Skaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“
SportasSkaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“
2016 rugsėjo 30, Penktadienis 12:50

Skaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“

Skaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“

Į rudenėjantį Skaistašilio mišką rinkosi orientavimosi sporto mėgėjai. Čia vyko varžybos „Ruduo–2016". Varžybose dalyvavo Utenos ir kaimyninių rajonų orientacininkai. Šios varžybos turi ilgiausią istoriją, mat šįmet vyko jau 28-ąjį kartą. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis".

Dėl asmeninių apdovanojimų varžėsi ir suaugusieji: vyrų grupėje nugalėjo Utenos apskrities Plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės atstovas Edvardas Zavadskas. Tarp moterų nenugalima buvo Živilė Kanapkienė (Molėtai), antrą ir trečią vietą iškovojo šaulių rinktinės atstovės Ūla Kauzaitė ir Simona Eigėlytė.
Tarp jaunių nugalėjo Dauniškio gimnazijos atstovai – Deimantė Katinaitė ir Evaldas Žalnierius.
Tarp jaunučių nugalėtojais tapo taip pat Dauniškio gimnazijos atstovai – Laura Pervenytė ir Modestas Katinas.
Tarp vaikų iki 14 metų pirmąją vietą iškovojo Silvija Tubaitė, antra buvo Ineta Papuškaitė ir trečia – Greta Bučytė (visos iš Molėtų progimnazijos). Iš berniukų komandos pirmas buvo Kajus Dragūnas (Suginčių pagrindinė mokykla, Molėtų r.), antras – Faustas Kurbatavičius ir trečias – Lukas Adomavičius iš Molėtų progimnazijos.
Tarp pačių mažiausių mergaičių nugalėjo Kamilė Šeikytė, antra buvo Indrė Gaidytė ir trečia – Giedrė Petrauskaitė (šios visos mergaitės yra Suginčių pagrindinės mokyklos mokinės). Vaikų grupėje nenugalimas buvo Daumantas Sinkevičius (Suginčių pagrindinė mokykla), aplenkęs savo draugą Tomą Pivorą, o trečias liko Utenos apskrities Plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės atstovas Mantas Žernys.
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Molėtų rajono Suginčių pagrindinė mokykla, antra vieta atiteko Molėtų progimnazijos atstovams, treti liko šauliai.

Utenos DSC inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kurios komandos pateko į finalines varžybas

  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 • Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu

  Birželio 7–8 dienomis baigėsi Utenoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos. Utenio stadione pūtęs vėjas kortas sumaišė daugeliui lengvaatlečių, o geriausias dienos rezultatas buvo užfiksuotas pačioje jos pabaigoje.

 • Utenoje vykusiose varžybose – rekordų liūtis

  Šeštadienį ir sekmadienį Utenos Utenio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos sporto federacijos (LLAF) taurės varžybose bei tuo pačiu metu Lietuvos universitetų studentų čempionate buvo ne tik gražaus reginio, bet ir rekordų.

 • Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

  Gegužės 9 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

 • Vyko stalo teniso varžybos

  Net aštuonios stalo teniso komandos dalyvavo komandinėse stalo teniso varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Atkakli kova vyko visuose susitikimuose.

 • Iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus

  Liepos 1 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė.

 • Svarsčio kilnojimo varžybose nugalėjo stipriausi

  Stipriausi rajono mokiniai susirinko į Utenos DSC, kur vyko svarsčio kilnojimo varžybos. Dalyviai varžėsi penkiose svorio kategorijose.

 • Kroso varžyboms pasibaigus

  Praėjusią savaitę Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija-2016".

 • Aktyviausi Utenos vaikučiai ir tėvai varžėsi sporto rungtyse

  Gražią ir saulėtą gegužės 12 dieną Utenio stadiono erdvė skambėjo nuo gausybės vaikiškų balsų – Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei vaikų lopšeliai-darželiai „Saulutė" ir „Gandrelis" pakvietė aktyviausius uteniškius dalyvauti masiniame sporto renginyje „Aktyvi šeima".

 • Triatlono varžybos – su Europos čempionais

  Balandžio 30 dieną pirmą kartą Utenoje organizuojamos triatlono varžybos. B. Abramaičio triatlono taurės varžybos – tai baseino triatlonas, mat plaukimo rungtis vykdoma baseine. Tai tradicinės varžybos Broniaus Abramaičio – buvusio Lietuvos triatlono prezidento – atminimui pažymėti. Ankstesniais metais šios varžybos buvo vykdomos Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Siekiant populiarinti triatlono sporto šaką, pernai šios varžybos organizuotos Utenoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2025
Vakar apsilankė:9249
Šią savaitę apsilankė:38034
Šį mėnesį apsilankė:186442
Viso (nuo 2015-02-16):12537876
Šiuo metu naršo:
87
2020-02-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!