Ar neužmigai žiemos miegu?
VerslasAr neužmigai žiemos miegu?
2015 gruodžio 10, Ketvirtadienis 10:01

Ar neužmigai žiemos miegu?

Ar neužmigai žiemos miegu?
 • Kamilė KOMKAITĖ

Kai yra kalbama apie žiemą, visą laiką prieš akis iškyla termometras, rodantis 10 laipsnių šalčio, ar užšalusios mašinos durelės. Pavasaris, deja, dar toli...

Žiemą norisi susisukti po antklode su karšto vyno ar šokolado puodeliu ar su mylimuoju susirangyti prie židinio ir, pasislėpus nuo aplinkinių akių, dalytis saldžiais bučiniais.

Gerai, kadangi jau kilo tokios šiltos ir jaukios mintys, reikia jas įgyvendinti, ar ne taip?

Taigi, tiek iš svečio, tiek iš darbuotojo pusės norėčiau Jus supažindinti su „Alaušo slėniu".

Įdomiai skamba, ar ne? Ne veltui. Nesakau to vien tam, kad Jus sudominčiau. Na, gerai, iš dalies tai tiesa, bet nesu melagė.

„Alaušo slėnis“ – ta vieta, kur galima pabėgti nuo kasdieninio miesto šurmulio ir niūrių dienų į nuostabų gamtos peizažą, pasijusti, lyg būtum piešinyje.

Jeigu jau Jums nusišypsojo gyvenimo juokdarys, kuris paskyrė gimti žiemą, reikia tuo pasinaudoti. Susirinkti su šeima, mylimaisiais, kur nors šiltai įsikurti plazdančių žvakučių šviesoje ir atplėšti dovanas yra daug smagiau, negu laukti, kol Jūsų pirštus išbučiuos šalna, todėl siūloma jauki salė. O jei nenorite švęsti gimtadienio, galbūt reikia suburti kolegas bendrai vakarienei? Kodėl gi neužsukti į „Alaušo slėnį“? Salėje maloni akustika, todėl ir nuoširdus juokas skambės širdžiai dar meiliau.

Tiems, kurie mėgsta susirinkti su draugais ir pasišnekučiuoti, yra baras. Tikrai ne toks, apie kurį dabar mąstote. Tai toks baras, kuriame groja rami muzika, vyrauja jauki prieblanda, stovi minkšti krėslai...

O jei jau užsimanėte kaip reikiant sušilti, čia pat rasite pirtį su kubilu. Na, žinot, vantos, eteriniai aliejai... Patikėkit manim, po poros užėjimų į pirtį norėsis šokti į ežerą, tik žiūrėkite, kad ežeras nebūtų pasidengęs ledu.

Aptarnaujantis personalas labai malonus, kas, žinoma, tikrai pakelia nuotaiką.

„Alaušo slėnis" – vieta, kur vyksta stebuklai, t. y. pamojus magiška lazdele galima išpildyti savas žiemos svajones. Norisi surengti šokius salėje, kai groja gyva muzika, kol už lango pagal ritmą šoka baltos snaigės?

Norisi savo šeimai ar mylimiesiems padovanoti kažką jaukaus ir mielo? Na, kaip tas židinys...

O dabar paklausiu, su kuo Jūs siejate žiemą? Norisi šilumos ir jaukaus pasibuvimo?

Apsilankykite „Alaušo slėnyje" ir pradžiuginkite  artimuosius maloniomis akimirkomis.

Netikiu, kad galima atsisakyti šilumos šaltą žiemos vakarą.

Atėjus jau aštuntam rudens–žiemos–pavasario sezonui informuojame Jus, kad iki 2016 m. balandžio 30 d. poilsio ir renginių centro restoranas bei baras nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirba tik pagal išankstinius užsakymus, nuo penktadienio iki šeštadienio restoranas dirba nuo 11 val. iki 23 val., sekmadienį nuo 11 val. iki 21 val.

„Alaušo slėnį" rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
www.alausoslenis.lt.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasirinkus poilsinę kelionę: kaip turiningai pailsėti

  Atliktos apklausos rodo, kad didžiulė dalis žmonių savo atostogų metu nėra visiškai atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių ir darbinių reikalų. Tačiau jei daug ir sunkiai dirbama, atostogos tampa vienintele priemone, kuri turėtų bent kuriam laikui padėti atitrūkti nuo viso to, kas įprastai kelia didžiulį stresą ir įtampą. Todėl jei šiuo metu jūs žvalgotės po poilsines keliones, turėtumėte nepamiršti keleto naudingų patarimų, kurie padės jums turiningai pailsėti.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Kur mano skėtis?

  Eh, kurgi aš nukišau sako skėtį? Tikrai čia kažkur buvo... Ai, tiek to. Matote – vėl ruduo parsivilko iš Londono ir atsitempė savo numylėtinius augintinius – lietaus debesis ir padaužą šaltuką. Nors rudens pradžia būna šilta, bet kuo toliau, tuo labiau tas padauža šaltukas nosį bučiuoja. Prisirengi keliais sluoksniais drabužių ir tipeni kaip pingvinas. Ech, noriu šilumos, manau, ir vėl laikas susisukti į kamuolį po antklode ir mėgautis tik iš orkaitės ištrauktais sausainiais ir puodeliu arbatos.

 • Tau ne per karšta?

  Ak, ta kaitri ir tirpdanti vasara! Maniau, kad ji niekada neateis. Pagaliau būsime apipilti saulės bei jos karštų bučinių ir apipinti jos auksinėm kasom. Jei Jums atrodo, kad saulė per daug gera, ir norite atsivėsinti tuoj pat, kviečiu Jus kartu su manimi keliauti į „Alaušo slėnį".

 • Atsibudai?

  Labas rytas! Na, ir kaip žiemos miegas? Jaučiu, kad po gulėjimo jau šonus nuskaudo. Tuomet reikia keltis. Paukščiai vėl pradėjo dirbti žadintuvais 6 val. ryto, o tai reiškia, kad pavasaris pagaliau sugrįžo po ilgos kelionės iš Havajų.

 • Turistams – atnaujintos Utenos poilsio vietos

  Utenos apskritis garsėja kaip viena iš ežeringiausių ir miškingiausių Lietuvos teritorijų, todėl joje labai svarbu skatinti pažintinio turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimą ir plėtrą. Prie tokių projektų įgyvendinimo prisideda Ūkio ministerijos administruojamos turizmo priemonės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3590
Vakar apsilankė:5435
Šią savaitę apsilankė:3590
Šį mėnesį apsilankė:14404
Viso (nuo 2015-02-16):14281564
Šiuo metu naršo:
71
2020-08-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!