Utenos komandai – antroji vieta

Praėjusį sekmadienį Lietuvos motociklų aistruoliai rinkosi Alių MX trasoje, kur vyko Lietuvos motokroso taurės III etapas.

Komandinėse varžybose, kuriose dalyvavo per 20 klubų, UtenaRacingSchool.lt komanda, surinkusi 542 taškus, liko antra: juos su 584 įskaitiniais taškais aplenkė Panevėžio MSK Sema, treti liko MSK Sphagnum (519 taškų) atstovai.

Geriausiai uteniškių komandoje važiavo prizines vietas užėmę 65 cc motociklų klasėje Jonas Kublickas (I vieta), trečias vietas užėmę MXI – Raulis Nakrušas ir MXIM klasėje Eligijus Banelis, nepralenkiamas MX1 pradedančiųjų klasėje buvo Rolandas Ivanovas, užėmęs I vietą, jau ne pirmus metus tarp moterų besivaržanti Austėja Tamuliūnaitė (II vieta) ir pradedančiųjų MX2 klasėje uteniškis Marijus Šapranauskas, užėmęs III vietą. Quad M motociklų klasėje geriausiai sekėsi Nikolajui Andrusovui, kuris liko antras.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Ridiko nuotr.