Ž. Urbonas paskirtas Lietuvos jaunių rinktinės vyr. treneriu
SportasŽ. Urbonas paskirtas Lietuvos jaunių rinktinės vyr. treneriu
2020 sausio 22, Trečiadienis 13:35

Ž. Urbonas paskirtas Lietuvos jaunių rinktinės vyr. treneriu

Ž. Urbonas paskirtas Lietuvos jaunių rinktinės vyr. treneriu

Šią savaitę Kaune vyko LKF Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunimo rinktinių treneriai, iškelti tikslai rinktinėms bei svarstomi einamieji klausimai.

LKF Vykdomojo komiteto nariai patvirtino beveik visų jaunimo rinktinių vyr. trenerius, išskyrus Lietuvos U18 merginų rinktinės trenerį. Komiteto nariai pavedė LKF Meistriškumo komisijai persvarstyti šio amžiaus kategorijos rinktinės trenerio poziciją, į kurią buvo siūloma Gitauto Kievino kandidatūra.

„Posėdyje buvo patvirtinti nauji jaunimo rinktinių treneriai bei tie, kurie toliau tęs darbą. Taip pat buvo patvirtinti tikslai artėjančiuose čempionatuose. Iš naujų veidų atsirado Žydrūnas Urbonas, kuris treniruos U18 vaikinų rinktinę. Ambicingas treneris. Tikslai keliami kaip visada — vaikinams 1-8 vietos, o merginoms 5-12 vietos. Joms tikslas yra išlikti elite, A divizione. Vyrų rinktinei žinoma tikslas yra užimti pirmą vietą ir patekti į olimpines žaidynes. Taip pat buvo aptartas ir 3×3 rinktinių pasirengimas bei tikslai. Kovo mėnesį vyksiančioje atrankoje 3×3 vyrų rinktinei iškeltas tikslas patekti į olimpines žaidynes, o U18 komandai pasaulio čempionate iškovoti 1-8 vietas", – po posėdžio sakė LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas.
Posėdžio metu patvirtinti šie jaunimo rinktinių treneriai:
U16 merginų rinktinės – Rokas Kondratavičius;
U16 vaikinų rinktinės – Laimonas Eglinskas;
U17 merginų rinktinės – Vilius Stanišauskas;
U18 merginų rinktinės – kandidatūra grąžinta svarstyti LKF Meistriškumo komisijai;
U18 vaikinų rinktinės – Žydrūnas Urbonas;
U20 merginų rinktinės – Romualdas Petronis;
U20 vaikinų rinktinės – Gediminas Petrauskas.
Posėdžio metu taip pat buvo patvirtinti tikslai rinktinėmis. U16, U18, U20 merginų rinktinėms iškeltas tikslas Europos čempionate užimti 5-12 vietas, U17 merginų rinktinei pasaulio čempionate –1-8 vietas. Visoms vaikinų jaunimo rinktinėms iškeltas tikslas Europos čempionate užimti 1-8 vietas.
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei iškeltas tikslas patekti į olimpines žaidynes ir jose užimti 1-8 vietas, taip pat patekti į 2021 metų Europos krepšinio čempionatą. Moterų rinktinei iškeltas tikslas patekti į 2021 metų Europos krepšinio čempionatą.

Utenos „Juventus" inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Vyriausiojo trenerio Žydrūno Urbono debiutas: jis išvarytas iš aikštės

    Krepšinis įdomus netikėtumais. Jau tapo dėsninga, kad dvi Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe" LKL) komandos kol kas patiria tik pralaimėjimų kartėlį. Viena iš jų – Utenos „Juventus" ekipa, likusi be vyriausiojo trenerio Gedimino Petrausko, su naujuoju strategu Žydrūnu Urbonu kibo į atlapus pasvaliečiams. Ir šį kartą fortūna buvo svečių pusėje – uteniškiai namuose po dramatiškų paskutinių sekundžių, kai iš aikštės buvo išvarytas Ž. Urbonas, 75:81 (12:25, 19:14, 21:17, 23:25) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių" komandai.

  • Žydrūnas Urbonas: „Norisi atsipūsti, tačiau laukia dideli darbai“

    Utenos „Juventus" ekipa yra tarp tų laimingųjų, kurie bent kartą istorijoje yra iškovoję Lietuvos krepšinio lygos (LKL) medalius. Nors praėjus maždaug mėnesiui po triumfo komanda jau neturi vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio, kapitono Arvydo Šikšniaus, o įvairios priežastys neleido debiutuoti ULEB Europos taurės turnyre, klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas dėl to nė kiek nenusimena.
    Uteniškiai aktyviai dairosi laisvųjų agentų rinkoje, sudarė kelias sutartis su naujais rėmėjais, o rudenį pirmą kartą istorijoje į Rytų Aukštaitijos sostinę atves FIBA Europos taurės turnyrą. „Norėtųsi atsipūsti, tačiau turime labai daug namų darbų, o laiko šią vasarą yra itin mažai", – teigė Ž. Urbonas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3023
Vakar apsilankė:6016
Šią savaitę apsilankė:9039
Šį mėnesį apsilankė:70846
Viso (nuo 2015-02-16):14338006
Šiuo metu naršo:
85
2020-08-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!