„ELDA baldai“ – nauja baldų parduotuvė
Verslas„ELDA baldai“ – nauja baldų parduotuvė
2015 gegužės 12, Antradienis 09:08

„ELDA baldai“ – nauja baldų parduotuvė

Naujas „ELDA baldai“ salonas yra Kauno g. 17, II a., UtenojeNaujas „ELDA baldai“ salonas yra Kauno g. 17, II a., Utenoje
 • Lauris VAINAUSKAS

Per pastaruosius kelerius metus Utenos baldų rinkoje įvyko nemenkų pokyčių. Kelių gamintojų baldų parduotuvės uždarė salonus, dar kelios pakeitė vietą ir sumažino baldų asortimentą. Uteniškiams, norintiems pasikeisti senus ar išsirinkti naujus baldus, reikėjo važiuoti į sostinę ar kitus miestus. Nuo šiol naujame baldų salone „ELDA baldai", kuris yra Kauno g. 17, Utenoje, kiekvienas ras daugelio Lietuvos ir kitų šalių gamintojų siūlomų baldų.

Patirtis ir kainos bei kokybės santykis

„Baldais prekiaujame jau 15 metų ir per šį laikotarpį sukaupėme didelį žinių bagažą, todėl mūsų parduotuvėse kiekvienas suras sau priimtiniausią variantą", – sakė parduotuvės vadovai ir savininkai Eglė ir Linas Juškai. Savininkų teigimu, Utenoje atidaroma parduotuvė jau antroji – kita parduotuvė jau ne vienus metus yra Raseiniuose. E. ir L. Juškas atidaryti baldų parduotuvę Utenoje paskatino patys uteniškiai. „Parduotuvėje Raseiniuose sulaukdavome labai daug uteniškių, dar daugiau jų baldus išsirinkdavo ir užsisakydavo internetu www.eldabaldai.lt", – sakė E. Juškė. Pasak moters, Utenos regionas daugelio baldų gamintojų salonų yra paliktas nuošalyje ir tam turėjo įtakos kelios priežastys. Bene svarbiausia, kad vienam gamintojui baldų saloną išlaikyti yra sudėtinga, todėl „ELDA baldai" siūlo daugelio gamintojų produkciją, čia kiekvienas gali rinktis nuo pigiausios – ekonominės – klasės baldų ar čiužinių iki pačių prabangiausių ir aukščiausios kokybės produktų.

Šimtai įvairiausių baldų ir čiužinių

„ELDA baldai" salonas Utenoje yra pačiame miesto centre – Kauno g. 17, II aukšte, erdviose apie 300 kv. m patalpose. „Čia turime geriausių Lietuvos gamintojų virtuvės, svetainės, minkštų, miegamojo, prieškambario, biuro, vaikų baldų bei įvairiausių čiužinių – nuo modernių iki klasikinių", – sakė L. Juška. Tik įžengus pro duris akys krypsta į funkcionalius svetainės baldus – čia jų itin didelis pasirinkimas. Yra prabangių odinių kampų su foteliais ir paprastesnių iš įvairios medžiagos, spalvų bei raštų. Prie kiekvieno kampo siūlomas modernus stalas, kurio funkcionalumas ir vokiška kokybė stebina – stalą galima pakelti ar nuleisti, kasdien naudoti nedidelį, o užsukus būriui svečių labai lengvai išskleisti. Prie šių baldų puikiai dera ir kiti baldai: staliukai, komodos, miegamosios sofos, sekcijos bei spintelės. Beveik pusė salono erdvės skirta miegamojo baldams. „Turime naujausių įvairių gamintojų miegamojo baldų, daugelį jų kuria dizaineriai, taigi kiekvienas uteniškis pagal poreikį išsirinks modelį, spalvą bei prie jo derantį čiužinį, – įsitikinusi E. Juškė. – Salone ypač platus įvairiausių čiužinių suaugusiems ir vaikams pasirinkimas: nuo 100 iki 15 000 ir daugiau eurų, nuo itin paprastų iki labai prabangių." Anot salono vadovų, uteniškiui užsukus į „ELDA baldai" apžiūrėti turimų baldų, pardavėjas konsultantas, išsiaiškinęs pirkėjo poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą. „ELDA baldai" gamina ir stumdomas duris, miegamojo spintas bei virtuvės baldus, tačiau daugiausia prekiaujama jau gerai Lietuvoje žinomais firmų „Magrės baldai", „Grafų baldai", „Justsofa", „Baldų projektai", „Delaris", „GBF", „Nemuno baldai", „Optimata", „Janra", „FEY&CO", „Lonas" bei kitų gamintojų baldais. Puiki žinia pirkėjams – baldai, užsisakyti parduotuvėje „ELDA baldai", pristatomi nemokamai.

