Restoranui „Kaukė“ – jau dveji metai
VerslasRestoranui „Kaukė“ – jau dveji metai
2015 lapkričio 12, Ketvirtadienis 10:04

Restoranui „Kaukė“ – jau dveji metai

Restoranui „Kaukė“ – jau dveji metai
 • Lauris VAINAUSKAS

Praėjęs sunkmetis padarė įtaką ir visuomeninio maitinimo įstaigų verslui – stipresnės picerijos išliko, o štai daug kavinių užsidarė. Įsivyravusį štilių viena pirmoji sudrumstė Rasa Lucinavičienė, atidarydama naują restoraną Utenoje. Nors apie „Kaukę" jau rašyta ne kartą, vis dėlto norisi paklausti, kur maitinimo verslo sėkmės paslaptis?

Rasa, kiek laiko jau užsiimate profesionaliu klientų maitinimu?

Kavinėse, restoranuose ir kitose masinio maitinimo įstaigose dirbu visą savo gyvenimą. Svečius maitinu jau daugiau nei 22 metus. Taigi teko matyti visko: nuo paprasčiausių kaimo žmonių, surengiant jiems gedulingus pietus, iki ministrų ar prezidentų su maitinimu pagal protokolą.
Jūs spinduliuojate išskirtine energija, iš kur tiek entuziazmo?
Man patinka tai, ką darau. Dar labiau patinka bendrauti su žmonėmis. Daugelis nuolatinių klientų jau, galiu sakyti, tapo draugais. Jie stengiasi atsilyginti gerumu, pavydžiui, pietaujantys elektrikai pajungė indų plovimo mašiną. Padeda ir mano dukra, kuri tapo dešiniąja ranka. Kartu jau pusę metų rūpinamės, kad visi svečiai būtų sotūs ir patenkinti.

Kaip sekėsi šiuos dvejus metus?

Buvo įvairiausių bandymų ir ieškojimų. Net ir dabar labai sunku pasakyti, koks yra uteniškis klientas. Bene didžiausias mūsų privalumas – tai nuoširdus bendravimas su klientais. Mūsų meniu yra išskirtinis ir gali patenkinti visų poreikius. Meniu visuomet ruošiame išskirtinį, aptarnaujame be prieškaištų, nuolatos gauname daug pagyrimų ir tai skatina dar labiau stengtis bei dirbti. Visuomet stengiamės įgyvendinti visus klientų pageidavimus. Aš pati jau jaučiuosi esanti uteniškė, daugelis atpažįsta parduotuvėje, sveikinasi gatvėje.
Restorane ant stalų visuomet patiestos baltos staltiesės, prabangios polėkštės. Ar užsukti pavalgyti gali bet kas?
Žinoma, priimsime ir pavalgydinsime visus, ar tai būtų verslininkas su kostiumu, ar gamyklos darbininkas. O baltos staltiesės ir polėkštės ne tik puošia, bet ir yra labai praktiškos.

Darbo dienomis pas jus galima užsukti dienos pietų, kokie jie?

Utenoje yra ne viena maitinimo įstaiga, kuri stengiasi konkuruoti kaina. Mes, išbandę keletą variantų, pasirinkome kitokią strategiją. Mūsų restorane kainos truputį aukštesnės, tačiau patiekalai gaminami iš kokybiškesnių produktų, porcijos didesnės. Dienos pietums visuomet siūlome sriubą ir antrą patiekalą pasirinktinai. Labiausiai uteniškiai mėgsta vištienos troškinį ar kepsnį, taip pat jautienos troškinį. Žinoma, kiekvieną dieną siūlome ir vieną iš lietuviškų patiekalų. Tai balandėliai, cepelinai, žemaičių blynai, kugelis ar vietoje gamintas zuikis. Dienos pietų kainos prasideda nuo 3 eurų. Juk dažnas neperka pačios pigiausios, pačios liesiausios grietinės, varškės ar kitų pigiausių produktų. Taigi ir mes gaminame iš gerų produktų, patiekalai tikrai kokybiški, švieži ir skanesni, porcijos didelės. Dėl to ir svečių pavalgyti dienos pietų kasdien sulaukiame iki 50.

