Sportininkai į Uteną grįžo su 13 medalių

Vasario 26 dieną Panevėžio „Cido” sporto arenoje įvyko XXIII Lietuvos Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų.

Utenos miestui atstovavo Utenos daugiafunkcio sporto centro bei klubo „Impulsas” karate sportininkai Viktorija Petruokaitė, Gabija Paunksnytė, Ingrida Kalinauskaitė, Martyna Šaltenytė, Dominykas Žala, Ignas Gasparavičius, Nedas Žeronas, Domas Stankevičius, Tomas Burokas, Emilis Marčenkovas, Rokas Žemaitis, Julijus Strazdas, Kasparas Ubeika, Karolis Ubeika (treneris Kastytis Stankevičius).
Pasiekimai:
Tomas Burokas 10 m. amžiaus grupėje kata rungtyje pelnė II vietą.
Viktorija Petruokaitė 8-9 m. open svorio kategorijos kumitė rungties čempionė.
Ingrida Kalinauskaitė 14-15 m. open svorio kategorijoje kumitė rungtyje – III vieta.
Martyna Šaltenytė 16-17 m. open svorio kategorijoje kumitė rungtyje – III vieta.
Domas Stankevičius 11 m. +40 kg svorio kategorijoje kumitė rungtyje – II vieta.
Rokas Žemaitis 14-15 m. -60 kg svorio kategorijos kumitė rungties čempionas.
Kasparas Ubeika 16-17 m. +70 kg svorio kategorijos kumitė rungties čempionas.
Julijus Strazdas 16-17 m. +70 svorio kategorijoje kumitė rungtyje – III vieta.
Karolis Ubeika 16-17 m. +70 svorio kategorijoje kumitė rungtyje – III vieta.
16–17 metų amžiaus grupėje open kategorijos sportininkai Julijus Strazdas, Karolis Ubeika, Kasparas Ubeika, Rokas Žemaitis iškovojo I vietą.
XXIII Lietuvos Šotokan karatė čempionate dalyvavę uteniškiai namo atsivežė didžiulį kraitį medalių: jų iškovojo net 13 bei pelnė 7 pirmąsias, 2 antrąsias ir 4 trečiąsias vietas.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Ryčio Zdanavičiaus nuotr.