Iš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais
SportasIš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais
2015 gegužės 25, Pirmadienis 09:49

Iš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais

Iš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais

Praėjusį savaitgalį, gegužės 23 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos tradicinio karate čempionatas, kuriame varžėsi daugiau kaip 270 sportininkų iš visos Lietuvos, tarp jų ir sportininkai iš Utenos. Utenos tradicinio karate klubo „Danas" sportininkai pasirodė šauniai ir namo parsivežė ne vieną medalį. Sportininkai varžėsi įvairaus amžiaus grupėse nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusiųjų: „Kata" (atliekamos karate technikos, sujungtos į tam tikras formas), „FukuGo" (sportininkai atlieka ir formą, ir kovoja), komandinė „Kata" (forma atliekama trijų sportininkų, vertinamas sinchronas, techninis lygis, jėga), „Kumite" (kova rungtyse).

Skirtingose amžiaus grupėse prizines vietas laimėjo šie sportininkai: Arnas Keturakis – III vieta „Kata" rungtyje, Gytis Gimžauskas – II vieta „Kata" rungtyje, Vytautas Kazokas – II vieta „Kata" rungtyje ir III vieta „Kumite" rungtyje, Rojus Urbonas – I vieta „Kata" rungtyje ir II vieta „Kumite" rungtyje, Erikas Žvironas – I vieta „Kata" rungtyje, Paulius Markūnas – II vieta „FukuGo" rungtyje, Donatas Mikulėnas – III vieta „Kumite" rungtyje, III vieta „FukuGo" rungtyje, Raimondas Gruodis – III vieta „Kata" rungtyje, I vieta „Kumite" rungtyje.
Daugiausia individualių medalių parsivežė klubo sportininkės: Miglė Pelėdaitė – II vieta „Kata" rungtyje, II vieta „Kumite" rungtyje ir III vieta „FukuGo" rungtyje, Monika Matuliauskaitė – III vieta „Kata" rungtyje, III vieta „Kumite" rungtyje, III vieta „FukuGo" rungtyje.
Komandinės „Kata" rungtyje uteniškiai taip pat pasirodė šauniai: I vietą iškovojo Eligijus Šinkūnas, Kristupas Jonavičius ir Gediminas Kazokas, III vietos savo amžiaus grupėje laimėtojais tapo: Eivilė Ančiūtė, Kajus Spranginas ir Mija Cibaitė.
Pasak klubo trenerio Norberto Motiejūno, Lietuvos tradicinio karate čempionatas praėjo sklandžiai, be didelių traumų. Vieniems sportininkams burtai lėmė geresnes starto pozicijas, kitiems gal kiek prastesnes, tačiau ne iškovoti medaliai lemia sportininkų tobulėjimą. „Patys sportininkai, nepriklausomai ar jie startuoja varžybose ar ne, turi suprasti ko jie siekia, o trenerių darbas jiems padėti tai suprasti. Tradicinio karate varžybos yra tik pasitikrinimo forma, kur laimėtojai kaip įvertinimą gauna medalius, o kitą dieną vėl visi renkasi savo Dojo (sporto salėse) ir treniruojasi čempionai su nestartavusiais kaip lygūs su lygiais. Ateityje sieksime to, kad sportininkai turėtų dar geresnes sąlygas treniruotėms, kad jie galėtų tobulėti, ruoštis varžyboms ir siekti savo gyvenime užsibrėžtų tikslų. Pagal sportininkų parodytą potencialą galima manyti, kad po metų ar dviejų Lietuvos tradicinio karate čempionatas gali būti organizuojamas ir Utenoje", – sakė treneris.

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dubingiuose vyko tradicinės karatė klubo „Danas“ vasaros stovykla

  Rugpjūčio 5–10 dienomis tradicinės karatė klubo „Danas“ sportininkai rinkosi į Lietuvos Šveicarija vadinamą vietovę – Dubingius, kur vyko klubo vasaros stovykla. Į stovyklą suvažiavo 45 sportininkai ir penki klubo instruktoriai.

