Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo
SportasKlubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo
2016 spalio 10, Pirmadienis 09:11

Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo

Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo

Po vasaros atostogų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione susirinkę karatė klubo „Danas" sportininkai praeivius ir pro šalį skubančius vairuotojus stebino neįprastu reginiu.

Į treniruotę jaunieji karatistai atskubėjo iš namų nešini kibirėliais ir šluostėmis, o stadiono dangą netrukus nuklojo tatamiu – surenkama grindų danga, ištiesiama ant sporto salės grindų. Naują sezoną klubo „Danas" sportininkai pradėjo švarinimosi akcija – patys šveitė ir plovė tatamį.
Po nuoširdaus darbo karatistai surengė treniruotę lauke. Tuo jie ypač džiaugėsi tikindami, kad lauke sportuoti yra daug smagiau nei salėje ne tik dėl gryno oro, bet ir dėl įvairesnių pratimų bei užduočių. Jauniesiems sportininkams užbaigus treniruotę į stadioną susirinko suaugusieji – jiems klubo treneris Norbertas Motiejūnas jau ne pirmus metus veda mankštas, lavinančias ištvermę, koordinaciją, didžiąsias raumenų grupes.
Pasak N. Motiejūno, patys valydami ir rūpindamiesi treniruočių inventoriumi vaikai mokosi tausoti priemones ir yra skatinami palaikyti jų švarą, o kai kuriems iš jų tai buvo pirmoji pažintis su šluoste ir buities darbais. Ne vienas karatistas pripažino, kad neplauna savo kambario grindų ir nevalo dulkių. „Ugdyti asmenybę reikia visapusiškai, neužtenka vaikui suteikti akademinių žinių mokykloje, lavinti fiziškai, skiepyti asmens higienos įgūdžius ar atskleisti jo meninius talentus“, – tvirtino N. Motiejūnas, aiškindamas švaros akcijos esmę. Jis atskleidė, kad ateityje ketina toliau kelti jaunųjų sportininkų meistriškumą, skatinti juos siekti pergalių ir plėsti akiratį organizuojant stovyklas bei išvykas į neaplankytus Lietuvos kampelius ir užsienio šalis. Taip pat bus organizuojama daugiau socialinių akcijų, tokių kaip daiktų dalijimasis su nepasiturinčiais ar globos namuose gyvenančiais vaikais, taip parodant sportininkams, kad yra ne toks sotus gyvenimas. Prie šių akcijų kvies prisijungti ir suaugusiųjų grupės sportininkus.

Klubo „Danas" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • NBA žaidėjas uteniškei pranešė stulbinančią naujieną

  Balandžio 29–gegužės 4 dienomis Bolonijoje (Italija) vyko NBA (Nacionalinės krepšinio asociacijos) programos „Jr. NBA“ Europos ir Vidurinių Rytų atrankos stovykla, į kurią buvo pakviesti geriausi jaunieji krepšininkai iš 24-ių šalių. Lietuvai šioje stovykloje atstovavo du vaikinai ir dvi merginos. Viena iš jų – keturiolikmetė uteniškė Eva Pernavaitė (trenerė Eglė Žygelytė). Visi keturi lietuviai neseniai sulaukė džiugios naujienos – jie pakviesti atstovauti Europai rugpjūčio mėnesį Floridoje (JAV) vyksiančiame „Jr. NBA“ pasaulio čempionate.

 • Dubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla

  Rugpjūčio 5–10 dienomis tradicinės karatė klubo „Danas“ sportininkai rinkosi į Lietuvos Šveicarija vadinamą vietovę – Dubingius, kur vyko klubo vasaros stovykla. Į stovyklą suvažiavo 45 sportininkai ir penki klubo instruktoriai.

 • RL GYM naujas sporto klubas uteniškiams

  Miesto gimtadienio šventės išvakarėse, ketvirtadienį, iškilmingai duris atvėrė naujas bene didžiausias sporto klubas Utenos regione RL GYM.

 • Nuo rugsėjo 5 dienos – mankštos

  Nuo rugsėjo 5 dienos kviečiame į nemokamas mankštas suaugusiems. Užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais Utenos „Saulės" gimnazijos sporto salėje.

 • Seniūnijų sporto žaidynėms pasibaigus

  Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo Utenos zonos varžybos. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Utenoje varžėsi devynios savivaldybės, Utenos ir Panevėžio apskričių sportininkai.

 • Įmonės kviečiamos varžytis dėl „Judriausio darbdavio 2017“ statuso

  Rūpiniesi savo aplinka? Tau svarbu, kokiu oru tu kvėpuoji? Tau svarbu, kad aplinką tausotų ir tavo darbuotojai? Dalyvauk konkurse ir galbūt tavo įmonė pelnys „Judriausio darbdavio 2017" statusą. Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija raginame vietos valdžios institucijas ir įmones inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

 • Praūžė lengvosios atletikos Jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2017“

  Gegužės 24 dieną vyko lengvosios atletikos Jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2017" varžybų 4-as (baigiamasis) etapas. Vaikų grupėje puikiai pasirodė Utenos sportininkė Indrė Vazulytė, laimėjusi visus keturis etapus ir iškovojusi 60 m rungties „Aukštaitijos taurę 2017".

 • Kaimynų sporto šventė suvienijo sporto mylėtojus

  Gegužės 16 dieną „Saulės" gimnazijos stadione vyko „Kaimynų sporto šventė", kurioje dalyvavo „Saulės" gimnazijos, Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės bei policijos atstovai. Šventės tikslas – ugdyti toleranciją ir mažinti patyčias, sportuojant rasti draugų. Šventės pradžią paskelbė gimnazijos šokių grupė „Tandemus", dalyvius pasveikino „Saulės" gimnazijos direktorė Nijolė Zabukienė, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotoja Vilgelmina Rastenienė, Utenos apskrities VPK veiklos skyriaus tyrėja D. Maselskienė.

 • Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse triumfavusiems atletams – mero padėka

  Gegužės 9 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijoje vyko Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtinių, kurie kovo mėnesį Austrijoje vykusiose Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse iškovojo per 10 medalių, pagerbimo šventė. Atletus sveikinęs rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas įteikė jiems padėkas ir piniginę premiją.

 • Uteniškiai atletai triumfavo Pasaulio SO žiemos žaidynėse

  Kovo 18–24 dienomis Austrijoje vykusiose Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse, kuriose dalyvavo 2 700 atletų iš 107 valstybių, Lietuvos delegacija iškovojo 23 medalius. Tai – rekordinis lietuvių pasiekimas. Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto (LSOK) prezidento Zenono Misiūno, einančio direktoriaus pareigas Utenos specialiojoje mokykloje-daugiafunkciame centre, bei jo dukros Astos Misiūnaitės treniruojama slidininkų rinktinė į Uteną parvežė septynis aukso medalius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5714
Vakar apsilankė:6759
Šią savaitę apsilankė:40158
Šį mėnesį apsilankė:27048
Viso (nuo 2015-02-16):14051040
Šiuo metu naršo:
89
2020-07-04
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!