metu patikrino apie 80 motociklų. Utenoje, J. Basanavičiaus gatvėje, beveik tuo pačiu metu buvo nustatyti du pažeidėjai, vairavę galingus „Honda" ir „Kawasaki" motociklus.

 • Atšilus orams į gatves išrieda motociklai

  Atšilus orams, gatvėse ir keliuose padaugėja motociklų, mopedų vairuotojų, dviratininkų, šalyje fiksuojama daugiau eismo įvykių, kylančių dėl transporto priemonių vairuotojų kaltės, Kelių eismo taisyklių pažeidimų neatsakingai vairuojant transporto priemones.

 • Siūlo trumpesnį privalomų žieminių padangų laikotarpį motociklams

  Susisiekimo ministerija, atsižvelgdama į šylantį klimatą ir motociklų žieminių padangų naudojimo specifiką, ketina lanksčiau nustatyti privalomą tokių padangų naudojimo laikotarpį. Jei ministerijos siūlomiems Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams pritars Vyriausybė, motociklai, mopedai ir kitos numatytos transporto priemonės lapkričio ir kovo mėnesiais, esant neapsnigtai ir neapledėjusiai kelių dangai, galės važinėti vasarinėmis padangomis.

 • 19 aukso medalių laimėjęs Nerijus Rukštela nežada sustoti

  Motociklų krosas (toliau – motokrosas), pasak jo entuziastų, – sporto šaka, ilgainiui tampanti priklausomybe. Kartą pravažiavęs – negali sustoti. Žiūrovus, stebinčius motokroso varžybas, vykstančias natūraliose bekelės trasose su gamtinėmis kliūtimis, labiausiai žavi įspūdingi šuoliai, staigūs posūkiai ir startas, po kurio užverda įnirtinga kova, garantuojanti teigiamą dozę adrenalino tiek sirgaliams, tiek tarpusavyje besivaržantiems sportininkams. 21-erių uteniškis Nerijus Rukštela net 15 savo gyvenimo metų paskyrė motokrosui. Kuklumu spinduliuojantis jaunuolis teigė niekuomet nepavydėjęs bendraamžiams, kurie, užuot sunkiai treniravęsi, kiurksojo prie kompiuterių. Priešingai – perspektyviausias Lietuvos motokrosininkas džiaugiasi, kad nuolat sportavo ir kryptingai siekė užsibrėžtų tikslų.

  Daugiau apie tai skaitykite penktadienio „Utenos dienoje".

   

 • Pavasaris keliuose: daugėja dviratininkų ir motociklininkų

  Atšilus orams keliuose ir gatvėse padaugėja dviratininkų, mopedų, motociklų vairuotojų. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai primena visiems eismo dalyviams tai, kad po tam tikro laiko nedalyvavus eisme būtina pasikartoti kelių eismo taisykles ir vykdyti jų reikalavimus bei patikrinti transporto priemonių techninę būklę. Didžioji dalis skaudžių eismo įvykių, kurių metu sužalojami arba žūsta žmonės, įvyksta dėl eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymo, neatsargaus arba net tyčinio elgesio gatvėse ir keliuose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5702
Vakar apsilankė:9798
Šią savaitę apsilankė:52175
Šį mėnesį apsilankė:84892
Viso (nuo 2015-02-16):14108884
Šiuo metu naršo:
158
2020-07-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!