VerslasTikrosios rudens gėrybės – pas „Telia“
2017 rugpjūčio 11, Penktadienis 11:04

Tikrosios rudens gėrybės – pas „Telia“

Tikrosios rudens gėrybės – pas „Telia“

Kad ir koks būtų Jūsų ruduo, „Telia" pasirūpins visa mokslui, pramogoms ir darbams reikalinga įranga: „iPhone" telefonams, kompiuteriams ir „Samsung" planšetėms su patraukliais „Telia" mokėjimo planais dabar siūlomos neeilinės nuolaidos, jos žmonėms leis sutaupyti šimtus eurų.

Naujas metas

Ruduo ateina su skirtingas poreikiais ir norais: vieniems – išaugta mokyklinė uniforma, kitiems – gausaus sodo derliaus rūpesčiai, tretiems darganos – geriausias laikas žvejybai. Tačiau visi sutinka – rudenį dažnai pradedami nauji gyvenimo etapai, o jiems reikia ir naujos kokybės. Ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme – didesnės raiškos telefono ekrane, spartesnio interneto, galingesnio kompiuterio ar naujos planšetės.
„Ruduo yra vienas geriausių laikų metuose atsinaujinti įrangą, todėl iš anksto paruošėme žmonėms ypač patrauklius pasiūlymus su neeilinėmis nuolaidomis „iPhone" telefonams, kompiuteriams ar „Samsung" planšetėms. Pasirinkę sparčiausio 4G mobiliojo ryšio ar šviesolaidinio interneto paslaugų planą, jie galės sutaupyti šimtus eurų", – sakė „Telia" privačių klientų vadovas Norbertas Žioba.

„iPhone" – iki 40 proc. pigiau

Obuoliai pigiausi rudenį, tai galioja ir „Apple" įrenginiams iš „Telia". Daug naršantys internete žmonės 24 mėnesiams pasirinkę planą „Premium neribotai" už žinovų vertinamą „iPhone SE 32 GB" su pradine 53 eurų įmoka per mėnesį mokės vos 10 eurų. Flagmano su obuolio ženklu – „iPhone 7 Plus 128GB" – norintys jį galės turėti už 30 eurų per mėnesį. Tie, kas pirmenybę teikia „Android" operacinę sistemą naudojantiems išmaniesiems telefonams, turi dar didesnį pasirinkimą – „Xiaomi", „Huawei" ar „Samsung" modelių kainos, pasirinkus ne mažesnį nei 10,90 eurų per mėnesį mokėjimo planą 24 mėnesiams, siekia vos nuo 8 eurų per mėnesį.

Minus 300 eurų – kompiuteriui

Geriausias derinys ne tik pamokoms ruošti, bet ir pramogoms – kokybiškas kompiuteris su sparčiu internetu, o naujiems ir terminuotų interneto paslaugų įsipareigojimų neturintiems vartotojams „Telia" turi iš kojų verčiantį pasiūlymą. Užsisakę šviesolaidinio interneto paslaugų planą „Premium šviesolaidinis" arba „Namai 3 šviesolaidinis", jie turės galimybę su 300 eurų nuolaida įsigyti vieną iš nešiojamųjų kompiuterių: „ASUS E502NA" (kaina be sutarties – 454 eurai), „Lenovo Ideapad 520" (be sutarties – 862 eurai) arba „Apple MacBook Air" (be sutarties – 998 eurai). Neblogai, tiesa?

„Samsung" planšetės – iki 100 eurų pigiau

Jei rudenį lapus labiau patinka vartyti ir skaityti, o ne grėbti, tai gali reikšti, jog atėjo pats geriausias metas įsigyti planšetę. Šis ruduo tam puikiai tinka, nes užsisakę „Telia" „CONNECT 200" mobiliųjų duomenų planą su 24 mėnesių sutartimi, už „Samsung Galaxy Tab S3", už įrenginį mokant dalimis 36 mėnesius, neribodami savęs internete planšetės lapus ir langus vartys už 18 eurų per mėnesį.
Tai – tik dalis „Telia" pasiūlymų Jūsų rudeniui. Labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą visada galime pateikti artimiausiame „Telia" salone, paskambinus „Telia" klientams nemokamu telefonu 1817 arba interneto svetainėje telia.lt.

