Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
VerslasLietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
2018 gruodžio 14, Penktadienis 13:41

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
 • Vytautas RIDIKAS
 • 35 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

Po skambių bitlų dainų, kurias atliko uostamiesčio kolektyvas, į sceną buvo pakviestas meras A. Katinas, kuris pirmiausia išdalijo padėkas įmonėms, kuriančioms Uteną. Jas atsiėmė AB „Utenos trikotažas" ir „Umega", uždarųjų akcinių bendrovių Utenos šilumos tinklai, „Švyturys-Utenos alus", „Utenos mėsa", „Rokiškio pieno gamyba", „Umaras", „Vytrolma", „Nosted mechanika", „Seifuva", „Duventa" vadovai.
Po muzikinės pertraukos meras vėl buvo pakviestas į sceną, kur pasižymėjusiems versle uteniškiams įteikė padėkas ir suvenyrinius savivaldybės ženklelius.
Pirmiausia į sceną pakviestas bendrovės „Rokiškio pieno gamyba" pirkimų direktorius Teodoras Dalius Medikas. Jam padėka įteikta už ilgametį atsakingą darbą, visuomeniškumo ir bendruomeniškumo skatinimą bei aktyvų dalyvavimą Utenos krepšinio klubo „Juventus" valdybos veikloje. Mero padėka už ilgametį vadovavimą įmonei, svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą ir investicinės aplinkos gerinimą Utenos rajone buvo įteikta verslo veteranui bendrovės „Utenos gelžbetonis" direktoriui Albinui Kazanavičiui. Jau kurį laiką valdžios dėmesį patraukia ir statybos įmonės „Vidista" vadovė Vida Maišėnienė. Ji neseniai Panevėžyje buvo tituluota metų bose, o šį kartą meras direktorę įvertino už moters lyderystę statybų versle, ilgametę sėkmingą įmonės veiklą, glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomenėmis.
Dėmesio sulaukė ir užsienio kapitalo įmonės „K.T.S Production" generalinis direktorius Morgan Erik Nordin. Jis įvertintas už investicijas plečiant veiklą Utenoje, pripažinimą Europoje, eksportą į Europos šalis, Jungtines Amerikos Valstijas ir Australiją. Dar vienos statybos įmonės – UAB „Dauniškis ir KO" – vadovas Alvydas Rudokas buvo įvertintas už lyderystę statybų versle, glaudų bendradarbiavimą rengiant reikiamus specialistus ir šeimai perduotą verslo geną. Jam taip pat įteikta šauniausio verslininko, kurį išrinko laikraščio „Utenos diena" skaitytojai, nominacija. Šį kartą buvo įvertinta ir Užpaliuose veikianti įmonė „Vitula". Jos direktoriui Vidmantui Urnavičiui už pasiektus puikius darbo rezultatus, sėkmingai įgyvendintus verslo projektus bei svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą įteikta mero padėka. Tokios pat padėkos sulaukė ir Biovela Group UAB „Arsdekosta" direktorė Irena Marija Rameikienė. Jos vadovaujama įmonė įvertinta už stabilią veiklą, sėkmingą projektų įgyvendinimą, atsakingą požiūrį į savo pareigas ir pasiektus puikius darbo rezultatus. Už stabilią įmonės veiklą, darbo vietų kūrimą, eksporto plėtrą ir inovacijų diegimą buvo pastebėtas ir individualios įmonės „Drožlė" savininkas Audrius Kavolis. Verslininkui Raimundui Sukarevičiui padėka įteikta už sėkmingą vadovavimą uždarajai akcinei bendrovei „Baltijos filtrai", verslo ir eksporto plėtrą bei inovacijų taikymą įmonėje. Mero dėmesio sulaukė ir Elenos vairavimo mokyklos vadovė Elena Šapranauskienė. Jai įteikta padėka už stabilią ir sėkmingą įmonės veiklą, profesionalumą ir svarų indėlį ugdant jaunuosius eismo dalyvius. „Uterna" direktoriui Vytautui Strockiui padėka įteikta už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, augantį eksportą ir ilgus sėkmingos įmonės veiklos metus. Už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, veiklos profesionalumą ir lyderystę medienos pramonės srityje įvertintas UAB „Amber forest" valdybos narys Gintautas Bartaškas. Jaunai verslininkei UAB „Ne tik svogūnai" direktorei Gintarei Šulskytei padėka įteikta už ryžtą įkurti verslą grįžus iš užsienio, vietiniams ir miesto svečiams pasiūlytą naują produktą bei sparčią veiklos plėtrą. Medienos apdirbimo įmonei vadovaujantis Algis Kaulinis verslą Pakalniuose vysto jau ne vieną dešimtmetį, todėl Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga jį meras įvertino už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, inovacijų diegimą, sėkmingą plėtrą ir glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomene. Taip pat už ilgametį nepriekaištingą darbą, svarų indėlį į įmonės rekonstrukciją ir technologinių procesų optimizavimą bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įvertintas ir „Utenos alaus" daryklos Pakavimo skyriaus vadovas Irmantas Kandratavičius. UAB „Strapa" vadovui Šarūnui Sodeikai padėka įteikta už sėkmingą įmonės plėtrą investuojant į gamybinio pajėgumo didinimą ir naujų technologijų diegimą.
Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga nepamiršti buvo ir mažesnes pareigas įmonėse užimantys žmonės. Padėka už ilgametį sąžiningą, kruopštų darbą, profesionalų ir kūrybingą vadovavimą prekybos centro kolektyvui bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įteikta bendrovės „Utenos prekyba" prekybos centro „Rašė" vedėjai Vaidai Bučinskaitei, „Utenos Indra" Pardavimų skyriaus vadovei Audronei Jurelytei, UAB „Seifuva" Suvirinimo padalinio šaltkalviui Napaliui Šlepečiui, AB „Utenos trikotažas" apdailos cecho technologui Gintautui Zabulioniui bei UAB „Umaras" technikos direktoriui Arvydui Urbanui.
Padėkos už išskirtinių, inovatyvių gaminių pasiūlymą pasaulinei rinkai, eksporto plėtrą ir nuolatinį augimą sulaukė bendrovės „Samsonas motorsport" direktorius Martynas Samsonas, už ilgametę, sėkmingą įmonės veiklą, bendrovėje diegiamas inovacijas ir atsakingą požiūrį į įmonės valdymą – „Aukštaitijos traktas" direktorius Ričardas Puodžiukas.