 • Uteniškiai puikiai pasirodė pirmą kartą istorijoje rengiamose varžybose

  Pirmą kartą Lietuvos tradicinės karatė asociacijos istorijoje vyko komandinių rungčių turnyras, kurį organizavo tradicinės karatė klubo „Danas" treneris Giedrius Motiejūnas. Komandinių rungčių turnyras vyko kovo 25 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje.

 • Sportininkai į Uteną grįžo su 13 medalių

  Vasario 26 dieną Panevėžio „Cido" sporto arenoje įvyko XXIII Lietuvos Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų.

 • Utenos karatė klubo „Danas“ sportininkai ir jų tėvai dalijosi savo laiku su senoliais

  Praėjus šventiniam laikotarpiui ir padėjus kalėdines dovanas į šalį tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai ir jų tėvai skyrė savo laiko ir jėgų gražiai akcijai – padėjo senyvo amžiaus žmonėms. Apie šią iniciatyvą pasakojo klubo „Danas" įkūrėjas ir mokytojas Norbertas Motiejūnas.

 • Klubo „Danas“ sportininkai mokosi ne tik karatė meistriškumo

  Po vasaros atostogų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos stadione susirinkę karatė klubo „Danas" sportininkai praeivius ir pro šalį skubančius vairuotojus stebino neįprastu reginiu.

 • Tradicinės karatė do klubo „Danas“ sporto sezonas – jau čia pat

  Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tradicinės karatė do klubo „Danas" sporto, stovyklų, kelionių, varžybų sezonas prasidės jau rugsėjo 2-ą dieną. Kaip ir kiekvieną sezoną, klubo treniruotės vaikams prasidės rugsėjo mėnesio pradžioje. Praėjusiais metais buvo pradėtos bendros treniruotės ir suaugusiesiems. Jų metu didelis dėmesys buvo skiriamas skirtingoms raumenų grupėms, statiniams bei dinaminiams pratimams, jėgos, ištvermės ugdymui. Šį sporto sezoną vaikams ir jaunimui karatė treniruotės bus skirstomos pagal amžių ir pajėgumą. Suaugusieji treniruotes-mankštas lankys vienoje grupėje.

 • Uteniškė Justė Baltrušaitytė rengiasi rimtam iššūkiui

  Kiekvienais metais, pavasarį, Pasaulinė tradicinės karatė federacija organizuoja prestižinį renginį – Europos tradicinės karatė taurę, kurioje su stipriausiais varžovais susirungs ir uteniškė Tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkė Justė Baltrušaitytė.

 • Karatė kovotojai Kovo 11-ąją paminėjo varžydamiesi ant tatamio

  Kovo 11-ą tradicinės karatė sportininkai, treneriai ir teisėjai rinkosi Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje. Karatė klubas „Danas" organizavo tarpklubinį turnyrą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į renginį susirinko daug dalyvių, per 140 įvairaus amžiaus (nuo 5 iki 20 metų) ir skirtingo lygio sportininkų iš Panevėžio, Ukmergės, Kauno, Vilniaus ir Utenos.

 • Europos tradicinės karatė vaikų čempiono taurė atiteko uteniškiui

  Spalio 17-18 dienomis Vilniuje vyko 2015 metų Europos tradicinės karatė čempionatas ir Europos vaikų taurės varžybos. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 650 sportininkų iš 14 Europos valstybių.

 • Šį savaitgalį prasidės Europos tradicinio karatė čempionatas

  Liko kelios dienos iki Lietuvos tradicinio karatė rinktinės startų 32-ajame Europos tradicinio karatė čempionate. Artėjantį savaitgalį, spalio 17-18 dienomis, visos Europos tradicinio karatė meistrai suvažiuos į „Siemens" areną Vilniuje – Lietuvos nacionalinei rinktinei atstovaus ir tradicinio karatė klubo „Danas" sportininkai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:925
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:925
Šį mėnesį apsilankė:211500
Viso (nuo 2015-02-16):12562934
Šiuo metu naršo:
76
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!