Norite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai
VerslasNorite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai
2020 birželio 19, Penktadienis 12:53

Norite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai

Norite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai

Labai dažnai yra sakoma, kad laikas – svarbiausias dalykas. Iš tiesų su tuo sutinka daugelis žmonių, ir galbūt todėl tokia didelė dalis jų ieško būdų, kaip sutaupyti laiko. Ne paslaptis, kad itin daug jo suryja įprasti namų ruošos darbai. Tad nieko keisto, kad daugybė žmonių ima ieškoti būdų, kaip įprastus namų ruošos darbus atlikti greičiau. Dar geresnė žinia yra ta, jog tai – tikrai įmanoma, tereikia įsigyti tam tikrus prietaisus. Tad pats metas sužinoti, kokie prietaisai turi atsirasti Jūsų namuose, kad įprastus namų ruošos darbus atliktumėte greitai bei paprastai.

Mikrobangų krosnelė
Ne paslaptis, kad maisto ruošimas dažnu atveju iš tiesų atima labai daug laiko, tad vis daugiau žmonių pasirenka sumanią strategiją – gaminti jo šiek tiek daugiau, kad liktų ir kitai dienai bei nebereikėtų rūpintis šiuo procesu vėl. Tačiau tokiais atvejais yra susiduriama su kita problema – dauguma patiekalų turi būti pašildomi. Na, o siekiant, kad šis veiksmas taip pat nepareikalautų daug laiko, verta įsigyti mikrobangų krosnelę, kuri garantuos, kad maistas bus pašildytas vos per minutę. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad mikrobangų krosnelė padės taupyti laiką ir daugeliu kitų atveju – padės taupyti laiką ruošiant maistą: ruošdami pyragą, kuriam reikalingas ištirpintas sviestas, naudodami mikrobangų krosnelę tai galėsite padaryti vos per keliolika sekundžių. Taigi, akivaizdu, kad mikrobangų krosnelė iš tiesų yra idealus pasirinkimas visiems, norintiems taupyti laiką. Tad belieka tik priminti, kad itin aukštos kokybės mikrobangų krosnelių už patrauklią kainą galite rasti Pigu.lt.

Dulkių siurblys – robotas
Jei Jūsų namuose gyvena šuo ar katė, o Jūsų tikslas – užtikrinti visišką namų aplinkos švarą, tokiu atveju grindų dangos siurbimas turėtų būti kasdienis procesas. Ir nors tai nereikalauja labai daug laiko (tikrai pakaks vos keliolikos minučių), jei paskaičiuotume, kiek laiko šis procesas pareikalauja per mėnesį ar metus, pamatytume, kad sąnaudos tikrai ne tokios jau ir mažos. Taigi, natūraliai kyla klausimas: ar galima padaryti taip, kad ir namai būtų švarūs, ir laiko tam nereikėtų skirti? Tikrai taip – tereikia įsigyti dulkių siurblį-robotą.

Daržovių džiovyklė bei pjaustyklė
Daržoves valgyti sveika ir tai puikiai žino kiekvienas. Būtent todėl jos turėtų tapti kasdiene mūsų raciono dalimi. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad daržovių džiovinimas jas nuplovus bei smulkinimas pareikalauja ne tiek jau ir mažai laiko. Tad, jei norite jo sutaupyti, verta įsigyti daržovių džiovyklę bei pjaustyklę.

Džiovyklė
Drabužių skalbimas – dar vienas namų ruošos darbas, kuris, atrodytų, laiko pareikalauja ne tiek jau ir daug – sudėti skalbinius į skalbimo mašiną galima vos per keliolika minučių. Ir kol skalbiniai plaunasi, tikrai galima atlikti kitus namų ruošos darbus arba tiesiog mėgautis maloniu poilsiu. Tačiau nereikia pamiršti ir kitos medalio pusės – dažniausiai tenka laukti ne vieną valandą, kol išskalbti drabužiai išdžiūs ir bus tinkami dėvėti. Taigi, vėl susiduriama su klausimu – ar galėtų šis procesas pareikalauti mažiau mūsų laiko? Tikrai taip, jei įsigysite džiovyklę. Šis prietaisas garantuos greitą skalbinių išdžiūvimą ir Jūs tikrai sutaupysite labai daug laiko. Na, o aukštos kokybės džiovyklių už itin patrauklią kainą galite įsigyti čia.
Taigi, kaip matyti, namų ruoša tikrai gali būti maloni ir nereikalaujanti daug laiko – tereikia naujo požiūrio į šį procesą. Tinkamai parinkti prietaisai, tokie kaip mikrobangų krosnelė arba džiovyklė, tikrai padės sutaupyti labai daug laiko, tad į juos verta investuoti jau dabar.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vasaros uogos nesąžiningiems prekeiviams neša turtus

  Po šalto pavasario galų gale atėjo vasara. Tarp daugybės malonumų, kurių suteikia šiltasis metų laikas, turbūt ne vienas paminėtų ir braškes, kurių neauginantys, bet negalintys joms atsispirti įsigyja parduotuvėse, turguose ir kitose prekyvietėse. Utenoje bene prie kiekvieno prekybos centro taip pat nesunku įsigyti šių uogų. Tačiau ar viskas šiame versle sąžininga? Ar tikrai žinome, kokias uogas perkame ir iš kur jos atkeliavo?

 • Utenoje – dar trys naujai suspindę verslo langai

  Vasara Utenoje prasidėjo ne tik permainingu oru ar palengvintomis karantino sąlygomis, leidžiančiomis viešus renginius ir daug kitų dalykų. Tądien žingsnius į naują pradžią žengė ir keli verslai. Kaip oficialaus atidarymo metu kalbėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, nesvarbu, kokio dydžio įmonė ar verslas, reikia džiaugtis kiekvienu naujai suspindusiu langu.

 • Smulkusis verslas Utenoje pamažu bunda iš sąstingio

  Kovo 16 dieną paskelbus karantiną šalyje įsivyra­vo tyla: išnyko automobilių srautai ir kamščiai miestų gatvėse, gerokai sulėtėjo žmonių gyvenimas, užsidarė prekybos centrai, parduotuvės, visiškai sustojo grožio paslaugas teikiančių įmonių veikla, ištuštėjo įstaigos – daugelis darbuotojų ėmė dirbti namuose. Po šv. Ve­lykų, kai Vyriausybė leido kai kuriems verslams at­naujinti veiklą, situacija ėmė keistis ir Utena pamažu pradėjo busti iš sąstingio. Smulkiojo verslo atstovai, visą mėnesį neturėję nei darbo, nei pajamų, prisipaži­no, kad šis sunkus laikmetis jiems buvo gera pamoka.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:524
Vakar apsilankė:8918
Šią savaitę apsilankė:39579
Šį mėnesį apsilankė:101386
Viso (nuo 2015-02-16):14368546
Šiuo metu naršo:
39
2020-08-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!