Sezono uždaryme – linksmos nominacijos
SportasSezono uždaryme – linksmos nominacijos
2017 spalio 24, Antradienis 10:13

Sezono uždaryme – linksmos nominacijos

Sezono uždaryme – linksmos nominacijos

„Utenio B“ komandos žaidėjams sužaidus paskutines sezono rungtynes LFF I lygoje, picerijoje „Amber pica“ įvyko sezono uždarymo vakaras.

Antrosios klubo komandos nariai, atslūgus pasibaigusių pirmenybių įtampai, smalsiai stebėdami palubėje kabančius marškinėlius su jų pavardėmis ir ekrane slenkančias nuotraukas, kuriose įamžintos įsimintinos jų akimirkos aikštėje, užkandžiavo ir smagiai bendravo tarpusavyje bei su klubo vadovais.

Žaidėjams, kurių ne vienas dar nebaigęs mokyklos futbolo aikštėje kaip lygūs prieš lygius kovojo su suaugusiais vyrais, dėkodamas „Utenos Utenio“ direktorius Artūras Gimžauskas pabrėžė, kad, nepaisant komandos pozicijos turnyrinėje lentelėje, svarbiausia yra įgyta patirtis ir išmoktos pamokos.

Vyriausiasis „Utenis B“ komandos treneris Egidijus Varnas džiaugėsi savo komandos ryžtu ir tuo, kad net sunkiausiais momentais ji nesubyrėjo.

Atminimui visiems futbolininkams buvo įteikti marškinėliai, kuriuos vilkėdami jie žaidė šio sezono rungtynes bei, paskelbus linksmas improvizuotas nominacijas, buvo pasveikinti jų nugalėtojai.

„Nepakeičiamuoju“, daugiausiai minučių aikštėje praleidusiu žaidėju tapo komandos kapitonas Mindaugas Ubeika. Jis, po surengto balsavimo, tapo ir geriausiu 2017 m. sezono „Utenis B“ žaidėju.

Ignas Modėjis pelnė „Sezono mušeikos“ titulą, už tai, kad savo komandai pelnė daugiausiai įvarčių – septynis.

Nominacijos „Mačetė“ nugalėtoju tapo Tadas Kanapka – už daugiausiai rungtynėse surinktų kortelių. T. Kanapkos sąskaitoje – 4 geltonos ir 2 raudonos kortelės.

„Visur būnančio“ nominacijos nugalėtoju Gabrielius Petuchovas, už tai, kad nepraleido nei vienų sezono rungtynių, net jei ne visose jų žaidė.

Deividas Maciulevičius pelnė „Sūnaus palaidūno“ titulą, už tai, kad sezono metu laikinai buvo palikęs „Utenį B“, tačiau vėl grįžo į komandą.

„Geriausiu legionieriumi“ tapo Bachir Muhamed Arizki, o komandos treneriui E. Varnui įteiktas „Tėtė. Ir tuo viskas pasakyta“ apdovanojimas, už besąlyginį rūpestį ir savo žaidėjų palaikymą.

Utenos „Utenio“ inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9913
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:36494
Šį mėnesį apsilankė:36494
Viso (nuo 2015-02-16):13838056
Šiuo metu naršo:
124
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!