Tau ne per karšta?
VerslasTau ne per karšta?
2015 liepos 17, Penktadienis 08:33

Tau ne per karšta?

Tau ne per karšta?
 • Liepa LINGYTĖ

Ak, ta kaitri ir tirpdanti vasara! Maniau, kad ji niekada neateis. Pagaliau būsime apipilti saulės bei jos karštų bučinių ir apipinti jos auksinėm kasom. Jei Jums atrodo, kad saulė per daug gera, ir norite atsivėsinti tuoj pat, kviečiu Jus kartu su manimi keliauti į „Alaušo slėnį".

Apsidairykite! Koks nuostabus ir blizgantis ežeras jums prieš akis... Ir smėliukas kutena pėdas... Įbridus į vandenį tikrai nesinorės išlipti. Tačiau būkite atsargūs, nes gali sugundyti undinės. Vanduo karštą vasaros dieną tikrai atgaivina kūną, mintis. Kodėl gi nepažvejojus? Žvejyba tikrai padeda atsipalaiduoti tiems, kurie mėgsta žaisti. Kodėl žaisti? Na, kiek mačiau – tai žaidimas, kol meškerę paruoši...
Drįsčiau teigti, jog vasara yra pats geriausias laikas suburti visus draugus bei giminaičius ir mėgautis vasaros šiluma kartu, nes dalijimasis yra meilė ir rūpestis... Jei jau sugalvojote mesti iššūkį sau ir draugams, kodėl nesusirungus pliažo tinklinio varžybose?Jūsų taip pat laukia trys lauko teniso aikštynai. Ak, tie geltoni kamuoliukai kaip mažos saulutės. „Alaušo slėnis" turi puikią tinklinio aikštę su auksiniu smėliu, o jei to neužtenka ir aktyvumas liejasi per kraštus, siūloma dviračiais apvažiuoti gražuolį ežerą.
Manau, jau pavargote po tokios aktyvios dienos, ar ne? Paskui mane į restoraną! Nesijaudinkite ir viską palikite kulinarei – ji tikrai gamina nuostabius patiekalus, tik pasistenkite nenusikąsti liežuvio. Pavalgius norėsis nueiti pas kulinarę ir ją apkabinti.
„Alaušo slėnyje" yra puikus baras, kuriame tikrai rasite gaivų gėrimą ir numalšinsite troškulį. Norintiems saldaus siūlomi įvairių rūšių ledai.
Vakare, manau, bus galima prisėsti prie laužo ir pažiūrėti į dangaus akis – žvaigždes. Ak, kokios jos nuostabios!
„Alaušo slėnis" vasarą būna itin sausakimšas, nes visi nori pailsėti, todėl būkite budrūs! „Alaušo slėnis" Jūsų laukia nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais čia vyksta renginiai, todėl teritorijoje šurmuliuoja svečiai. XXI amžiuje, manau, mobilusis telefonas nėra retenybė, taigi visada galima paskambinti ir pasidomėti, ar „Alaušo slėnyje" nevyksta renginys.
Na, viskas – perkaitau. Manau, man reikia prisėsti, įmerkti kojas į vandenį, užsidėti akinius nuo saulės ir mėgautis ledų porcija. Kodėl Jums prie manęs neprisijungus?

„Alaušo slėnį" rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604. El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.alausoslenis.lt. 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasirinkus poilsinę kelionę: kaip turiningai pailsėti

  Atliktos apklausos rodo, kad didžiulė dalis žmonių savo atostogų metu nėra visiškai atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių ir darbinių reikalų. Tačiau jei daug ir sunkiai dirbama, atostogos tampa vienintele priemone, kuri turėtų bent kuriam laikui padėti atitrūkti nuo viso to, kas įprastai kelia didžiulį stresą ir įtampą. Todėl jei šiuo metu jūs žvalgotės po poilsines keliones, turėtumėte nepamiršti keleto naudingų patarimų, kurie padės jums turiningai pailsėti.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Piliakalnis prie Alaušo: atmintyje išlikę prisiminimai

  Birželio mėnesį išleistame laikraštyje „Utenos diena“ skaitytojams priminėme, kad Maneičių piliakalnio likimas liūdina vietos gyventojus, kurie vis rečiau iki jo nueina. O ir tų einančių, arba, kaip vietiniai vadina, senbuvių, beveik nebeliko. Link piliakalnio vedantis takelis užžėlė medžiais ir didelėmis žolėmis, čia nebeužsuka turistai. Surasti pilies kalną – tikras iššūkis. Prieš 60 metų (žr. nuotr.) piliakalnis buvo puikiai matomas, žinomas ir lankomas. Jūsų dėmesiui – šiuo metu Vilniuje gyvenančios garbaus amžiaus skaitytojos Albinos Raškevičiūtės prisiminimai apie gimtą kraštą ir vaikystės piliakalnį.

