SportasPurvu užlipdytomis akimis pavyko pasiekti garbingas pergales
2017 rugsėjo 11, Pirmadienis 14:13

Purvu užlipdytomis akimis pavyko pasiekti garbingas pergales

Purvu užlipdytomis akimis pavyko pasiekti garbingas pergales
  • 18 foto

Utenos ATV Purvo Šernai–Utena kapitonas Gedas Kalinauskas kartu su bendraminčiu Daividu Rudoku – ištikimi keturračių sporto entuziastai, pastaruoju metu vis dažniau pasirenkantys Latvijos kelių purvą ir dalyvaujantys kaimyninėje šalyje vykstančiuose čempionatuose.

Rugsėjo 9-os dienos, kuomet Latvijoje vyko ATV varžybos, įspūdžiais gyvenantys uteniškiai prisipažino, kad šios akimirkos – išskirtinės, o adrenalino kupinas čempionatas išliks ilgam. „Važiuojant nuobodžiais Lietuvos keliais to patirti išties neįmanoma, o mūsų šalyje tokie čempionatai vyksta vangiai", – prisipažino G. Kalinauskas, kuris su bendraminčiu D. Rudoku vis dažniau mūsų šalies kelius ir bekeles išmainano į Latvijos.

Šiais metais vykusiame čempionate tarp gausybės dalyvių savo jėgas išbandė ir minėtieji keturračių sporto mėgėjai. Skirtingose važiavimo klasėse rungęsi uteniškiai užėmė aukščiausias vietas: paskutiniame etape I vietą laimėjo D. Rudokas, o G. Kalinauskui atiteko II vieta.

Tokiomis pergalėmis ypač besidžiaugiantys dalyviai prisipažino patyrę ir nesėkmių: įveikiant klampias pelkes, purvo vonias, miškus ar kelmuotas vietoves, po patirto kritimo Gedui teko kreiptis į medikus, kurie susiuvo kaktą. Keturračiais bekeles raižantys dalyviai kiekviename čempionate susiduria su įvairiausiais nesklandumais: vieni neišlaiko posūkių ir nulekia nuo kelio, kiti krisdami susižeidžia, tretiems koją pakiša transporto priemonių gedimai, tad pasiekti aukštus laimėjimus ypač sudėtinga. „Reikia daug vargo ir pastangų", – prisipažino Gedas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.
Utenos ATV Purvo Šernai–Utena archyvo nuotraukose – akimirkos iš čempionato Latvijoje

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Kalėdų seneliai vietoj rogių pasikinkė plieninius keturračius

    Naujųjų metų išvakarėse dvylika Kalėdų senelių, sėdusių ant savo eikliųjų plieninių žirgų – keturračių, nusprendė Utenos rajono žmonėms padovanoti įspūdingą reginį. Aplankę miesto Kalėdų egles, smagi bendraminčių kompanija viešėjo Antalgėje, Leliūnuose, vaikams dalijo saldainius ir savo šypsenas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2639
Vakar apsilankė:8969
Šią savaitę apsilankė:65319
Šį mėnesį apsilankė:221966
Viso (nuo 2015-02-16):8613110
Šiuo metu naršo:
131
2018-06-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!