SportasMasinis futbolas Utenoje suvienijo kartas
2017 spalio 02, Pirmadienis 09:55

Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

Rugsėjo 29 dieną, švenčiant Europos masinio futbolo savaitę Utenoje, futbolo aikštėse siautė įvairaus amžiaus merginos ir moterys. Jos žaidė futbolą Utenos „Utenio", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijų stadionuose.

Rugsėjo 23–30 d. visoje Europoje švenčiama masinio futbolo savaitė, skirta neprofesionaliems futbolo žaidėjams ir entuziastams. Ta proga UEFA vykdo kampanija, kuri apjungia visas 55 UEFA valstybes, ir kvietė visą šią savaitę organizuoti šventes vaikams ir suaugusiems.

Nuo mažiausių vaikų iki veteranų, nuo mokinukių iki močiučių šią savaitę buvo kviečiami į skirtingose šalyse vykstančius linksmus futbolo renginius.

Utenoje per 170 moterų ir mergaičių gainiojo kamuolį ir dalinosi džiugiomis emocijomis. Gimnazijų stadionuose varžėsi trys „Utenio" merginų komandos, po dvi komandas iš Vilkijos ir Vilniaus MFA „Žalgiris" bei viena komanda iš Ignalinos.

„Utenio" stadione rungtyniavo keturios miesto moterų komandos – „Nosted mechanika", „Utenos Utenio mamos", Utenos rajono savivaldybės administracija bei sėkmingai į Utenos moterų futbolą įsiliejusios, naują komandą subūrusios, „Baltyre LT".

Mažiausios futbolininkės iš vaikų darželių „Gandrelis", „Eglutė", „Želmenėlis" ir „Varpelis" ne tik pačios smagiai trypė futbolo aikštėje, bet ir nupiešė šypsenas visų jas palaikančių žiūrovų veiduose, o ypač daug ovacijų sulaukė pirmą kartą Utenoje susibūrusios ir entuziastingai futbolą žaidusios „Močiutės", kurios buvo apdovanotos mėnesiniais sporto klubo abonimentais ir iš UEFA atkeliavusiais marškinėliais.

Visos dalyvės ir varžyboms teisėjavę „Utenis B" komandos žaidėjai Orestas Samochvalovas, Gabrielius Petuchovas, Ignas Modėjis, Deividas Maciulevičius, Almantas Gulijevas buvo apdovanoti jėgas atgauti padėjusiomis nuolatinės „Utenio" draugės „Amber pica" picomis.

Lietuvos masinio futbolo asociacija komandoms dovanojo marškinėlius, užrašų knygeles ir rašiklius mažiausiųjų futbolininkių auklėtojoms, o „Utenos Utenis" mergaites pradžiugino saldžiais prizais, kuriuos jos išsidalino po šokių kolektyvo „Vieversa" dovanoto smagaus „Flash dance" šokio, kurį šokti mokė Augustas Žvirblis.

Linksma futbolo šventė, suvienijusi mamas, močiutes ir anūkes, dalyvių vertinimu, tapo ne tik puikia proga išmėginti savo futbolo gebėjimus, tačiau ir galimybe skirtingų kartų atstovėms kartu šauniai praleisti laiką.

Utenos „Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vieni laukia išvykų, kiti – futbolo

  Liepos 30 dieną startavo „Utenos Utenio“ vaikų vasaros stovykla. Ne vienas jaunasis dalyvis prisipažino, kad stovyklos nekantriai laukė. Vienus vaikus vilioja įdomios pažintinės vyksiančios veiklos, kiti, kaip mažasis Emilis, pabrėžė, kad jiems svarbiausia – futbolas, ir vis trenerių klausinėjo, kada prasidės treniruotė.

 • Merginų komandoje – seserų desantas

  Futbolo klubo „Utenis“ merginų debiutas Lietuvos moterų futbolo asociacijos (toliau – LMFA) Pirmoje lygoje ypatingas ne tik tuo, kad tai buvo pirmos tokios rungtynės Utenoje, tačiau ir tuo, kad daugiau nei pusę komandos startinės sudėties sudarė sesių poros.
  Gegužės 25 dieną Utenio stadione stebėjusieji klubo„Utenis“ merginų komandos rungtynes kartu tapo unikalaus įvykio liudininkais. Net šešios startinės sudėties žaidėjos į aikštę žengė kartu su seserimi. Vienoms iš jų šis faktas, bent kol kas – nėra labai reikšmingas, kitos, atvirkščiai – pripažįsta, kad aikštėje akies krašteliu seka seserį.

 • R. Vaitukaitis mergaites mokys pamilti futbolą

  Mažiausias futbolo akademijos „Utenis“ mergaites treniruoti pradėjo dusetiškis treneris, futbolo entuziastas Rimas Vaitukaitis.

 • Merginos žengia į Pirmąją lygą

  Vos prieš metus pradėjusi treniruotis futbolo akademijos „Utenis“ merginų komanda nepaliauja stebinusi: žiemą sėkmingai debiutavusios LMFA salės futbolo čempionate, merginos neketina sustoti ir netrukus pradės kovas šalies moterų futbolo Pirmoje lygoje.

 • V. Laurinavičiaus aistra – muzikai ir futbolui

  Valdas Laurinavičius, muzikantas, muzikos pedagogas ir aktyvus sporto bei meninių renginių dalyvis ne vienerius metus dalyvaudamas seminaruose gilinosi į futbolo trenerio darbo specifiką, o neseniai 41-erių uteniškis prisijungė prie futbolo akademijos „Utenis“ trenerių, dirbančių su mažiausiųjų vaikų grupe, kolektyvo.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

 • Merginos kuria futbolo istoriją

  Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

 • Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

  Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

 • Futbolo aikštelėje rungsis mamos ir tėčiai

  Gruodžio 14 dieną 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti futbolo šventė, skirta 2017 metų sezono uždarymui.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2852
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:10625
Šį mėnesį apsilankė:61684
Viso (nuo 2015-02-16):8868659
Šiuo metu naršo:
40
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!