Naujoms miškininkų uniformoms – apie 3,5 mln. eurų
LietuvaNaujoms miškininkų uniformoms – apie 3,5 mln. eurų
2019 vasario 05, Antradienis 15:13

Naujoms miškininkų uniformoms – apie 3,5 mln. eurų

Naujoms miškininkų uniformoms – apie 3,5 mln. eurų

Naujoms miškininkų uniformoms ir darbo drabužiams Valstybinių miškų urėdija (VMU) ketina skirti apie 3,5 mln. eurų. Numatyta įsigyti 4 tūkst. komplektų.

Naujoji apranga, pasak VMU direktoriaus Mariaus Pulkauninko, kiekvienam specialistui ir darbininkui bus pritaikyta pagal jo darbo funkcijas ir specifiką. Praėjusiais metais uniformoms ir darbo drabužiams VMU išleido apie 220 tūkst. eurų. Jie buvo nupirkti naujai įsidarbinusiems darbuotojams arba susidėvėjusiems darbo drabužiams ir avalynei pakeisti.
Planuojama, kad jau šių metų pabaigoje dauguma VMU darbuotojų dėvės naują aprangą – su skiriamaisiais ženklais ir šiuo metu kuriamu įmonės logotipu.

Aplinkos ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Miškininkai kviečia paklausyti tauriųjų elnių riaumojimo

  VĮ Valstybinių miškų urėdija ir Aplinkos ministerija gamtos mylėtojus kviečia atvykti į girininkijas pasiklausyti įspūdingo tauriųjų elnių riaumojimo. Elnių tuoktuvių „dainos“ miškus drebina nuo rugpjūčio iki lapkričio, tačiau intensyviausias rujos metas paprastai būna rugsėjo mėnesį. Šia proga Valstybinių miškų urėdija 14-oje regioninių padalinių organizuoja nemokamas išvykas į miškus, kurioms vadovaus patyrę miškininkai-medžiotojai.

 • Šeštadienį miškininkai minės profesinę dieną

  Nuo seno Lietuvoje, kuomet baigiasi miškasodis, švenčiama Miškininko diena – ši data iki šiol pažymima trečiąjį rugsėjo šeštadienį.
  Šalies miškininkų bendruomenę sudaro keli tūkstančiai profesionalų – jie dirba ne tik valstybinėse miškų urėdijose, bet ir privačiuose miškuose. Jų bendro darbo rezultatas – jau daugiau kaip pusę amžiaus didėjantis šalies miškingumas.

 • Miškininkai suskubo parūpinti, o miestelėnai įsigyti kalėdinių eglučių

  Iki didžiausių metų švenčių skaičiuojame likusias dienas. „Nors nėra sniego, Utenoje juntama kalėdinė dvasia", – teigė VĮ Utenos miškų urėdijos medelyno viršininkė Žaneta Deveikienė, nuo pirmadienio Utenos miškų urėdijos teritorijoje pradėjusi šiųmetę prekybą kalėdinėmis eglutėmis.

 • Miškininkai minės savo profesinę šventę

  Rugsėjo 19-ą šalies miškininkų bendruomenė pažymės savo profesinę šventę. Nuo 2000-ųjų Miškininko diena kasmet minima trečiąjį rugsėjo šeštadienį.

 • Prie Seimo mitingavo miškininkai

  Ketvirtadienį prie Seimo mitingą pradėjo šalies miškininkai, kurie visomis išgalėmis parlamentarams stengėsi neleisti išardyti urėdijų sistemos. Į protesto akciją buvo išvykę ir keli Utenos miškų urėdijos darbuotojai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1659
Vakar apsilankė:5761
Šią savaitę apsilankė:40220
Šį mėnesį apsilankė:120389
Viso (nuo 2015-02-16):10874284
Šiuo metu naršo:
73
2019-08-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!