 • Ar neužmigai žiemos miegu?

  Kai yra kalbama apie žiemą, visą laiką prieš akis iškyla termometras, rodantis 10 laipsnių šalčio, ar užšalusios mašinos durelės. Pavasaris, deja, dar toli...

 • Kur mano skėtis?

  Eh, kurgi aš nukišau sako skėtį? Tikrai čia kažkur buvo... Ai, tiek to. Matote – vėl ruduo parsivilko iš Londono ir atsitempė savo numylėtinius augintinius – lietaus debesis ir padaužą šaltuką. Nors rudens pradžia būna šilta, bet kuo toliau, tuo labiau tas padauža šaltukas nosį bučiuoja. Prisirengi keliais sluoksniais drabužių ir tipeni kaip pingvinas. Ech, noriu šilumos, manau, ir vėl laikas susisukti į kamuolį po antklode ir mėgautis tik iš orkaitės ištrauktais sausainiais ir puodeliu arbatos.

 • Apribojamas plaukiojimas savaeigėmis plaukiojimo priemonėmis Alaušo ežere

  Rugpjūčio 8 dieną Sudeikiuose yra rengiamas jau tradiciniu tapęs plaukimo maratonas. Kasmet Sudeikių maratonas sulaukia gausaus dalyvių ir žiūrovų būrio. Siekiant užtikrinti Lietuvos atviro plaukimo čempionato bei Lietuvos plaukimo maratono „Grand prix 2015" dalyvių saugumą rugpjūčio 8 d. nuo 10.30 iki 16.00 val. Alaušo ežere yra draudžiama plaukioti savaeigėmis plaukiojimo priemonėmis.

 • Prie vaizdingojo Alaušo – trijų dienų šventė

  Liepos 10–12 dienomis į Sudeikius pakvies XIV Vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis „Banga 2015", skirtas 100-osioms filosofo dr. Juozo Girniaus gimimo metinėms paminėti ir šv. Elžbietos atlaidai.

 • Istoriniais Bikuškio dvaro sodybos takais...

  2 km nuo Sudeikių ir 12 km nuo Utenos, vakariniame Alaušo ežero krante, pūpso Bikuškio kaimas. Gyvenvietė – nedidelė. Yra čia ir jaunų, ir pagyvenusių žmonių. Kiekvienas su savais rūpesčiais, darbais, kurių ypač padaugėja atšilus orams. Dalis sodybų gyvenamos ištisus metus, dalis – tik šiltuoju metų laiku. Tą, matyt, sąlygojo vietovė – prie Alaušo ežero įsikūrusi gyvenvietė tinkama vystyti turizmą. Gražuolis Alaušas vilioja įspūdingu gamtovaizdžiu, švariu vandeniu, vyraujančia ramybe. Tačiau ne tik dėl geografinės padėties garsus Bikuškio kaimas. Čia kadaise klestėjo Bikuškio dvaras.

 • Atsibudai?

  Labas rytas! Na, ir kaip žiemos miegas? Jaučiu, kad po gulėjimo jau šonus nuskaudo. Tuomet reikia keltis. Paukščiai vėl pradėjo dirbti žadintuvais 6 val. ryto, o tai reiškia, kad pavasaris pagaliau sugrįžo po ilgos kelionės iš Havajų.

 • Turistams – atnaujintos Utenos poilsio vietos

  Utenos apskritis garsėja kaip viena iš ežeringiausių ir miškingiausių Lietuvos teritorijų, todėl joje labai svarbu skatinti pažintinio turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimą ir plėtrą. Prie tokių projektų įgyvendinimo prisideda Ūkio ministerijos administruojamos turizmo priemonės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5696
Vakar apsilankė:8622
Šią savaitę apsilankė:37256
Šį mėnesį apsilankė:48070
Viso (nuo 2015-02-16):14315230
Šiuo metu naršo:
71
2020-08-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!