SportasMasinis futbolas Utenoje suvienijo kartas
2017 spalio 02, Pirmadienis 09:55

Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

Rugsėjo 29 dieną, švenčiant Europos masinio futbolo savaitę Utenoje, futbolo aikštėse siautė įvairaus amžiaus merginos ir moterys. Jos žaidė futbolą Utenos „Utenio", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijų stadionuose.

Rugsėjo 23–30 d. visoje Europoje švenčiama masinio futbolo savaitė, skirta neprofesionaliems futbolo žaidėjams ir entuziastams. Ta proga UEFA vykdo kampanija, kuri apjungia visas 55 UEFA valstybes, ir kvietė visą šią savaitę organizuoti šventes vaikams ir suaugusiems.

Nuo mažiausių vaikų iki veteranų, nuo mokinukių iki močiučių šią savaitę buvo kviečiami į skirtingose šalyse vykstančius linksmus futbolo renginius.

Utenoje per 170 moterų ir mergaičių gainiojo kamuolį ir dalinosi džiugiomis emocijomis. Gimnazijų stadionuose varžėsi trys „Utenio" merginų komandos, po dvi komandas iš Vilkijos ir Vilniaus MFA „Žalgiris" bei viena komanda iš Ignalinos.

„Utenio" stadione rungtyniavo keturios miesto moterų komandos – „Nosted mechanika", „Utenos Utenio mamos", Utenos rajono savivaldybės administracija bei sėkmingai į Utenos moterų futbolą įsiliejusios, naują komandą subūrusios, „Baltyre LT".

Mažiausios futbolininkės iš vaikų darželių „Gandrelis", „Eglutė", „Želmenėlis" ir „Varpelis" ne tik pačios smagiai trypė futbolo aikštėje, bet ir nupiešė šypsenas visų jas palaikančių žiūrovų veiduose, o ypač daug ovacijų sulaukė pirmą kartą Utenoje susibūrusios ir entuziastingai futbolą žaidusios „Močiutės", kurios buvo apdovanotos mėnesiniais sporto klubo abonimentais ir iš UEFA atkeliavusiais marškinėliais.

Visos dalyvės ir varžyboms teisėjavę „Utenis B" komandos žaidėjai Orestas Samochvalovas, Gabrielius Petuchovas, Ignas Modėjis, Deividas Maciulevičius, Almantas Gulijevas buvo apdovanoti jėgas atgauti padėjusiomis nuolatinės „Utenio" draugės „Amber pica" picomis.

Lietuvos masinio futbolo asociacija komandoms dovanojo marškinėlius, užrašų knygeles ir rašiklius mažiausiųjų futbolininkių auklėtojoms, o „Utenos Utenis" mergaites pradžiugino saldžiais prizais, kuriuos jos išsidalino po šokių kolektyvo „Vieversa" dovanoto smagaus „Flash dance" šokio, kurį šokti mokė Augustas Žvirblis.

Linksma futbolo šventė, suvienijusi mamas, močiutes ir anūkes, dalyvių vertinimu, tapo ne tik puikia proga išmėginti savo futbolo gebėjimus, tačiau ir galimybe skirtingų kartų atstovėms kartu šauniai praleisti laiką.

Utenos „Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

 • Merginos kuria futbolo istoriją

  Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

 • Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

  Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

 • Futbolo aikštelėje rungsis mamos ir tėčiai

  Gruodžio 14 dieną 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti futbolo šventė, skirta 2017 metų sezono uždarymui.

 • Mažvydas vejasi Ronaldo

  „Utenio“ akademijos auklėtiniui Mažvydui – aštuoneri. Futbole jam labiausiai patinka rungtynės, kuriose jo komanda laimi. Kada nors Mažvydas norėtų žaisti Madrido „Real“ komandoje, kaip ir jo mylimiausias žaidėjas Ronaldo. Uteniškis apgailestavo tik dėl vieno – kad kol jis užaugs, Ronaldo pasens.

 • Venose – futbolo genas

  Philipas Atbashyanas – „Utenio" legionierius iš JAV, kalbantis anglų, rusų, ispanų, prancūzų kalbomis, laisvai bendraujantis bet kuria tema, universitete studijuojantis kinezioterapiją, sportiškas, o kartu inteligentiškas ir plačiai žiūrintis į pasaulį, kurį tikisi užkariauti žaisdamas futbolą.

 • Futbolo pasaulyje: su kamuoliu – nuo vienerių

  „Utenio" gynėjas Aleksandras Levšinas jau antrus metus žaidžia Utenoje ir džiaugiasi, kad čia turi geras sąlygas augti. Šią vasarą pakviestas į U19 rinktinę jaunas žaidėjas tikisi gero pasirodymo Europos čempionato atrankoje ir sėkmingo „Uteniui" LFF A lygos sezono užbaigimo.

 • Kviečia į futbolo turnyrą

  Rugsėjo 8 dieną 16 val. merginos ir moterys kviečiamos į futbolo turnyrą (7x7) Utenio stadione.

 • Miesto stadionas atiteko „Uteniui“

  Rugpjūčio 31 dieną Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė „Utenio" stadiono perdavimui pagal panaudos sutartį metams valdyti, naudoti ir disponuoto futbolo klubui „Utenos Utenis".

 • Šeimos gyvenimas – futbolo ritmu

  Aštuonmetis uteniškis Simonas Vinčiūnas futbolo treniruotes „Utenio" futbolo akademijoje lankys jau trečius metus, o per šį laiką visos jo šeimos gyvenimas ėmė suktis aplink kamuolį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7500
Vakar apsilankė:8149
Šią savaitę apsilankė:15649
Šį mėnesį apsilankė:162787
Viso (nuo 2015-02-16):7728401
Šiuo metu naršo:
142
2018-03-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!