Universiadoje uteniškė I. Zarankaitė iškovojo bronzos medalį

Šiuo metu Neapolyje (Italija) vyksta XXX pasaulinės studentų vasaros žaidynės. Uteniškė sportininkė Ieva Zarankaitė moterų disko metimo varžybų finale iškovojo bronzos medalį. Tai pirmasis lietuvių iškovotas medalis universiadoje. Sportininkė diską nuskraidino 56 m 75 cm. Šiose žaidynėse nugalėjo italė Daisy Osakue, numetusi diską 61 m 69 cm, o antrą vietą užėmė vokietė Claudine Vita – jos diskas nuskrido 61 m 52 cm.

„Kai kažko labai stipriai užsimanai, visa visata prisideda prie to, kad tavo troškimas išsipildytų”, – viename socialinių tinklapių kartu su visais savo laimėjimu pasidžiaugė sportininkė.
Uteniškei apdovanojimą lėmė penktasis mėginimas – 56 m 75 cm. Pirmuoju bandymu lietuvė diską numetė 55 m 1 cm, antruoju – 56 m 2 cm, trečiuoju – 53 m 76 cm, ketvirtuoju – 54 m 11 cm, o šeštuoju – 55 m 1 cm.

Laikraščio „Utenos diena” inf. ir nuotr.