VerslasIšsirinkime šauniausią verslininką!
2018 lapkričio 26, Pirmadienis 13:02

Išsirinkime šauniausią verslininką!

Išsirinkime šauniausią verslininką!

Ateina labai atsakingas metas, kai rinksime ne tik šalies Prezidentą, bet ir vietinę savivaldą, europarlamentarus. Todėl iki gegužės mėnesio kviečiame Jus, mieli skaitytojai, dalyvauti mūsų organizuojamuose rinkimuose.

Vietos savivaldos ir Prezidento rinkimai artimi mūsų „dūšiai", kaip artimi ir visi bendradarbiai ar darbdaviai. Todėl vėl grįžtame prie jau patikrintos temos – visą mėnesį balsuoti už specialistą ar visuomenės veikėją, o šiuo atveju – verslininką. Gruodžio mėnesį kai kuriuos verslininkus įvertins rajono savivaldybė. Mes turime kitą galimybę – įvertinti verslininką patys.
Šie žmonės atiduoda visą save, kad mums visiems, darbuotojams, būtų sukurtos kuo geresnės darbo vietos, kad mes gautume pakankamai pajamų ir, svarbiausia, kad nebebėgtume iš Lietuvos ir Utenos. Pastaruoju metu dėl darbo jėgos verslininkai susiduria su didžiulėmis problemomis, nes jos nebėra. Todėl skatindami Jus prisiminti ir pagerbti mūsų verslininkus, direktorius, įmonių vadovus, jų savininkus kviečiame smagiam konkursui, kurio kuponą rasite laikraštyje „Utenos diena". Belieka tik jį iškirpti ir atnešti ar atsiųsti į redakciją. Rezultatas – garantuotas.

Jau balsuojama už „Utenos prekybos" vadovą Robertą Miliauską, bendrovių „Dauniškis ir Ko" direktorių Alvydą Rudoką, „Nosted mechanika" vadovą Dainių Tvarijoną, „Vytrolmos" vadovą Rolandą Mackų, „Utenos melioracijos" gen. direktorių Liuonių Purvinį, „Utenos vandenų" direktorių Adolfą Juršį, „Utenos komunalininko" direktorių Tautgirdą Narbutą, „Šilumos tinklų" direktorių Gintarą Diržauską, „Utenos trikotažo" gen. direktorių Algirdą Šabūną.

Linkinti sėkmingų balsavimų „Utenos dienos" redakcija

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image Verslininkas kuponas.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Rinkėjai turėtų žinoti: jų laukia naujovės

  Kovo 3 dieną vyksiančiuose savivaldybių tarybų, Prezidento rinkimuose bei rinkimuose į Europos Parlamentą rinkėjų laukia naujovės.

 • Paaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto

  Paaiškėjo Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyriaus kandidatas į rajono mero postą kovo pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Skyriaus nariai kandidatu išrinko teisininką Sigitą Mecelicą.

 • Utenoje – pakartotiniai miesto seniūnaičių rinkimai

  Sausio 9 dieną Utenoje organizuojami pakartotiniai aštuonių miesto seniūnaičių rinkimai. Kviečiame uteniškius susipažinti su kandidatų į seniūnaičius sąrašu.

 • Bus renkami seniūnaičiai

  Gruodžio 14 dieną Utenoje organizuojami aštuonių miesto seniūnaičių rinkimai. Portalo udiena.lt siūlome susipažinti su kandidatų į seniūnaičius sąrašu:

 • Paaiškėjo, ką palaikė uteniškiai LSDP pirmininko rinkimų metu

  Preliminariais duomenimis, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko rinkimus laimėjo Gintautas Paluckas (5 190 balsai). Jo konkurentas LR ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius surinko 4 781 (skirtumas 409 balsai).

 • Uteniškiai į Seimą siunčia Edmundą Pupinį

  Vakar, spalio 23 dieną, mūsų šalies piliečiai dalyvavo Seimo rinkimų antrajame ture. Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 rinkėjų aktyvumas buvo mažesnis ir siekė beveik 42 proc. nei pirmajame ture (53,11 proc.). 30-yje rinkimų apylinkių sulaukta 14 912 rinkėjų.

 • Atsakymas Pauliui Čyvui

  Ačiū gerb. Pauliui Čyvui už reakciją į mano pasisakymą – tai rodo, jog ir Utenos jaunimui, nesvarbu kokių pažiūrų jie bebūtų, rūpi valstybės valdymo klausimai ir artėjanti demokratijos šventė – rinkimai. Norėtųsi, jog diskusija viešoje erdvėje būtų konstruktyvi bei argumentuota ir, svarbiausia, oponentas (šiuo atveju – aš) būtų gerbiamas ir teisingai interpretuojamas. Deja, kolega, veikiausiai pasitikėdamas vyresniaisiais socialdemokratais kitaip vertina didžiąją dalį mano parašyto raginimo balsuoti už Edmundą Pupinį.

 • Seimo rinkimai: pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas

  Spalio 23 dieną, sekmadienį, nuo 7 iki 20 val., vyks pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas. Šio balsavimo metu 68 vienmandatėse rinkimų apygardose bus renkami Seimo nariai, kuriuose dalyvaus po du kandidatus kiekvienoje rinkimų apygardoje, kurie spalio 9 dieną surinko daugiausia balsų.

 • Atsakymas Edmundui Pupiniui dėl lengvatinio šildymo tarifo

  Dėl PVM lengvatos šildymui. Kasmet socialdemokratų iniciatyva Seimas pratęsia šios lengvatos galiojimą. Jei gerbiamas E. Pupinis nežino, galiu pasakyti, kad socialdemokratai jau įregistravo įstatymo pataisas dėl šios lengvatos pratęsimo. Šiuo metu lengvatinis tarifas PVM šildymui siekia 9 proc., o standartinis – 21 procentą. Lengvatos galiojimas buvo numatytas iki 2016 m. gruodžio 31 dienos. Gerbiamam E. Pupiniui reikia priminti tai, kad lengvatą šildymo mokesčiams naikino ne kas kitas, o konservatoriai ir A. Kubiliaus vadovaujama konservatorių-liberalų vyriausybė.

 • Lietuvai reikia išmintingų sprendimų

  Perskaičiau Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų universiteto ketvirto kurso studento mintis ir ditirambus kandidatui į Seimo narius konservatoriui Edmundui Pupiniui. Nors kalbama jaunimo vardu, žinau, kad tik nedidelei jaunimo daliai jo mintys yra priimtinos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:57
Vakar apsilankė:11231
Šią savaitę apsilankė:35303
Šį mėnesį apsilankė:120556
Viso (nuo 2015-02-16):9644314
Šiuo metu naršo:
63
2019-02-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!