Apie Jūsų gaminamas sriubas jau sklando legendos, taigi kodėl jos tokios skanios?

Viskas labai paprasta, tačiau kartu ir sudėtinga. Visoms mūsų verdamoms sriuboms kaip pagrindas naudojama mėsa ir kauliukai. Tiek dienos pietums, tiek įvairioms šventėms viską ruošiame vietoje be jokių pusfabrikačių. Lieka kauliukai, taigi juos reikia gerai apvirti, nuimti mėsos gabaliukus ir išeina išskirtinis sriubos pagrindas – sultinys. Kiekvienas mėgstantis sriubą pasakys, kuri sriuba pagaminta iš sultinio kubelių, o kuri – iš kauliukų ir mėsos.

Ar viską gaminate vietoje net ir aptarnaudami 100 žmonių šventę?

Viską visuomet gaminame vietoje. Žinau, kurioje parduotuvėje geriausia kiauliena bei jautiena. Žinau, kur kokybiškiausios daržovės ar šviežiausia žuvis. Taigi viską, ar tai būtų 6 asmenų verslo pietūs, ar 120 asmenų banketas, gaminame vietoje ir patys. Nuo įdarytų karpių, mėsos tortų iki įmantrių vieno kąsnio sumuštinių su jūros gėrybėmis. Neseniai turėjau užsakymą vienam žinomam politikui iškepti paršelį. O juk auginamų kiaulių Utenos rajone nebėra. Taigi teko pasitelkti visas pažintis – paršelis buvo surastas Žemaitijoje, augintas ekologiškame ūkyje, išmarinuotas bei iškeptas Utenoje, sėkmingai nukeliavo į Vilnių ir sulaukėme pagyrimų ir įvertinimo už skoningą papuošimą.

Kokią didžiausią šventę ar kitą renginį galite aptarnauti?

Utenoje turime dideles patalpas per du aukštus. Taigi vienu metu pirmame aukšte galime aptarnauti vienus svečius, o antrame kitus. Yra buvę, kad per dieną suorganizuojame bei aptarnaujame ir 7 skirtingus banketus ar furšetus. Kaip tik dabar turime užsakymą ir vienu metu per du aukštus turėsime 120 svečių furšetą. Turiu pripažinti, kad užsakymų tikrai turime nemažai ir kartais tam tikromis dienomis svečių nebegalime priimti. Jų iškart ir noriu atsiprašyti, juk todėl nuolatos ir sakome, kad ateikite ar paskambinkite kuo anksčiau, kad galėtume rezervuoti datą jūsų šventei ar gedulingiems pietums. Jau turime nemažai užsakymų ir šventiniam laikotarpiui, taigi ir įmonės turėtų suskubti ir rezervuotis datas gruodžio mėnesui. Vykdome ne tik maitinimą restorane „Kaukė", bet ir išvažiuojamąjį maitinimą. Taigi jei turite savo patalpas, kuriose ir norite paminėti vieną ar kitą šventę, mes Jūsų patalpas galime ir papuošti, ir paruošti maitinimą, ir aptarnauti.

Restorane „Kaukė" ruošiami gedulingi pietūs, organizuojami furšetai, banketai, kavos pertraukėlės bei išvažiuojamasis maitinimas. Norintys rezervuoti vietą artėjančioms šventėms tai gali padaryti jau dabar. Daugiau informacijos tel. 8 656 27 061. 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP2408.JPG
 • Click to enlarge image IMGP3698.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

 • Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo

  Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

 • Sėkmingo verslo regione raktas – eksportas

  Verslo sėkmę lemia ne jo įkuriama vieta, o ilgalaikė strategija ir nuoseklus darbas. Tuo įsitikino ne vienas verslininkas, savo verslą pradėjęs Utenos krašte. Ne mažesnę įtaką sėkmingai verslo plėtrai turi ir eksportas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4127
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:4127
Šį mėnesį apsilankė:214702
Viso (nuo 2015-02-16):12566136
Šiuo metu naršo:
118
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!