Dantų atkūrimas vos per vieną parą

Dantų atkūrimas vos per vieną parą

Dantų atkūrimas vos per vieną parą

„Visi ant keturių“ metodas iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas. Šis būdas leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

„Visi ant keturių“ gydymo metodika

Unikali „visi ant keturių" gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi išimamieji protezai.
Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6–8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Danties implantas – tai iš titano ar cirkonio pagaminta dirbtinė danties šaknis, kuri įsriegiama į žandikaulį, o ant jos tvirtinamas dirbtinis dantis.

Procedūros eiga

2 dantų implantai fiksuojami priekinių dantų grupės srityje, kur paprastai kaulo kiekis implantuoti pakankamas. Kiti 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje.
Tokia procedūra garantuoja minimalų pooperacinį skausmą ir diskomfortą pacientui. Iš karto po implantacijos pritaikomi fiksuoti dantų protezai, todėl pacientas gali gyventi savo kasdienį gyvenimą.

Procedūros trukmė

Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami pirmiausia laikini, tačiau patogūs, tvirti dantys. O pasibaigus gijimo laikotarpiui pacientui uždedami nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo faktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai.
Kiekvienas pacientas yra individualus ir gijimo trukmė gali skirtis, todėl CLINIC | DPC specialistai padės Jums ir paskirs asmeninį gydymo planą.

Dantų implantų privalumai prieš įprastas dantų plokšteles

· Ant implantų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, ir žmogui nereikia bijoti, kad jis bet kurią minutę iškris taip, kaip gali nutikti plokštelei.
· Protezai ant implantų visiškai atkuria kramtymo funkciją, kuri prilygsta valgymui esant natūraliems dantims. Tokios funkcijos niekada neatliks išimamoji plokštelė, kuri valgant juda, kraiposi, dirgina gleivinę, gali pritrinti žaizdas ir nesuteikia galimybės valgyti kieto maisto.
· Kramtant maistą dantimis, atkurtais ant implantų, kaului tenka kramtymo apkrova, dėl kurios išvengiamas jo nykimas.
· Ant implantų tvirtinami protezai puikiai atlieka estetinę funkciją – dantys atrodo natūraliai, tikroviškai, yra stabilūs.
· Žmogaus psichologinė būsena yra daug geresnė tuomet, kai jis yra patenkintas savo šypsena, nebijo bendrauti ir jam nereikia jaudintis dėl judančio dantų protezo. Su naujais dantimis jis gali visai pamiršti buvusias problemas.

Kodėl verta rinktis „visi ant keturių" metodą?

· Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys.
· Implantai pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų.
· Tai natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui.
· Palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio nykimo.
· Tai stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

Didžiausiame odontologijos klinikų tinkle Lietuvoje CLINIC | DPC teikiamos visos bendrosios ir šiuolaikinės priežiūros, implantavimo, protezavimo ir chirurginės paslaugos.
„Šypsena kiekvienam žmogui yra ypač svarbi. Jeigu negalime plačiai nuoširdžiai šypsotis, tuomet patys užsidarome savyje ir, deja, bėgame nuo aplinkinių, kurie mums nori padėti. Kai kurie žmonės netgi nustoja siekti savo svajonių vien tik dėl to, kad jiems gėda, – ką kiti pamanys, ką kiti pasakys, kaip kitas žmogus mane priims. Odontologijos problemos kiekvienam iš mūsų yra itin svarbus veiksnys, jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tuomet niekada nesijausime visaverčiais. Spręskime šias problemas, neužsidarykime, yra daug būdų, kaip Jums galime padėti, tiesiog įsileiskite tai į savo gyvenimą ir mes stengsimės susigrąžinti šypseną ir bent dalelę gyvenimo džiaugsmo. Pažadame."

Implantuojantis vyr. gydytojas Simonas Bankauskas

Paveikslėlių galerija

  • Click to enlarge image utena-01.jpg
  •  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7615
Vakar apsilankė:8089
Šią savaitę apsilankė:22173
Šį mėnesį apsilankė:32987
Viso (nuo 2015-02-16):14300147
Šiuo metu naršo:
107
2020-08-05
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!