Universiadoje uteniškė I. Zarankaitė iškovojo bronzos medalį
SportasUniversiadoje uteniškė I. Zarankaitė iškovojo bronzos medalį
2019 liepos 11, Ketvirtadienis 08:35

• 5 foto

Šiuo metu Neapolyje (Italija) vyksta XXX pasaulinės studentų vasaros žaidynės. Uteniškė sportininkė Ieva Zarankaitė moterų disko metimo varžybų finale iškovojo bronzos medalį. Tai pirmasis lietuvių iškovotas medalis universiadoje. Sportininkė diską nuskraidino 56 m 75 cm. Šiose žaidynėse nugalėjo italė Daisy Osakue, numetusi diską 61 m 69 cm, o antrą vietą užėmė vokietė Claudine Vita – jos diskas nuskrido 61 m 52 cm.

„Kai kažko labai stipriai užsimanai, visa visata prisideda prie to, kad tavo troškimas išsipildytų", – viename socialinių tinklapių kartu su visais savo laimėjimu pasidžiaugė sportininkė.
Uteniškei apdovanojimą lėmė penktasis mėginimas – 56 m 75 cm. Pirmuoju bandymu lietuvė diską numetė 55 m 1 cm, antruoju – 56 m 2 cm, trečiuoju – 53 m 76 cm, ketvirtuoju – 54 m 11 cm, o šeštuoju – 55 m 1 cm.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Uteniškė sportininkė I. Zarankaitė atskleidė savo didžiausią tikslą

Daugiau nei prieš savaitę Neapolyje (Italija) vykusių 30-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) moterų disko metimo varžybų finale uteniškė Ieva Zarankaitė iškovojo bronzos medalį. Už nuopelnus garsinant ne tik mūsų kraštą, bet ir Lietuvą pasaulio kontekste sportininkė buvo pagerbta Utenos rajono savivaldybėje bei Švietimo ir mokslo ministerijoje.