Nuo implantacijos iškart ištraukus dantį iki protezo, fiksuoto ant 4 implantų

Nuo implantacijos iškart ištraukus dantį iki protezo, fiksuoto ant 4 implantų

Nuo implantacijos iškart ištraukus dantį iki protezo, fiksuoto ant 4 implantų
  • Martynas VAINIUS

Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos prarastus dantis siūlo atkurti ne tik protezuojant ir plombuojant, bet ir dantis implantuojant.

Plačiau apie dantų implantus ir protezavimo galimybes ant implantų pasakojo odontologijos centro „Laudenta" gydytojai odontologai Lukas Zinkevičius, Justinas Kosteckas ir implantuojanti gydytoja odontologė Vida Laurinonienė, su dantų implantais dirbanti jau beveik dešimtmetį ir šypsenas sugrąžinusi šimtams pacientų.

Odontologijos centras „Laudenta" pacientams siūlo pažangias technologijas gydyme
Vienas iš šiuolaikiškiausių ir sėkmingiausių prarastų dantų atkūrimo metodų – dantų implantacija. Implantai pasaulyje naudojami jau daugiau nei 50 metų, tai aukščiausias odontologijos mokslo pasiekimas atkuriant prarastus dantis. Savo savybėmis implantuotas dantis yra tapatus žmogaus natūraliems dantims, dėl implanto išsaugoma žmogaus sveikata ir grožis.
Dantų implantacija iš esmės nėra skausminga procedūra. Kaip ir šalinant dantis, implantavimo metu naudojama vietinė nejautra. Tačiau ši procedūra iš gydytojo odontologo reikalauja žinių, patirties bei nuolatinio tobulėjimo.
Odontologijos centras „Laudenta" bendradarbiauja su vienais didžiausių pasaulyje implantų gamintojų „Straumann" (Šveicarija), „Megagen" (Pietų Korėja) ir „Neodent" (Brazilija).

Nauja šypsena tą pačią dieną

Pacientai lieka patenkinti, kai implantacijos procedūra netrunka ilgai ir pakanka tik kelių vizitų. Dėl savo unikalios formos implantai neretai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, tai suteikia galimybę išvengti papildomų vizitų.
„Danties šalinimas ir implanto sriegimas to paties vizito metu yra pats palankiausias gydymo metodas pacientui, nes nėra reikalingos jokios papildomos chirurginės intervencijos ateityje ir gerokai sumažėja pats gijimo laikotarpis. Mūsų darbo praktikoje tai kasdienė procedūra. Bet norėčiau paminėti, kad šis būdas taikomas ne visais atvejais, todėl visuomet būtina konsultacija ir ištyrimas", – sakė implantuojanti gydytoja Vida Laurinonienė. Pirminės apžiūros metu nustatoma paciento kaulo bei dantenų sveikata ir, jeigu sąlygos tinkamos, gali būti taikoma momentinė implantacija. Maža to, esant tinkamoms sąlygoms, ant implanto gali būti iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju dantimi.

Implantacija kai nėra kaulo

Ilgesnį laiką neturėjus danties įvyksta natūralaus kaulo tirpimas, todėl kuo ilgiau yra laukiama, tuo mažiau kaulo lieka. Anksčiau dažnai implanto nebuvo galima sriegti dėl kaulo tirpimo arba reikėdavo pirma atkurti kaulą ir tik tuomet, dažnai po metų, sriegti implantą. „Šiuolaikinių implantų specialus paviršius ir forma leidžia rinktis gydymą implantais net ir tais atvejais, kai kaulinio audinio yra likę mažai ir dažniausiai neprireikia papildomų kaulo priauginimo procedūrų, kurios turi didesnę komplikacijų tikimybę ir visas procesas tampa ilgesnis bei sudėtingesnis", – sakė implantuojanti gydytoja odontologė V. Laurinonienė.

Implantai išimamiems protezams fiksuoti

„Vyresnio amžiaus pacientai dažnai skundžiasi nesilaikančiais protezais burnoje, kai dėl nutirpusio kaulo protezas kalbant ar valgant juda. Siekdami padėti pacientams, įsriegiame du implantus ir pritaikome jau turimus protezus. Tokiais atvejais implantai labai stabiliai fiksuoja protezą, galima normaliai kramtyti, nebijant, kad protezas judės", – teigė gydytojas odontologas Lukas Zinkevičius.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas naudojant tik keturis implantus

Naudojant naujos kartos implantus yra galimybė sugrąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams, lanko atstatymui panaudojant tik keturis implantus. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, prie implantų pritvirtintų dantų nereikia išiminėti ir tokia konstrukcija nereikalauja specifinės priežiūros, nesidėvi dėl nuolatinio išėmimo. „Jei paciento sveikatos būklė leidžia implantacijai panaudoti tik keturis implantus, gerokai taupomi paciento pinigai, o tai yra dar viena priežastis šypsotis", – teigė protezuojantis gyd. J. Kosteckas
Dantų implantavimas su galimybe išsimokėti
Odontologijos centre „Laudenta" galima dantis gydytis ir išsimokėtinai – taip pacientui sudaromos palankios sąlygos džiaugtis šypsena jau šiandien. Atsiskaityti išsimokėtinai (taikant pacientui patogų mokėjimo planą) galima už daugelį dantų gydymo procedūrų. „Paprastai išsimokėtinai pacientai atsiskaito už brangesnes dantų gydymo paslaugas, pavyzdžiui, dantų implantus, protezavimą – tai patogu, nes šypsotis galima pradėti anksčiau, nei sutaupytumėte tam tikrą pinigų sumą", – šypsosi klinikos administratorė.

„Laudenta", įsikūrusi Kauno g. 17, Utenoje, kviečia visus norinčius NEMOKAMAI pasikonsultuoti dėl dantų implantavimo ir protezavimo. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 647 28 899. Vietų skaičius ribotas, paskubėkite registruotis!

Autoriaus nuotr.

      

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4500
Vakar apsilankė:6920
Šią savaitę apsilankė:30485
Šį mėnesį apsilankė:63202
Viso (nuo 2015-02-16):14087194
Šiuo metu naršo:
171
2020-07-10
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!