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Meilė tėvynei ir nepamiršta pagarba žuvusiems

  Praėjusį savaitgalį Utenos rajone vyko neeilinis susitikimas – buvo prisiminti prieš 74-erius metus už Lietuvos laisvę žuvę vyrai, pokario kovų istorija, pašventintas paminklas, skirtas praėjusio amžiaus viduryje Onos ir Antano Ramoškių sodybos sode žuvusiems partizanams. Nors Daugilio viensėdis šalia Alksno ežero priklauso Užpalių bažnyčios parapijai, bet pagal administracinį paskirstymą yra Sudeikių seniūnijoje.

 • Utenos teritorijos sulaukė išskirtinio „Išmaniojo miesto“ dėmesio

  Utenos rajono savivaldybė kartu su Mažeikių, Biržų, Joniškio, Klaipėdos, Šilutės, Jonavos rajonų savivaldybėmis ir Aplinkos, Susisiekimo, Vidaus reikalų, Kultūros ministerijomis šiais metais dalyvavo nacionaliniame projekte „Išmanusis miestas VI“.

 • Vasaros uogos nesąžiningiems prekeiviams neša turtus

  Po šalto pavasario galų gale atėjo vasara. Tarp daugybės malonumų, kurių suteikia šiltasis metų laikas, turbūt ne vienas paminėtų ir braškes, kurių neauginantys, bet negalintys joms atsispirti įsigyja parduotuvėse, turguose ir kitose prekyvietėse. Utenoje bene prie kiekvieno prekybos centro taip pat nesunku įsigyti šių uogų. Tačiau ar viskas šiame versle sąžininga? Ar tikrai žinome, kokias uogas perkame ir iš kur jos atkeliavo?

