Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė
SportasSekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė
2019 rugsėjo 27, Penktadienis 14:00

Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

Sekmadienį Utenos stadione – futbolo šventė

Po penkerių metų pertraukos Utenoje vyks didelė futbolo šventė – sekmadienį „Utenio“ stadione vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Šių rungtynių laukianti Utenos futbolo bendruomenė tikisi, kad tai suteiks motyvacijos ir vietos jaunimui sportuoti.

Apie taurės turnyrą savo jauniesiems auklėtiniams turi daug ką papasakoti Utenos „Utenio" komandos treneris Egidijus Varnas. Jis atstovaudamas Panevėžio „Ekranui" dalyvavo šešiuose finaluose, iš jų keturis laimėjo. Du kartus jo įvarčiai prisidėjo prie komandos pergalių.
„Maloniausi žinoma tie taurės finalai, kuriuos laimėjau. Įsimintiniausi Marijampolėje, kai žaidžiau subintuota galva ir buvau pripažintas geriausiu žaidėju bei finalas Kaune, kai įmušiau lemiamą įvartį rungtynių pabaigoje, - kalbėjo E. Varnas - Visada malonu laimėti taurę. Futbolininkams tai vienas aukščiausių pasiekimų."
Utenoje finalas vyks trečiąjį kartą ir praėjus penkeriems metams nuo paskutinio, kuomet žiūrovai gausiai susirinko į rekonstruoto stadiono atidarymą. Tuomet tai buvo pirmas elitinio lygio komandų vizitas po ilgos pertraukos. Po to buvo laikotarpis kai „Utenio" komanda varžėsi A lygoje, bet paskutinį kartą tai buvo prieš dvejus metus.
„Žmonės ateis pasižiūrėti, nes yra pasiilgę aukštesnio lygio futbolo. Gerai, kad tokios rungtynės vyksta mūsų mieste. Žinoma, dvigubai maloniau būtų, kad tokiose rungtynėse žaistų Utenos komanda, - sakė E. Varnas – Taurės finalą galima nuvykti pažiūrėti ir į kitus miestus, bet kadangi rungtynės vyksta Utenoje, į stadioną susirinks futbolą žaidžiantis jaunimas. Tai prisidės prie jų motyvacijos."
Finale žais A lygos čempionė Marijamoplės „Sūduva" ir antrajame divizionie žaidžianti Gargždų „Banga". Beveik šimtą įvarčių A lygoje pelnęs E. Varnas „Bangos" šansų nenurašo: „Jų stiprybė – didžiulė motyvacija, dvigubas užsivedimas ir tas komandos vieningumas. Pagal procentus, žinoma daugiau duočiau „Sūduvai", bet finalas yra finalas, visko gali būti. „Bangos" pergalė būtų neeilinis įvykis Lietuvos futbole."
Utenos „Utenio" žaidėjams ilgametę patirtį perduodantis treneris vylėsi, kad jo treniruojama komanda ateityje paseks „Bangos" pavyzdžiu, tačiau pažymėjo, kad tam reikia kantrybės. Šį sezoną „Utenis" LFF II lygoje pergalėmis savo gerbėjų nelepina.
„Dabar mūsų komandoje žaidžia vietiniai. Ne visi užsibūna – vieni išvažiuoja mokytis, kiti uždarbiauti į užsienį, treti į kariuomenę. Komandos gretos antram ratui praretėjo. Baigsime sezoną su dar jaunesniais, - atskleidė E. Varnas. – Žinoma, būtų malonu artimiausiais metais pakilti bent į I lygą, bet daugiau akcentuojame darbą su jaunimu. Reikia laiko kad jis užaugtų, tada gal viskas atsistos į vietas. Manau, kad tam reikia bent 4-5 metų. Klubui talkina specialistas iš Danijos Carstenas Dohmas, jis stengiasi patirtį perduoti treneriams. Turime savaitinius, mėnesinius, pusmečio treniruočių planus. Vyksta kryptingas darbas. Jei tie vaikai dirbs taip, kaip dabar, rezultatai turėtų ateiti."
SHARP LFF taurės finalo rungtynės vyks sekmadienį 16 valandą Utenos miesto stadione. Įėjimas į rungtynes pasinaudojus internete platinamu kvietimu nemokamas. Rungtynes transliuos TV6 televizija.

Lietuvos futbolo federacijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jaunųjų futbolininkų ugdymu rūpinsis danas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė dviejų metų sutartį su futbolo specialistu iš Danijos Carsten Dohm. Didelę patirtį vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo srityje sukaupęs D. Carsten tapo klubo techniniu vadovu, kuris koordinuos bei užtikrins vaikų ir jaunimo futbolo vystymo programos įgyvendinimą bei vykdymą.

 • Danas tiki Lietuvos futbolo atgimimu

  „Liverpool“ klube dirbęs Carstenas Dohmas įsitikinęs, kad futbolo ateitis – intelektualus žaidėjas. Tapti tokiais jis mokys ir Lietuvos futbolo talentus. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje Utenoje vyks vieno geriausiųjų Danijos vaikų futbolo specialisto Carsteno Dohmo vasaros stovykla. Joje futbolo paslapčių penkias dienas semsis talentingi 14–16 metų paaugliai.

 • Merginų tikslas – garbingai sudalyvauti

  Kovo 31 dieną pirmą kartą istorijoje Utenos merginų futbolo komanda startuos aukščiausioje šalies lygoje. LMFA A lygoje debiutuosiančios FK „Utenis“ merginų komandos pagrindinis tikslas – garbingai sudalyvauti pirmenybėse ir nustebinti pačioms save.

 • UAFF taurę iškovojo Visagino komanda

  Kovo 23 dieną Molėtuose vyko Utenos apskrities futbolo federacijos salės futbolo taurės varžybos, kuriose po atkaklios kovos triumfavo visaginiečiai.

 • Utenoje lankėsi svečiai iš Švedijos ir Islandijos

  Kovo 6 dieną „Utenos Utenį“ aplankė svečiai iš Švedijos ir Islandijos futbolo klubų. Praėjusį rudenį futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis kartu su futbolo klubo „Ataka" atstovais lankėsi Švedijoje ir Islandijoje, kur gilinosi į šių užsienio šalių futbolo sistemas.

 • Čempionais tapo „Ekrano“ senjorai

  Kovo 2 dieną Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos senjorų salės futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Panevėžio senjorai.

 • Naujos asociacijos siekis – nauja kokybė

  Sausio 31 dieną įsteigta nauja asociacija, vienijanti šalies vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo organizacijas. Pagrindinis naujosios asociacijos veiklos tikslas – vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo aplinkos ir veiklos sąlygų, taip pat ugdymo paslaugų kokybės gerinimas.

 • Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

  Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

 • Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

  2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

 • „Uteniui“ stadioną patikėjo dar penkeriems metams

  Utenos miesto „Utenio“ stadionas perduotas futbolo klubui „Utenos Utenis“ valdyti dar penkeriems metams. Rugpjūčio 30 dienos posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad „Utenos Utenis“ pagal panaudos sutartį valdytų „Utenio“ stadioną iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2696
Vakar apsilankė:7724
Šią savaitę apsilankė:17292
Šį mėnesį apsilankė:137759
Viso (nuo 2015-02-16):11355606
Šiuo metu naršo:
98
2019-10-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!