Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu
SportasUtenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu
2019 birželio 12, Trečiadienis 13:21

Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu

Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu

Birželio 7–8 dienomis baigėsi Utenoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos. Utenio stadione pūtęs vėjas kortas sumaišė daugeliui lengvaatlečių, o geriausias dienos rezultatas buvo užfiksuotas pačioje jos pabaigoje.

Moterų trišuolio rungtyje Diana Zagainova vėl įveikė 14 metrų ribą: sportininkė nušoko 14,04 m bei iškovojo svarbius Tokijo olimpinių žaidynių atrankos taškus. Tuo tarpu iki pasaulio čempionato normatyvo mūsiškei pritrūko vos 16 centimetrų.
„Esu labai patenkinta, labiausiai džiaugiuosi dėl stabilumo. Šiandien sąlygos buvo įdomios, šis stadionas kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, vertė kovoti su vėju. Palyginus su tokiomis sąlygomis, tai yra neblogas rezultatas, – startu džiaugėsi D. Zagainova. – Vėjas jautėsi per kiekvieną bandymą, per bandomuosius šuolius jis buvo šoninis, o varžybose – dažniausiai priešinis".
Beje, sportininkei netrukus teko apsilankyti Santaros klinikų priimamajame – prieš dvi dienas jai įkando vabzdys ir tai sukėlė alerginę reakciją.
„Įvyko toks netikėtumas, kad įkando vabzdys, nors nebuvau išvažiavusi į užmiestį, visą laiką buvau mieste. Pajutau didelį skausmą ties blauzda, bet gerai, kad laiku sureagavau ir viskas laiku susitvarkė. Galėjau šokinėti pilna jėga ir stengiausi apie tai negalvoti", – pasakojo D. Zagainova.
Dvi pergales LLAF taurės varžybose iškovojo bėgikė Modesta Morauskaitė. Ispanijoje besitreniruojanti lietuvė pirmą varžybų dieną laimėjo 400 m rungtį (53,43 sek.), o antrą – 400 m barjerinį bėgimą (59,34 sek.).
„Pirmos vietos visada yra džiugu, bet pasirodymus vertinčiau tik patenkinamai, nes tikslai buvo šiek tiek aukštesni. Tai yra tik sezono pradžia ir manau, kad sezonui įsibėgėjus man pavyks pasiekti tam tikrus užsibrėžtus tikslus", – sakė M. Morauskaitė.
Barjerinėje rungtyje bėgikė pradėjo specializuotis tik šiais metais. Tokį jos sprendimą lėmė noras padėti Valensijos „Esport" ekipai.
„Netekome savo 400 metrų barjerininkės, ji nebegalėjo atstovauti mūsų klubui, tad pasisiūliau atstovauti šioje distancijoje ir jau nuo rudens pradėjau mokytis technikos. Grįžusi po traumos, tik nuo balandžio, turėjau galimybę pradėti rimčiau treniruotis bėgti su barjerais, – teigė M. Morauskaitė. – Barjerinį bėgimą vertinčiau dviprasmiškai, nes tai tikrai įdomiau nei 400 m, reikia daugiau galvoti bėgimo metu, bet kol kas yra be galo daug kur tobulėti. Tai buvo tik trečiasis startas, technikos klaidų yra be galo daug".
Tolimiausią istorijoje kūjo metimą tarp Lietuvos lengvaatlečių varžybose mūsų šalyje užfiksavo Aistė Žiginskaitė. Įrankį ji numetė 54,38 m bei ketvirtą kartą tapo LLAF taurės varžybų nugalėtoja.
„Jau treniruotėse kūjis nemažai krito, treneris matė, kad tikrai galiu mesti toli ir buvo planuose būtent šiandien pagerinti Lietuvos rekordą, – sakė A. Žiginskaitė. – Norėčiau mesti dar toliau – 56-57 metrus. Taip pat tikiuosi šiemet sudalyvauti su rinktine Europos komandiniame čempionate".
Beje, šiemet varžybose JAV Lietuvos rekordą viršijantį rezultatą užfiksavo Agnė Lukoševičiūtė – 55,20 m. A. Žiginskaitė netikėtai atsiradusia konkurente tik džiaugiasi, kadangi tai motyvuoja tobulėti.
„Iš tikrųjų labai motyvuoja, nes pas mus Lietuvoje nėra aukšti kūjo metimo rezultatai. Labai smagu, kad yra varžovių, su kuriomis mėtome panašiai", – šyptelėjo A. Žiginskaitė.
LLAF sporto klubų čempionate tradiciškai triumfavo Vilniaus „Cosma" (20 919 taškų), aplenkusi „Kauno maratono klubą" (18 983 tšk.) bei „Cosma" antrą komandą (18 866 tšk.).
Beveik 4000 eurų prizinį fondą pasidalino geriausi klubai ir aukščiausius rezultatus LLAF taurės varžybose užfiksavę sportininkai – olimpinį normatyvą įvykdęs Andrius Gudžius, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė bei D. Zagainova.
Moterų grupėje rutulio stūmimo rungtyje rungėsi varžėsi ir uteniškės sportininkės Ieva Zarankaitė ir Marija Šyvytė.

