Uteniškiai sportininkai pasiekė gerų rezultatų

Sausio 13–14 dienomis Panevėžio miesto manieže vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunimo, jaunių pirmenybės. Varžybose dalyvavo 35 komandos, tarp kurių Utena jaunių grupėje užėmė ketvirtąją vietą, o jaunimo – šeštąją vietą.

Jaunių grupėje 600 m rungtyje nugalėtoju tapo Modestas Katinas, antrąją dieną 300 m rungtyje iškovojo II vietą. Bronzos medalius laimėjo Mindaugas Vijeikis (60 m) ir Mažvydas Bivainis (300 m). Vaikinai 4×200 estafetėje buvo nepralenkiami ir laimėjo I vietą (Evaldas Žalnierius, Mindaugas Vijeikis, Paulius Ivaškevičius, Modestas Katinas). Ketvirtas vietas užėmė Eglė Zarankaitė (rutulio stūmimas), Lukas Eigėlis (60 m bėgimas) ir Laura Pervenytė – V vieta (60 m bėgimas).
Merginų jaunimo grupėje stipriausia rutulio stūmime buvo Marija Šyvytė – jai atiteko I vieta. 60 m sprinto rungtyje Deimantė Katinaitė iškovojo pirmąją vietą, o 300 m rungtyje – III vietą. Vaikinų jaunimo grupėje 600 m nuotolyje III vietą laimėjo Evaldas Žalnierius.