Pasitik ateinančią žiemą pasiruošęs
VerslasPasitik ateinančią žiemą pasiruošęs
2014 spalio 10, Penktadienis 08:43

Pasitik ateinančią žiemą pasiruošęs

Pasitik ateinančią žiemą pasiruošęs
 • Lauris VAINAUSKAS
 • 10 foto

Nors dar visai neseniai džiugino saulė ir šiluma, tačiau jau pats laikas pagalvoti apie ateinančią žiemą. Būtent žiemą sunkiausia eksploatuoti senesnius automobilius, kuriuos vairuoja daugelis iš mūsų. Apie tai, kaip žiemą automobilį užvesti labai paprastai ir be jokio vargo, kalbamės su autoserviso „HQ Integro" vadovu Žilvinu Skardinsku.

„DEFA WarmUp"

Daugelis uteniškių, vairuojančių automobilius, žiemos nelaukia, kai kas savo transporto priemones palieka garaže, kur jos stovi iki pavasario. Tai susiję ne tik su sudėtingesnėmis vairavimo sąlygomis, bet ir padidėjusiomis kuro sąnaudomis, nuolatiniu langų rasojimu bei apledėjimu ir šalčiu automobilio salone. „Keliaudamas po Skandinavijos šalis nemačiau automobilių be „Vebasta" arba daug paprastesnės „WarmUp" sistemos," – sakė Ž. Skardinskas. Todėl, vadovo teigimu, „HQ Integro" servisas, esantis K. Donelaičio g. 10, Utenoje, pradėjo montuoti sistemas, kurios ypač naudingos esant mūsų žiemos sąlygoms. Ši žiemai bus tikrai atšiauresnė nei praėjusi. „DEFA WarmUp" – tai automobilio šildymo sistema, kurią sudaro akumuliatorių įkroviklis, salono šildymo orapūtė, laikmatis-valdymo blokas, tam tikras variklio šildytuvas, kabeliai ir jų šakotuvai, skirti sujungti. „Šią sistemą galime montuoti į visus lengvuosius automobilius, mikroautobusus bei sunkvežimius, kurie turi galimybę prisijungti elektros šaltinį", – sakė Ž. Skardinskas. Vadovo teigimu, galima montuoti tik variklio pašildymą. Pastaroji funkcija žiemos metu suteikia galimybę paprastai ir lengvai užvesti automobilį. Galima montuoti ir salono pašildymą, kuomet nutirpinami langai ir sušildomas salonas. Tokių sistemų „HQ Integro" autoservisas praėjusią žiemą sumontavo daugiau nei 20 – visi klientai džiaugėsi jų teikiamais privalumais. Automobilio variklio pašildymo sistema su montavimu kainuoja nuo 500 litų (144,81 Eur). Už didesnę kainą taip pat galima pridėti salono šildytuvą bei laikmatį, tuomet nereikėtų galvoti apie įjungimą ir išjungimą.

Su „Calix" nauda ir Jūsų piniginei, ir aplinkai

„Šiais metais klientams pristatome naujovę – galime sumontuoti ne tik DEFA, bet ir „Calix" automobilių pašildymo sistemą", – sakė Ž. Skardinskas. Vadovo teigimu, daugiau kaip 20 metų „Calix AB" yra viena didžiausių elektrinių šildymo sistemų gamintojų Europoje.
Visi žino, kad transporto priemonių eismas daro didelę įtaką aplinkai, bet su „Calix" automobilių šildymo sistema Jūsų automobilis gali būti draugiškas gamtai ir tuo pačiu taupyti pinigus. Kai lauke itin šalta, naudojant variklio šildytuvą matoma akivaizdi nauda. Nepriklausomai nuo metų laiko, prieš užvedimą pašildytas variklis sumažina jo nusidėvėjimo lygį. Išvengdami šalto variklio užvedimo, Jūs sumažinate kuro sąnaudas, dėl to sumažėja anglies dioksido ir angliavandenilių kiekis aplinkoje. „Calix" sistema yra šiek tiek pigesnė, kaina su montavimu nuo 450 litų (130,33 Eur), taigi galima sutaupyti", – sakė „HQ Integro" vadovas Ž. Skardinskas. Ši sistema užtikrina saugų bei patogų automobilio vairavimą, o jos naudojimas itin paprastas.

Kitos „HQ Integro" paslaugos

Autoservisas taip pat teikia visas automobilių bei mikroautobusų važiuoklės ir variklių remonto paslaugas, keičiamos variklių alyvos. Visi, norintys pakeisti automobilio padangas į žiemines, tai gali padaryti dabar.

