Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
VerslasLietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
2018 gruodžio 14, Penktadienis 13:41

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
 • Vytautas RIDIKAS
 • 35 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

Po skambių bitlų dainų, kurias atliko uostamiesčio kolektyvas, į sceną buvo pakviestas meras A. Katinas, kuris pirmiausia išdalijo padėkas įmonėms, kuriančioms Uteną. Jas atsiėmė AB „Utenos trikotažas" ir „Umega", uždarųjų akcinių bendrovių Utenos šilumos tinklai, „Švyturys-Utenos alus", „Utenos mėsa", „Rokiškio pieno gamyba", „Umaras", „Vytrolma", „Nosted mechanika", „Seifuva", „Duventa" vadovai.
Po muzikinės pertraukos meras vėl buvo pakviestas į sceną, kur pasižymėjusiems versle uteniškiams įteikė padėkas ir suvenyrinius savivaldybės ženklelius.
Pirmiausia į sceną pakviestas bendrovės „Rokiškio pieno gamyba" pirkimų direktorius Teodoras Dalius Medikas. Jam padėka įteikta už ilgametį atsakingą darbą, visuomeniškumo ir bendruomeniškumo skatinimą bei aktyvų dalyvavimą Utenos krepšinio klubo „Juventus" valdybos veikloje. Mero padėka už ilgametį vadovavimą įmonei, svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą ir investicinės aplinkos gerinimą Utenos rajone buvo įteikta verslo veteranui bendrovės „Utenos gelžbetonis" direktoriui Albinui Kazanavičiui. Jau kurį laiką valdžios dėmesį patraukia ir statybos įmonės „Vidista" vadovė Vida Maišėnienė. Ji neseniai Panevėžyje buvo tituluota metų bose, o šį kartą meras direktorę įvertino už moters lyderystę statybų versle, ilgametę sėkmingą įmonės veiklą, glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomenėmis.
Dėmesio sulaukė ir užsienio kapitalo įmonės „K.T.S Production" generalinis direktorius Morgan Erik Nordin. Jis įvertintas už investicijas plečiant veiklą Utenoje, pripažinimą Europoje, eksportą į Europos šalis, Jungtines Amerikos Valstijas ir Australiją. Dar vienos statybos įmonės – UAB „Dauniškis ir KO" – vadovas Alvydas Rudokas buvo įvertintas už lyderystę statybų versle, glaudų bendradarbiavimą rengiant reikiamus specialistus ir šeimai perduotą verslo geną. Jam taip pat įteikta šauniausio verslininko, kurį išrinko laikraščio „Utenos diena" skaitytojai, nominacija. Šį kartą buvo įvertinta ir Užpaliuose veikianti įmonė „Vitula". Jos direktoriui Vidmantui Urnavičiui už pasiektus puikius darbo rezultatus, sėkmingai įgyvendintus verslo projektus bei svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą įteikta mero padėka. Tokios pat padėkos sulaukė ir Biovela Group UAB „Arsdekosta" direktorė Irena Marija Rameikienė. Jos vadovaujama įmonė įvertinta už stabilią veiklą, sėkmingą projektų įgyvendinimą, atsakingą požiūrį į savo pareigas ir pasiektus puikius darbo rezultatus. Už stabilią įmonės veiklą, darbo vietų kūrimą, eksporto plėtrą ir inovacijų diegimą buvo pastebėtas ir individualios įmonės „Drožlė" savininkas Audrius Kavolis. Verslininkui Raimundui Sukarevičiui padėka įteikta už sėkmingą vadovavimą uždarajai akcinei bendrovei „Baltijos filtrai", verslo ir eksporto plėtrą bei inovacijų taikymą įmonėje. Mero dėmesio sulaukė ir Elenos vairavimo mokyklos vadovė Elena Šapranauskienė. Jai įteikta padėka už stabilią ir sėkmingą įmonės veiklą, profesionalumą ir svarų indėlį ugdant jaunuosius eismo dalyvius. „Uterna" direktoriui Vytautui Strockiui padėka įteikta už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, augantį eksportą ir ilgus sėkmingos įmonės veiklos metus. Už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, veiklos profesionalumą ir lyderystę medienos pramonės srityje įvertintas UAB „Amber forest" valdybos narys Gintautas Bartaškas. Jaunai verslininkei UAB „Ne tik svogūnai" direktorei Gintarei Šulskytei padėka įteikta už ryžtą įkurti verslą grįžus iš užsienio, vietiniams ir miesto svečiams pasiūlytą naują produktą bei sparčią veiklos plėtrą. Medienos apdirbimo įmonei vadovaujantis Algis Kaulinis verslą Pakalniuose vysto jau ne vieną dešimtmetį, todėl Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga jį meras įvertino už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, inovacijų diegimą, sėkmingą plėtrą ir glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomene. Taip pat už ilgametį nepriekaištingą darbą, svarų indėlį į įmonės rekonstrukciją ir technologinių procesų optimizavimą bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įvertintas ir „Utenos alaus" daryklos Pakavimo skyriaus vadovas Irmantas Kandratavičius. UAB „Strapa" vadovui Šarūnui Sodeikai padėka įteikta už sėkmingą įmonės plėtrą investuojant į gamybinio pajėgumo didinimą ir naujų technologijų diegimą.
Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga nepamiršti buvo ir mažesnes pareigas įmonėse užimantys žmonės. Padėka už ilgametį sąžiningą, kruopštų darbą, profesionalų ir kūrybingą vadovavimą prekybos centro kolektyvui bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įteikta bendrovės „Utenos prekyba" prekybos centro „Rašė" vedėjai Vaidai Bučinskaitei, „Utenos Indra" Pardavimų skyriaus vadovei Audronei Jurelytei, UAB „Seifuva" Suvirinimo padalinio šaltkalviui Napaliui Šlepečiui, AB „Utenos trikotažas" apdailos cecho technologui Gintautui Zabulioniui bei UAB „Umaras" technikos direktoriui Arvydui Urbanui.
Padėkos už išskirtinių, inovatyvių gaminių pasiūlymą pasaulinei rinkai, eksporto plėtrą ir nuolatinį augimą sulaukė bendrovės „Samsonas motorsport" direktorius Martynas Samsonas, už ilgametę, sėkmingą įmonės veiklą, bendrovėje diegiamas inovacijas ir atsakingą požiūrį į įmonės valdymą – „Aukštaitijos traktas" direktorius Ričardas Puodžiukas.

