Kęstutis Mažeika – naujasis aplinkos ministras
LietuvaKęstutis Mažeika – naujasis aplinkos ministras
2019 balandžio 09, Antradienis 13:57

Kęstutis Mažeika – naujasis aplinkos ministras

Kęstutis Mažeika – naujasis aplinkos ministras

Balandžio 9 dieną aplinkos ministro pareigas pradėjo eiti Kęstutis Mažeika, ligi šiol vadovavęs Seimo Aplinkos apsaugos komitetui.

Patirtis, vadovaujant šiam komitetui, naujajam ministrui leidžia, kaip sakė Aplinkos ministerijos darbuotojams jį pristatęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, jau nuo pat pirmos minutės kibti į darbą.

Aplinkos sektorius, pasak Kęstučio Mažeikos, apima itin daug sričių, tad ir iššūkių jame netrūksta. Artimiausiu metu daugiausia dėmesio naujasis ministerijos vadovas ketina skirti miškų politikos ir klimato kaitos politikos aktualijoms.
36 metų Kęstutis Mažeika, prieš tapdamas Seimo nariu, jau buvo įgijęs vadybinio ir politinio darbo patirties. Jos pirmiausia sukaupė savo gimtajame krašte – Sūduvoje.
Gimęs Marijampolėje ir čia baigęs vidurinę mokyklą, Kęstutis Mažeika pasirinko studijas tuometėje Lietuvos veterinarijos akademijoje (LVA) ir įgijo veterinarijos gydytojo specialybę.
Studijuodamas aktyviai dalyvavo studentų ir jaunimo organizacijų veikloje. Buvo išrinktas LVA studentų atstovybės prezidentu, LVA senato ir tarybos nariu, Lietuvos studentų atstovybių sąjungos, Lietuvos studentų sąjungos ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos nariu, dirbo Nacionalinės jaunimo ir studentų agentūros valdybos pirmininku.
Po studijų vadovavo LVA (nuo 2010 m. - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto) Karjeros centrui. 2013-aisiais apgynė žemės ūkio mokslų daktaro disertaciją.
Ėmęs ūkininkauti, įsitraukė į politinę veiklą Marijampolėje. 2012 m. įstojo į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), buvo išrinktas šios sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininku. 2015-aisiais pagal LVŽS sąrašą išrinktas į Marijampolės savivaldybės tarybą, o 2016 m. vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinktas į Seimą.

Aplinkos ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Panevėžio TLK lankėsi ministras

  Balandžio 27 dieną Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (Panevėžio TLK) lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorė Jūratė Sabalienė. Ministras pažymėjo, kad jo vizitų teritorinėse ligonių kasose (TLK) tikslas – geriau susipažinti su TLK veikla ir darbuotojais, iš jų lūpų išgirsti, kaip sekasi dirbti, su kokiomis problemomis susiduriama, kokios yra aktualijos.

 • Utenoje lankėsi ministras Linas Kukuraitis

  Penktadienį, balandžio 28 dieną, Utenoje lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda. Po susitikimo su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, Seimo nariu Edmundu Pupiniu, rajono savivaldybės administracijos atstovais, įvairių socialinių įstaigų vadovais, ugdymo įstaigų, seniūnijų atstovais svečias užsuko į Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą.
  Socialinės apsaugos ir darbo ministras kalbėjo, kad jo vizitai į šalies rajonus – tai noras daugiau sužinoti apie socialinę padėtį Lietuvoje.

 • Į Uteną atvyks žemės ūkio ministras B. Markauskas

  Trečiadienį, vasario 22 dieną, Utenoje lankysis ir su žemdirbiais susitiks žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, kartu su juo atvyks ir Nacionalinės mokėjimo agentūros, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro atstovai, ŽŪK ,,Pienas LT" atstovai, LPGA tarybos pirmininkas Jonas Vilionis.

 • Prezidentė paskyrė naują vidaus reikalų ministrą

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, pasirašė dekretus, kuriais nuo balandžio 13 dienos atleido Saulių Skvernelį iš vidaus reikalų ministro pareigų ir nuo balandžio 14 dienos paskyrė į šias pareigas Tomą Žilinską.

 • Viceministras V. Martusevičius atsistatydino

  Žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius pirmadienį atsistatydino iš užimamų pareigų.
  „Prisiimdamas asmeninę atsakomybę ir suprasdamas, kad susidariusi situacija gali virsti spekuliacijos objektu, nusprendžiau įteikti ministrei atsistatydinimo prašymą", – teigė Vilius Martusevičius.

 • Atsistatydina vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas

  Remdamasis LR Vyriausybės įstatymo 10 straipsnio 2 dalimi vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas dėl pablogėjusios sveikatos būklės šiandien ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui įteikė atsistatydinimo prašymą.
  Premjeras ministro prašymą patenkino.

 • Paskirtas naujas energetikos ministras

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo energetikos ministru paskyrė Roką Masiulį.

 • Utenos ligoninėje lankėsi jau penktas ministras

  Penktadienio vakarą, grįždama iš Šiluvos, kur arkivyskupas Sigitas Tamkevičius aukojo šv. Mišias už ligonius, į Uteną užsuko LR Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Ją lydėjo Prezidentės patarėja Aira Mėčėjienė ir ministrės patarėjas Arvydas Skorupskas. Šio netikėto vizito į Uteną iniciatorė – Seimo narė Milda Petrauskienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2304
Vakar apsilankė:7119
Šią savaitę apsilankė:22533
Šį mėnesį apsilankė:9423
Viso (nuo 2015-02-16):14033415
Šiuo metu naršo:
117
2020-07-02
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!