UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės
VerslasUAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės
2019 sausio 16, Trečiadienis 08:50

UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės
 • Sofija JURELIENĖ

Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

Krepšininkai, prisikrovę pilnus pirkinių krepšelius ar vežimėlius jų mėgstamų pirkinių ir Utenos krašto gamintojų produktų, pasakojo, kad itin vertina vietinių ūkininkų užaugintus vaisius bei daržoves, nusiperka Anykščių rajone užaugintos mėsos, o išskirtinėmis progomis leidžia sau pasilepinti rūkytais „Rokiškio mėsinės" delikatesais bei „Biržų duonos" ar „Lašų duonos" konditerijos gaminiais. Taip pat sportininkai neslėpė mėgstantys paragauti vietoje Utenos prekybos pagamintų salotų ir kulinarijos gaminių. Galiausiai komandos kapitonas ir krašto puolėjas Arvydas Šikšnius apibendrino, kad jų, sportininkų, valgiaraštis yra gana ribotas – varškė, liesa mėsa, daržovės, duona – todėl komandos nariai renkasi sveikesnius maisto produktus. „Labai gerai, kai Lietuvos ūkininkų produkciją randame UAB Utenos prekyba parduotuvėse", – džiaugėsi „Juventus" kapitonas.
Kaip paaiškino UAB Utenos prekyba direktoriaus patarėja Jurgita Miliauskaitė-Merkienė, korteles sumanyta keisti todėl, kad jau keleri metai, kaip bendrovė atnaujino savo įmonės prekės ženklą ir logotipą, o nuolaidų kortelės vis dar buvo seno dizaino, kai kurios paženklintos jau nebeegzistuojančio Utenos rajono vartotojų kooperatyvo vardu. Taigi, buvo sukurtos ir šiemet pradedamos naudoti prie naujo įmonės įvaizdžio tinkančios kortelės. Su naujosiomis kortelėmis pirkėjams galioja ta pati nuolaidų sistema (procentinė mėnesio nuolaida), taikoma nuo kiekvieno praėjusio mėnesio pirkinių sumos.
Būtent nuo praėjusio penktadienio ne tik krepšininkai, bet ir visi uteniškiai bei miesto svečiai gali pasikeisti senas nuolaidų korteles į naująsias – kitokio dizaino ir su atnaujinta nuolaidų sistema. Pasak direktoriaus patarėjos, nemokamai visi pirkėjai tai gali padaryti visose UAB Utenos prekyba maisto prekių parduotuvėse iki šių metų liepos 1 dienos, kadangi vėliau senosios kortelės nebegalios. Senojoje nuolaidų kortelėje sukauptos nuolaidos automatiškai perkeliamos į naująją, tam keitimo metu užpildoma anketa, kurioje įrašomi minimalūs pirkėjo duomenys, ir paimama senoji kortelė, o naujoji kortelė aktyvuojama per 5 darbo dienas.
Visi, neturintys UAB Utenos prekyba nuolaidų kortelės, bet perkantys prekių daugiau kaip už 15 eurų, gali gauti nuolaidų kortelę nemokamai, o visi kiti – nusipirkti ją už 1 eurą.
Beje, J. Miliauskaitė-Merkienė nuramino UAB Utenos prekyba pirkėjus, kad anketos duomenys nėra naudojami rinkodaros tikslais, todėl uteniškių reklaminės SMS nepasieks
Direktoriaus patarėja atkreipė dėmesį, jog UAB Utenos prekyba parduotuvėse taip pat galioja ir AIBĖ JUMS bei AIBĖ JUMS šeimos kortelės, o AIBĖS reklaminiame leidinyje išskirtoms prekėms „Su nuolaidų kortele JUMS" nurodytas nuolaidas galima gauti ir su UAB Utenos prekyba nuolaidų kortelėmis.

Daugiau apie UAB Utenos prekyba lojalumo programą ir nuolaidų kortelių keitimą galite rasti internetinėje svetainėje www.utenosprekyba.lt arba parduotuvėse.

Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

 • Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

  Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

 • Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

  Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

 • „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

  Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

 • „Utenos prekyba“ palaiko savus

  Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1797
Vakar apsilankė:8903
Šią savaitę apsilankė:28557
Šį mėnesį apsilankė:176965
Viso (nuo 2015-02-16):12528399
Šiuo metu naršo:
98
2020-02-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!