Robertas TRAKYS, Lietuvos lengvosios atletikos federacija

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kurios komandos pateko į finalines varžybas

  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 • Utenoje vykusiose varžybose – rekordų liūtis

  Šeštadienį ir sekmadienį Utenos Utenio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos sporto federacijos (LLAF) taurės varžybose bei tuo pačiu metu Lietuvos universitetų studentų čempionate buvo ne tik gražaus reginio, bet ir rekordų.

 • Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

  Gegužės 9 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

 • Vyko stalo teniso varžybos

  Net aštuonios stalo teniso komandos dalyvavo komandinėse stalo teniso varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Atkakli kova vyko visuose susitikimuose.

 • Iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus

  Liepos 1 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė.

 • Svarsčio kilnojimo varžybose nugalėjo stipriausi

  Stipriausi rajono mokiniai susirinko į Utenos DSC, kur vyko svarsčio kilnojimo varžybos. Dalyviai varžėsi penkiose svorio kategorijose.

 • Kroso varžyboms pasibaigus

  Praėjusią savaitę Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija-2016".

 • Skaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“

  Į rudenėjantį Skaistašilio mišką rinkosi orientavimosi sporto mėgėjai. Čia vyko varžybos „Ruduo–2016". Varžybose dalyvavo Utenos ir kaimyninių rajonų orientacininkai. Šios varžybos turi ilgiausią istoriją, mat šįmet vyko jau 28-ąjį kartą. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis".

 • Aktyviausi Utenos vaikučiai ir tėvai varžėsi sporto rungtyse

  Gražią ir saulėtą gegužės 12 dieną Utenio stadiono erdvė skambėjo nuo gausybės vaikiškų balsų – Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei vaikų lopšeliai-darželiai „Saulutė" ir „Gandrelis" pakvietė aktyviausius uteniškius dalyvauti masiniame sporto renginyje „Aktyvi šeima".

 • Triatlono varžybos – su Europos čempionais

  Balandžio 30 dieną pirmą kartą Utenoje organizuojamos triatlono varžybos. B. Abramaičio triatlono taurės varžybos – tai baseino triatlonas, mat plaukimo rungtis vykdoma baseine. Tai tradicinės varžybos Broniaus Abramaičio – buvusio Lietuvos triatlono prezidento – atminimui pažymėti. Ankstesniais metais šios varžybos buvo vykdomos Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Siekiant populiarinti triatlono sporto šaką, pernai šios varžybos organizuotos Utenoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7919
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:20097
Šį mėnesį apsilankė:108508
Viso (nuo 2015-02-16):14132500
Šiuo metu naršo:
138
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!