LietuvaKauno tardymo izoliatoriuje – patikrinimas
2017 rugpjūčio 07, Pirmadienis 11:41

Kauno tardymo izoliatoriuje – patikrinimas

Kauno tardymo izoliatoriuje – patikrinimas

Rugpjūčio 7 dieną teisingumo ministrei Mildai Vainiutei buvo pateikta informacija apie Kalėjimų departamento atliktą patikrinimą Kauno tardymo izoliatoriuje. Ministrė pavedė Kalėjimų departamentui išsiaiškinti situaciją minėtoje įstaigoje, gavusi Buhalterinės apskaitos skyriaus viršininkės Rasos Kazėnienės tarnybinį pranešimą dėl nevykdomų Viešųjų pirkimų tarnybos rekomendacijų ir galimai neteisėtų įstaigos darbuotojų veiksmų.

Išvadose patvirtinta, kad Kauno tardymo izoliatorius neįvykdė Viešųjų pirkimų tarnybos rekomendacijos nutraukti maitinimo paslaugų sutartį ir nepaskelbė naujo viešojo konkurso šiai paslaugai pirkti. Tardymo izoliatoriaus Ūkio skyriuje neužtikrinama sutarčių vykdymo ir galiojimo kontrolė.
Kauno tardymo izoliatoriuje pradėti du tarnybiniai patikrinimai dėl galimų teisės pažeidimų.
Ministrė pažymėjo, kad Kauno tardymo izoliatoriuje fiksuojami nauji pažeidimai liudija, kad Kalėjimų departamentas nepakankamai kontroliuoja, kaip įgyvendinamos Valstybės kontrolės, Viešųjų pirkimų tarnybos ir Teisingumo ministerijos pateiktos rekomendacijos. Departamento vadovybė turi nedelsiant imtis priemonių tinkamai įgyvendinti šių institucijų rekomendacijas ir apie tai nuolat informuoti Teisingumo ministeriją.
Ministrė nurodė Kalėjimų departamento vadovybei kaip įmanoma greičiau centralizuoti viešuosius pirkimus bausmių vykdymo sistemoje, siekiant skaidrumo ir teisėtumo, vykdant viešuosius pirkimus ir sudarant sandorius.

Teisingumo ministerijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Kauno klinikose gimė ketvirtukas

    Antradienio rytą Kauno klinikose gimė ketvertukas. Visi keturi naujagimiai ir mama jaučiasi gerai.

  • Smūgis narkotinių medžiagų augintojams – konfiskuota kanapių už beveik 1 mln. litų

    Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (Kauno apskr. VPK ONTV) pareigūnai bei Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, po išsamaus, 10 mėnesių trukusio, tyrimo, nutraukė organizuotos grupės veiklą neteisėtos narkotinių medžiagų apyvartos srityje bei nustatė organizuotos grupės narius - Kauno rajono gyventojus R. P. (gimusį 1960 m.), R. Š., (gimusį 1974 m.) ir E. V. (gimusį 1953 m.). Tiek R. P. tiek ir R. Š. anksčiau yra teisti: R. P. teistas 6 kartus, iš jų 2 kartus už neteisėtą kanapių auginimą, R. Š. – 3 kartus, iš jų 2 kartus taip pat už neteisėtą kanapių auginimą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:790
Vakar apsilankė:10934
Šią savaitę apsilankė:53463
Šį mėnesį apsilankė:200601
Viso (nuo 2015-02-16):7766215
Šiuo metu naršo:
95
2018-03-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!