„Telia" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Šalies mokyklas pasieks daug naujų kompiuterių

  Pradines ir pagrindines šalies mokyklas šiemet pasieks Švietimo ir mokslo ministerijos nupirkti 3 600 naujų stacionarių, nešiojamų ir planšetinių kompiuterių. Tam skirta beveik 3 mln. eurų. Dar dvigubai tiek kompiuterių mokykloms nupirkti papildomai bus skatinamos savivaldybės. Iš viso šalies mokyklas šiemet pasieks apie 11 tūkst. naujų kompiuterių.

 • „ARK prekyba“ gimtadienio šventė!

  Prieš daugiau nei šešerius metus užėjus sunkmečiui, daugeliui iškilo klausimas – ką daryti? Vieni tenkinosi darbdavių mokamais atlyginimais, kiti išvyko laimės ieškoti į svečias šalis, bet buvo ir tokių, kuriems atsivėrė naujos, nepažintos nuosavo verslo teikiamos galimybės. Šią savaitę UAB „ARK prekyba", veiklą pradėjusi kaip tik tuo daugeliui sunkiu laiku, švenčia jau šešerių metų gimtadienį.

 • Pamestas telefonas „iPhone“ – policijos komisariate

  Šių metų rugsėjo 1 dieną restorane „Hesburger“ (J. Basanavičiaus g. 54, Utena), moterų tualete, rastas mobiliojo ryšio telefonas „iPhone“. Telefono ekrano stiklas yra skilęs.

 • Kompiuterinis virusas šifruoja duomenų bazes

  Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo valdybos pareigūnai informuoja, kad pastarosiomis dienomis Lietuvoje plinta kompiuterinis virusas, šifruojantis įmonių buhalterinės apskaitos programų duomenų bazes.

 • Būtina mokyti vaikus saugiai naudotis mobiliaisiais telefonais

  Šiais laikais daugelis suaugusiųjų, vaikų ir paauglių nebeįsivaizduoja gyvenimo be mobiliojo telefono. Mobilusis telefonas tapo neatsiejamu palydovu ir bene pagrindine bendravimo priemone. Jau niekas nesistebi, pamatęs pirmų klasių mokinuką ar net darželinuką, žaidžiantį mobiliuoju telefonu ar nuolatos kalbantį. O derėtų sunerimti...

 • Laimėk kelionę į Paryžių su „ARK kompiuteriais“!

  Šv. Kalėdos – ir mažų, ir didelių uteniškių mylimiausia šventė, kurios laukiant prisimename mums artimus žmones ir ruošiamės juos pradžiuginti! „ARK kompiuteriai" visą gruodžio mėnesį ir vėl stebina savo klientus kalėdinių dovanų gausa, didelėmis nuolaidomis kompiuteriams ir visiems jų priedams! Be to, kiekvienas, perkantis bet kurį nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį iki 2015 m. sausio 10 d., dalyvauja žaidime ir turi galimybę laimėti romantišką kelionę dviem į Paryžių!!!

 • „ARK prekybai“ – jau penkeri!

  Prieš daugiau nei penkerius metus užėjus sunkmečiui, daugeliui iškilo klausimas – ką daryti? Vieni tenkinosi darbdavių mokamais atlyginimais, kiti išvyko laimės ieškoti į svečias šalis, bet buvo ir tokių, kuriems atsivėrė naujos, nepažintos nuosavo verslo teikiamos galimybės. Šią savaitę UAB „ARK prekyba" švenčia penkerių metų jubiliejų. Apie verslą, kompiuterius ir dovanas uteniškiams kalbamės su UAB „ARK prekyba" vadovu Ramūnu Katinu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:795
Vakar apsilankė:10934
Šią savaitę apsilankė:53468
Šį mėnesį apsilankė:200606
Viso (nuo 2015-02-16):7766220
Šiuo metu naršo:
96
2018-03-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!