 • Norite, kad namų ruošos darbai būtų atliekami itin greitai? Jūsų namuose turi atsirasti šie prietaisai

  Labai dažnai yra sakoma, kad laikas – svarbiausias dalykas. Iš tiesų su tuo sutinka daugelis žmonių, ir galbūt todėl tokia didelė dalis jų ieško būdų, kaip sutaupyti laiko. Ne paslaptis, kad itin daug jo suryja įprasti namų ruošos darbai. Tad nieko keisto, kad daugybė žmonių ima ieškoti būdų, kaip įprastus namų ruošos darbus atlikti greičiau. Dar geresnė žinia yra ta, jog tai – tikrai įmanoma, tereikia įsigyti tam tikrus prietaisus. Tad pats metas sužinoti, kokie prietaisai turi atsirasti Jūsų namuose, kad įprastus namų ruošos darbus atliktumėte greitai bei paprastai.

 • Uteniškės piešinys papuoš autobusų stotelės paviljoną

  Paaiškėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2020“ nugalėtojai. Tarp jų – ir uteniškė.

 • Utenoje – dar trys naujai suspindę verslo langai

  Vasara Utenoje prasidėjo ne tik permainingu oru ar palengvintomis karantino sąlygomis, leidžiančiomis viešus renginius ir daug kitų dalykų. Tądien žingsnius į naują pradžią žengė ir keli verslai. Kaip oficialaus atidarymo metu kalbėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, nesvarbu, kokio dydžio įmonė ar verslas, reikia džiaugtis kiekvienu naujai suspindusiu langu.

 • Smulkusis verslas Utenoje pamažu bunda iš sąstingio

  Kovo 16 dieną paskelbus karantiną šalyje įsivyra­vo tyla: išnyko automobilių srautai ir kamščiai miestų gatvėse, gerokai sulėtėjo žmonių gyvenimas, užsidarė prekybos centrai, parduotuvės, visiškai sustojo grožio paslaugas teikiančių įmonių veikla, ištuštėjo įstaigos – daugelis darbuotojų ėmė dirbti namuose. Po šv. Ve­lykų, kai Vyriausybė leido kai kuriems verslams at­naujinti veiklą, situacija ėmė keistis ir Utena pamažu pradėjo busti iš sąstingio. Smulkiojo verslo atstovai, visą mėnesį neturėję nei darbo, nei pajamų, prisipaži­no, kad šis sunkus laikmetis jiems buvo gera pamoka.

 • Iškilmingai įteiktos prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės

  Antradienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko iškilminga geriausių šalies sportininkų apdovanojimų ceremonija. Šventės metu įteiktos aštuonios prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės, iš kurių septynios atiteko vasaros sporto šakų atstovams.

 • Utenos verslui gyventojai pasiūlė išskirtinių idėjų

  Nuo šiukšliadėžių Utenoje ir Molėtuose, nemokamų geriamo vandens stotelių įrengimo šalia lankytinų Ignalinos rajono objektų iki profesinių pensijų fondų steigimo – tokia gyventojų pateiktų idėjų, kurios bus pasiūlytos realizuoti socialiai atsakingoms Utenos apskrities įmonėms, amplitudė.

 • Verslininkai aplankė dvi išskirtines Rytų Aukštaitijos vietoves

  Lapkričio 21 dieną Utenos apskrities darbdavių asociacijos nariai ir Zarasų Rotary klubo atstovai bei Utenos verslo informacijos centras, kuriam vadovauja Irina Šeršniova, surengė išvyką į Švenčionis ir Ignalinos rajoną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1114
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46248
Šį mėnesį apsilankė:57062
Viso (nuo 2015-02-16):14324222
Šiuo metu naršo:
40
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!