Iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus

Liepos 1 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė.

Sportininkės varžėsi disko metimo rungtyje ir, pasiekusios asmeninius rekordus, iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus. Marija tapo varžybų nugalėtoja, taip pat iškovojusi ir antrąjį medalį rutulio stūmimo rungtyje, o Eglė iškovojo antrąją vietą.
Uteniškiai puikiai pasirodė ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos jaunių varžybose. Bėgdamas 100 m Modestas Katinas iškovojo I vietą, o Lukas Eigėlis – II vietą, disko metimo rungtyje Eglė Zarankaitė ir Simonas Bakanas buvo apdovanoti I vietos medaliais, Laura Pervenytė šuolyje į tolį laimėjo taip pat I vietą. Veteranų grupėje trenerė Vita Zarankienė diską numetė 40,23 m ir užėmė II vietą.
Sportininkus treniruoja V. Zarankienė, J. Kirilovienė, M. Saliamonas.