Seniūnijų sporto žaidynėse triumfavo stipriausi

Krepšinio varžybomis baigėsi 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, po kurių pergalę šventė Utenos seniūnija, aplenkusi savo varžovus – Leliūnų ir Užpalių seniūnijų komandas.

Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo Utenos seniūnijos komanda, kurios garbę gynė Sinilga Bartaševičiūtė, Laura Celiešiūtė, Jūratė Kvietinskaitė, antros liko Vyžuonų (Monika Baravykaitė, Meda Cicėnaitė, Agnė Deveikytė) ir trečios Leliūnų seniūnijų krepšininkės (Greta Trapnauskaitė, Monika Viburytė, Erika Stragaitė ir Lina Borunovaitė).
Atkakli kova vyko vyrų veteranų varžybose, kur kovojo aštuonių seniūnijų komandos. Žaidynių nugalėtojais tapo Kuktiškių seniūnijos atstovai (Jonas Albertas Bareišis, Juozas Tubelis, Rolandas Šemis, Žydrūnas Bražionis), antri liko vyžuoniškiai (Svajūnas Raguotis, Vaidas Baravykas, Vaidas Juozelskis, Romas Tumas), o treti – leliūniškiai (Vaidas Šuminas, Viktoras Barkovskis, Vytautas Kirka bei Kęstutis Udras).
Vyrų krepšinio varžybose Saldutiškio seniūnijos krepšininkai po atkaklios kovos įveikę užpaliečius tapo žaidynių nugalėtojais. Nugalėtojų komandoje žaidė Remigijus Guiga, Aurimas Guiga, Martynas Štaras, Aurimas Jakštonis. Antri liko užpaliečiai (Paulius Kutka, Andrius Mikučionis, Aurimas Kvietkauskas, Aurimas Malinauskas) ir treti – Daugailių seniūnijos krepšininkai (Deividas Kimsa, Marius Kimsa, Paulius Juodka, Tomas Gasperavičius).
Seniūnų dvikovės varžybose tarp moterų nugalėjo Kuktiškių seniūnijos seniūnė Gražina Bivainienė, antroji vieta atiteko Linai Petronienei (Leliūnai) ir trečia Giedrei Eimutienei (Daugailiai).
Tarp vyrų nenugalimas buvo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, antras liko Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis ir trečias – Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris.
Susumavus visų sporto šakų rezultatus 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Utenos seniūnijos atstovai, surinkę 87 taškus (seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto organizatorius Giedrius Mikšys), antrosios vietos laimėtojais tapo ir 84 taškus surinko Leliūnų seniūnijos atstovai (seniūnė Lina Petronienė, sporto organizatorius Vytautas Kirka), o trečiosios – Užpalių seniūnijos atstovai, įskaitoje turėję 69 taškus (seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis).
Geriausios seniūnijų komandos rugsėjo 3 dieną zoninėse IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybose gins savivaldybės ir seniūnijų garbę Utenoje. Finalinės varžybos vyks rugsėjo 17 dieną Kėdainiuose.

Laikraščio „Utenos diena” ir Utenos DSC inf., Vytauto Ridiko nuotr.