Visą gegužės mėnesį nuolaidos

Atidarymo proga gegužės mėnesį visiems baldams, parduodamiems „ELDA baldai" parduotuvėje, Utenoje, bus taikomos 10 ir daugiau procentų nuolaidos. „Čia rasite tokius pačius baldus kaip Vilniuje ar kituose šalies miestuose, skirtumas vienas – Utenoje juos įsigysite gerokai pigiau. Kaip tai gali būti? Čia daug žemesnės nuomos kainos, Raseiniuose ir internetu parduodame tikrai daug baldų, todėl uteniškiams, išsiilgusiems didelio kokybiškų bei funkcionalių baldų pasirinkimo, siūlome užsukti į parduotuvę „ELDA baldai" ir apžiūrėti mūsų siūlomus baldus", – sakė L. Juška. Visiems baldams bei čiužiniams suteikiama garantija.

Visus uteniškius bei miesto svečius naujas „ELDA baldai" salonas kviečia apsilankyti Kauno g. 17, II a., Utenoje, ir patiems įsitikinti geriausių Lietuvos gamintojų baldų pasiūla. Darbo laikas darbo dienomis 9–18 val., šeštadieniais 10–14 val., tel. 8 606 10 430. Daugiau informacijos internetinėje baldų parduotuvėje www.eldabaldai.lt. 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP7513.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7516.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7517.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7518.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7519.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7522.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7524.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7526.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7527.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7529.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7530.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7531.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7534.JPG
 • Click to enlarge image IMGP7707.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje – dar trys naujai suspindę verslo langai

  Vasara Utenoje prasidėjo ne tik permainingu oru ar palengvintomis karantino sąlygomis, leidžiančiomis viešus renginius ir daug kitų dalykų. Tądien žingsnius į naują pradžią žengė ir keli verslai. Kaip oficialaus atidarymo metu kalbėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, nesvarbu, kokio dydžio įmonė ar verslas, reikia džiaugtis kiekvienu naujai suspindusiu langu.

 • Smulkusis verslas Utenoje pamažu bunda iš sąstingio

  Kovo 16 dieną paskelbus karantiną šalyje įsivyra­vo tyla: išnyko automobilių srautai ir kamščiai miestų gatvėse, gerokai sulėtėjo žmonių gyvenimas, užsidarė prekybos centrai, parduotuvės, visiškai sustojo grožio paslaugas teikiančių įmonių veikla, ištuštėjo įstaigos – daugelis darbuotojų ėmė dirbti namuose. Po šv. Ve­lykų, kai Vyriausybė leido kai kuriems verslams at­naujinti veiklą, situacija ėmė keistis ir Utena pamažu pradėjo busti iš sąstingio. Smulkiojo verslo atstovai, visą mėnesį neturėję nei darbo, nei pajamų, prisipaži­no, kad šis sunkus laikmetis jiems buvo gera pamoka.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3791
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:50311
Šį mėnesį apsilankė:50311
Viso (nuo 2015-02-16):13851873
Šiuo metu naršo:
120
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!