Autoservisas „HQ Integro", esantis K. Donelaičio g. 10 (įvažiavimas iš A. Baranausko gatvės per buvusios „Lietuvos energijos" kiemą), laukia visų uteniškių ir miesto svečių, kurie pageidauja susimontuoti „DEFA WarmUP" arba „Calix" pašildymo sistemą, nori pasikeisti alyvą, padangas ar sutvarkyti automobilio gedimus. Darbo laikas darbo dienomis 8–18 val., šeštadieniais 8– 15 val., tel.: 8 675 04 465, 8 679 14 422          

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 • Click to enlarge image IMGP4071.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8043.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8044.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8048.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8050.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8054.jpg
 • Click to enlarge image IMGP8055.jpg
 • Click to enlarge image PAgrindin4.jpg
 • Click to enlarge image Salono ildytuva.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Du uteniškiai automobilių prekeiviai sės į teisiamųjų suolą, kiti – papildys valstybės iždą

  Panevėžio apygardos prokuratūros ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėtos veiklos, susijusios su prekyba naudotais automobiliais. Įtariama, kad į teisėsaugos pareigūnų akiratį patekę uteniškiai prekiautojai, neregistravę visų ūkinės finansinės veiklos sandorių ir nedeklaravę gautų pajamų, į valstybės biudžetą nesumokėjo beveik 72 tūkst. eurų mokesčių.

 • Automobiliai nebebus automatiškai išregistruojami

  Gegužės 20-ą keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 dienų to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas. Iš naujo atlikus techninę apžiūrą ar apdraudus automobilį, jo leidimas dalyvauti eisme bus atnaujintas be jokio papildomo mokesčio ir pakartotinių registracijos procedūrų.

 • Netinkamų naudoti automobilių aplinkosaugos kriterijai – tinkami ir būtini

  Aplinkos ministerija praneša, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) savo nutartyje pasisakė, jog aplinkosaugos kriterijai netinkamiems naudoti automobiliams turi būti įtvirtinti aukštesniu teisės aktu – ne aplinkos ministro įsakymu, o įstatymu. Patys kriterijai yra tinkami ir teisėti.

 • Aukštakalnio mikrorajone apšvarinti du automobiliai

  Ketvirtadienį Utenoje chuliganams užkliuvo du daugiabučių kiemuose stovintys automobiliai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad apvogtas vienai įmonei priklausantis automobilis VW PASSAT. Vagys pasisavino abiejų pusių automobilio išorinius galinio matymo veidrodėlių stikliukus. Nusikaltėliai padarė 335 eurų žalą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Rudens problema – keliuose susiduriantys automobiliai ir žvėrys

  Pirmieji rudens mėnesiai tampa nauju išbandymu vairuotojams – trumpėja dienos, tad dažniau tenka važiuoti naktį ar prieblandoje. Tai padidina tikimybę susidurti su į kelią išėjusiais žvėrimis. Šį rudenį jau įvyko pirmosios avarijos, kai automobiliams susidūrus su stambiaisiais laukiniais gyvūnais nepataisomai sugadinta technika, lengvai sužaloti žmonės. Kodėl nemažėja tokių eismo įvykių, kodėl keliuose patiriama materialinių netekčių ir sunaikinami gyvūnai?

 • Pagrindinis ralio trofėjus iškeliavo į Uteną

  „Netikėjau, kad tokio miestiečių ir rajono gyventojų dėmesio susilauks praėjusį savaitgalį ir taip gausią Jonų respublikos šventinių renginių programą papildęs istorinių automobilių ir motociklų ralis", – sveikindamas jo prizininkus ir nugalėtojus kalbėjo Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

 • Utenoje liepsnojo du galimai padegti automobiliai

  Kaip pranešė Policijos departamentas, naktį iš penktadienio į šeštadienį Utenoje, Vaižganto gatvėje, garažų bendrijos teritorijoje, sudegė automobilis BMW 318 (pagamintas 1992 m.) ir automobilis „VW Passat" (pagamintas 1987 m.).

  Policijos pareigūnai įtaria, kad tai galėjo būti padegimai. Nuostoliai nustatinėjami. Pradėtas tyrimas ir ieškoma piktadarių.

 • Patikrino įmonės automobilius

  Dauguma mūsų automobilių kol kas, deja, naudoja iškastinį kurą, kurie su degimo produktais išmeta šiltnamio efektą sukeliančias dujas, kenksmingą anglies monoksidą, kietąsias daleles ir kitus teršalus. Tačiau gyventojai turi būti supratingi ir pasirūpinti, kad mūsų automobiliai aplinkos orą terštų kuo mažiau ir jų išmetamųjų dujų rodikliai neviršytų nustatytų reikalavimų. Ar šių reikalavimų laikosi įvairias paslaugas teikiančios įmonės, kurių transportas kasdien važinėja mūsų gatvėmis ir keliais?

 • Susisiekimo ministerija inicijuoja elektromobilių infrastruktūros plėtrą

  Susisiekimo ministerija kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija parengė projektą, kuriame numatytas apie 3 mln. eurų ES finansavimas elektromobilių infrastruktūros plėtrai šalies magistraliniuose keliuose ir miestuose. Šio projekto tikslas – naudojimosi elektromobiliais skatinimas ir transporto poveikio aplinkai mažinimas.

 • Automobilio pardavėjams – nauji pančiai

  VĮ „Regitra" informuoja, kad nuo lapkričio 1 dienos motorinių transporto priemonių pardavėjai pirkimo–pardavimo sutartyje privalės nurodyti daugiau transporto priemonės duomenų, nei buvo reikalaujama nurodyti iki šiol. Taip pat jie įpareigoti nurodyti ir svarbius transporto priemonės trūkumus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4154
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:4154
Šį mėnesį apsilankė:214729
Viso (nuo 2015-02-16):12566163
Šiuo metu naršo:
124
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!