Atsibudai?
VerslasAtsibudai?
2015 balandžio 24, Penktadienis 09:16

Atsibudai?

Atsibudai?
 • Liepa LINGYTĖ

Labas rytas! Na, ir kaip žiemos miegas? Jaučiu, kad po gulėjimo jau šonus nuskaudo. Tuomet reikia keltis. Paukščiai vėl pradėjo dirbti žadintuvais 6 val. ryto, o tai reiškia, kad pavasaris pagaliau sugrįžo po ilgos kelionės iš Havajų.

Na, ką gi – paskui mane! Man atrodo, užteks gulėti lovoje. Matote, kai ateina pavasaris, reikia kuo greičiau atlikti tokį ritualą: išlėkti į lauką, apsikabinti tik dabar bundantį medį ir pasakyti „myliu". Juokauju. Noriu Jus pakviesti į „Alaušo slėnį".
Pavasarį reikia kuo daugiau laiko leisti gamtoje. Reikėtų pakalbinti kiekvieną augalą, medį, Jūsų naują „žadintuvą", o „Alaušo slėnis" tikrai yra ta vieta, kur galite tai padaryti.
Aplinkos pakeitimas yra puiki pagalba Jūsų kūnui. Pavasaris – atgimimas. Kadangi maudytis dar ankstoka, kodėl gi nepažvejojus? Kiek girdėjau, Alaušo ežere labai daug žuvų, ypač – „Alaušo slėnio" pakrantėse. Smagu, kai gali pats pasigauti laimikį ir už jį visiškai nieko nemokėti, ar ne? Nemokami pietūs! O jei Jūsų laukas vis dar nevilioja, kodėl neužėjus į restoraną?
Prisipažinsiu, mėgstu skaniai pavalgyti, kartas būnu net per išranki maistui. „Alaušo slėnio" restorane gaminama taip skaniai, kad netekau žado. Maistas ypač gardus ir tikrai nustebins visus išrankius svečius, kurie apsilaižys pirštus ir maloniai paprašys kulinarės pakartoti.
Salėje galima suburti visus Jūsų draugus po žiemos miego, apžiūrėti, ar nė vienas iš jų netapo meška, ir pakviesti į vakarėlį, kodėl gi ne? Po tokio ilgo miego aš labai norėčiau pašokti, pajudėti, kad nustotų skaudėti šonai. Manau, būtų smagu su draugais, artimaisiais ar bendradarbiais nuveikti ką nors neįprasto, ar ne?
Iš tikrųjų salė yra ta vieta, kur Jūs galite nuveikti tai, ko tik Jūsų širdis užsigeis. Taip! O kaip skamba arbata ar kava? Ar koks saldus pyrago gabalėlis? Tuomet užeikime į barą.
Ten Jums pasiūlys daug gardumynų. Perspėjimas: gali apsisukti galva nuo tokio pasirinkimo.
Grįžtant prie gamtos, jei jau tikrai pasiryžote apglėbti gamtą ir padėti sau ir jai pabusti, aptvare ganosi taurieji elniai ir danieliai. Juos galima pašerti duona ar obuoliais. Suteikiama galimybė įsiamžinti šalia šių gyvūnų. Oi, kiek visko daug, man reikia prisėsti.
Na, viliuosi, jog man pavyko Jus pažadinti.
Ir tikėkimės, kad atliksite šį pavasario ritualą!

„Alaušo slėnį" rasite Bikuškio kaime, Sudeikių sen., Utenos r. Tel.: 8 640 42 840, 8 640 25 604 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.alausoslenis.lt

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vasaros uogos nesąžiningiems prekeiviams neša turtus

  Po šalto pavasario galų gale atėjo vasara. Tarp daugybės malonumų, kurių suteikia šiltasis metų laikas, turbūt ne vienas paminėtų ir braškes, kurių neauginantys, bet negalintys joms atsispirti įsigyja parduotuvėse, turguose ir kitose prekyvietėse. Utenoje bene prie kiekvieno prekybos centro taip pat nesunku įsigyti šių uogų. Tačiau ar viskas šiame versle sąžininga? Ar tikrai žinome, kokias uogas perkame ir iš kur jos atkeliavo?

 • Norite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai

  Labai dažnai yra sakoma, kad laikas – svarbiausias dalykas. Iš tiesų su tuo sutinka daugelis žmonių, ir galbūt todėl tokia didelė dalis jų ieško būdų, kaip sutaupyti laiko. Ne paslaptis, kad itin daug jo suryja įprasti namų ruošos darbai. Tad nieko keisto, kad daugybė žmonių ima ieškoti būdų, kaip įprastus namų ruošos darbus atlikti greičiau. Dar geresnė žinia yra ta, jog tai – tikrai įmanoma, tereikia įsigyti tam tikrus prietaisus. Tad pats metas sužinoti, kokie prietaisai turi atsirasti Jūsų namuose, kad įprastus namų ruošos darbus atliktumėte greitai bei paprastai.

 • Utenoje – dar trys naujai suspindę verslo langai

  Vasara Utenoje prasidėjo ne tik permainingu oru ar palengvintomis karantino sąlygomis, leidžiančiomis viešus renginius ir daug kitų dalykų. Tądien žingsnius į naują pradžią žengė ir keli verslai. Kaip oficialaus atidarymo metu kalbėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, nesvarbu, kokio dydžio įmonė ar verslas, reikia džiaugtis kiekvienu naujai suspindusiu langu.

 • Smulkusis verslas Utenoje pamažu bunda iš sąstingio

  Kovo 16 dieną paskelbus karantiną šalyje įsivyra­vo tyla: išnyko automobilių srautai ir kamščiai miestų gatvėse, gerokai sulėtėjo žmonių gyvenimas, užsidarė prekybos centrai, parduotuvės, visiškai sustojo grožio paslaugas teikiančių įmonių veikla, ištuštėjo įstaigos – daugelis darbuotojų ėmė dirbti namuose. Po šv. Ve­lykų, kai Vyriausybė leido kai kuriems verslams at­naujinti veiklą, situacija ėmė keistis ir Utena pamažu pradėjo busti iš sąstingio. Smulkiojo verslo atstovai, visą mėnesį neturėję nei darbo, nei pajamų, prisipaži­no, kad šis sunkus laikmetis jiems buvo gera pamoka.

 • Pasirinkus poilsinę kelionę: kaip turiningai pailsėti

  Atliktos apklausos rodo, kad didžiulė dalis žmonių savo atostogų metu nėra visiškai atitrūkę nuo kasdienių rūpesčių ir darbinių reikalų. Tačiau jei daug ir sunkiai dirbama, atostogos tampa vienintele priemone, kuri turėtų bent kuriam laikui padėti atitrūkti nuo viso to, kas įprastai kelia didžiulį stresą ir įtampą. Todėl jei šiuo metu jūs žvalgotės po poilsines keliones, turėtumėte nepamiršti keleto naudingų patarimų, kurie padės jums turiningai pailsėti.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3779
Vakar apsilankė:5435
Šią savaitę apsilankė:3779
Šį mėnesį apsilankė:14593
Viso (nuo 2015-02-16):14281753
Šiuo metu naršo:
97
2020-08-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!