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iškilmingai įteiktos prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės

  Antradienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko iškilminga geriausių šalies sportininkų apdovanojimų ceremonija. Šventės metu įteiktos aštuonios prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės, iš kurių septynios atiteko vasaros sporto šakų atstovams.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

 • Šių metų Utenos bosu tapo didelės įmonės vadovas

  Uteniškiai jau trečią kartą turėjo galimybę išsirinkti geriausiojo vardo vertus kandidatus – praėjusį penktadienį baigėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo organizuoti geriausio 2019 metų Utenos boso rinkimai.

 • Gimtadienį švenčianti Utena nežada konkuruoti su rojumi

  Utena švenčia 758-ąjį gimtadienį – vieną įspūdin­giausių, nuotaikingiausių ir įsimintiniausių švenčių, sukviečiančių draugėn ne tik uteniškius, bet ir aplin­kinių miestų gyventojus bei po Lietuvą išsibarsčiu­sius kraštiečius. Kokia ji šiemet bus, kokiomis nuo­taikomis ją pasitinkame, klausėme Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino.

 • Paaiškėjo, kas laukia uteniškiams nerimą keliančios sankryžos

  Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžą uteniškiai pastaruoju metu vadina viena pavojingiausių. Miestelėnai viešojoje erdvėje piktinasi, kad prieš atidarant šalia kelio Kupiškis–Utena išdygusį didžiulį prekybos centrą „Norfa“ nebuvo pasirūpinta eismo dalyvių saugumu – neatlikta sankryžos rekonstrukcija. Portalui udiena.lt informavus apie pirmą rugpjūčio mėnesio penktadienį čia įvykusį eismo įvykį feisbuke pasipylė komentarai. Vieni gyventojai svarstė, kiek dar nelaimių turi nutikti, kad čia atsirastų žiedas, antri rašė, jog „ten reikėtų šviesoforo“, trečių nuomone, „visos sankryžos pavojingos, kai nežinai taisyklių ar nori būti gudresnis už kitus“. „Utenos diena“ išsiaiškino, kokios permainos laukia bene labiausiai uteniškių kritikuojamos sankryžos.

 • Eismo įvykis – be skaudžių pasekmių

  Penktadienio rytą, apie 7.30 val., Ladygos gatvėje, sankryžoje ties 31-u numeriu pažymėtu namu, įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu žmonės nenukentėjo.

 • Eismą judriausioje miesto gatvėje sutrikdė avarija

  Ketvirtadienį, apie 11 val., J. Basanavičiaus gatvėje, ties įvažiavimu į bendroves „Utenos trikotažas“ ir „Utenos krosnys“, susidūrė du automobiliai. Greitosios medicinos pagalbos medikai į Utenos ligoninę išvežė vieno iš jų vairuotoją.

 • Utenoje vyks atviras vyrų lauko teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250“

  Birželio 8–9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyks atviras vyrų lauko teniso turnyras „Sidabrinė lyga-250“.

 • Po langais įrengiami konteineriai įaudrino gyventojus

  Tikriausiai ne vienas uteniškis jau pastebėjo daugiabučių namų kvartaluose įrengiamus pusiau požeminius konteinerius, kurie pakeis senuosius, statomus ant žemės. Trečiadienį prasidėjo tokių konteinerių įrengimo darbai Aukštakalnyje, tarp Taikos gatvės 12-o ir 16-o namų. „Utenos dienos" redakciją iškart užplūdo pasipiktinusių aplinkinių namų gyventojų, besiskundžiančių, kad šie darbai atliekami be jų sutikimo, skambučiai. Be to, anot jų, iškertami sveiki medžiai, mažinama automobilių stovėjimo aikštelė, o kur dar gresiantys šiukšlių kaupai šalia konteinerių bei nemalonus kvapas...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6051
Vakar apsilankė:16330
Šią savaitę apsilankė:62607
Šį mėnesį apsilankė:130817
Viso (nuo 2015-02-16):13204982
Šiuo metu naršo:
214
2020-04-10
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!