Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose
SportasMokiniai dalyvavo trikovės varžybose
2018 gegužės 10, Ketvirtadienis 10:14

Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

Gegužės 9 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Varžybose dalyvavo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, Krašuonos ir Vyturių progimnazijos pradinukai. Dalyviai turėjo bėgti 30 metrų, mesti kamuoliuką ir šokti į tolį.

Merginų grupėje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Vyturių progimnazijos komanda, antrąją – Aukštakalnio pradinė mokykla, trečiąją – Krašuonos progimnazija. Berniukų grupėje pirmąją vietą pelnė Vyturių progimnazijos pradinukai, antrąją – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyrius, trečiąją – Aukštakalnio pradinė mokykla. Varžybų metu buvo išaiškinti geriausi sportininkai asmeninėje įskaitoje. Merginų grupėje pirmąsias tris vietas išsidalino Vyturių progimnazijos sportininkės Rugilė Trumpaitė, Karolina Daubaraitė, Ugnė Kvartūnaitė. Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Nikita Stafanec (Aukštakalnio pradinė mokykla), antrąją ir trečiąją – Vyturių progimnazijos atstovai Žygimantas Šeduikis, Eitvydas Paragys. Vyturių progimnazijos merginų ir vaikinų komandos iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės 11 dieną.

Utenos DSC inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 2018-05-10_pradinukai2_images_2018_nuotraukos_thumb_large640_480.JPG
 • Click to enlarge image 2018-05-10_pradinukai_images_2018_nuotraukos_thumb_large640_480.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kurios komandos pateko į finalines varžybas

  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 • Skirs papildomų priemonių mokinių pasiekimams gerinti

  Svarbiausi švietimo tikslai ateinančiais mokslo metais išlieka tokie patys: mažinti atotrūkį tarp mokinių pasiekimų, gerinti mokytojų darbo sąlygas ir užtikrinti kokybišką ugdymą kiekvienam mokiniui. Apie tai buvo kalbama rugpjūčio 27 dieną Kėdainiuose vykstančioje savivaldybių švietimo konferencijoje, kurią organizavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

 • Mokinių skaičius išlieka toks pat kaip ir pernai

  Naujais mokslo metais mokinių skaičius šalies mokyklose išliks panašus kaip praėjusiais. Prognozuojama, kad pirmokų skaičius mažai skirsis nuo pernykščio – jų sugužės apie 29 tūkst.

 • Utenio stadione varžybos prašvilpė su vėjeliu

  Birželio 7–8 dienomis baigėsi Utenoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos. Utenio stadione pūtęs vėjas kortas sumaišė daugeliui lengvaatlečių, o geriausias dienos rezultatas buvo užfiksuotas pačioje jos pabaigoje.

 • Lietuvos mokiniai laimėjo du sidabro ir vieną bronzos medalį

  Iš Tarptautinės informatikos olimpiados (IOI 2018) Japonijoje trys Lietuvos mokiniai grįžo su medaliais. Vilniaus licėjaus abiturientas Martynas Sinkievič (mokytojas Bronius Skūpas) ir VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas Tautvydas Jasiūnas parsivežė sidabro medalius, o Gediminas Lelešius iš tos pačios gimnazijos – bronzos medalį.

 • Utenoje vykusiose varžybose – rekordų liūtis

  Šeštadienį ir sekmadienį Utenos Utenio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos sporto federacijos (LLAF) taurės varžybose bei tuo pačiu metu Lietuvos universitetų studentų čempionate buvo ne tik gražaus reginio, bet ir rekordų.

 • Tarp sveikuolių – ir uteniškiai mokiniai

  Balandžio 19–20 dienomis Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šis abejingų nepaliekantis konkursas ugdo vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti, stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėms.

 • Aukštaitijos moksleiviai kviečiami dalyvauti dar vienoje šimtmečio iniciatyvoje

  Visų 37 Utenos apskrityje veikiančių mokyklų ir gimnazijų auklėtiniai turi unikalią progą įamžinti savo kraštą dokumentiniame filme „Jungiam Lietuvą“. Iki balandžio 11 dienos gimnazistai bei 7–12 klasių mokiniai gali registruotis Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtos iniciatyvos svetainėje www.jungiamlietuva.lt ir atsiųsti trumpus telefonu ar vaizdo kamera nufilmuotus filmukus apie savo regioną.

 • Anykščių rajono mokiniai keliaus į Izraelį

  Vasario 7 dieną Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon, kuris susitiko su Anykščių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Tubiu, Anykščių Jono Biliūno, Anykščių rajono Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto ir Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijų mokiniais.

 • Vyko stalo teniso varžybos

  Net aštuonios stalo teniso komandos dalyvavo komandinėse stalo teniso varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Atkakli kova vyko visuose susitikimuose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2498
Vakar apsilankė:8380
Šią savaitę apsilankė:25436
Šį mėnesį apsilankė:36250
Viso (nuo 2015-02-16):14303410
Šiuo metu naršo:
82
2020-08-06
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!