Padėkojo už svarų indėlį kultūrai
KultūraPadėkojo už svarų indėlį kultūrai
2016 liepos 20, Trečiadienis 08:37

Padėkojo už svarų indėlį kultūrai

Padėkojo už svarų indėlį kultūrai
 • 9 foto

Liepos 16 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Zita Mackevičienė paminėjo savo darbo Utenos rajono savivaldybėje 20 metų jubiliejų. Pasveikinti ir pasidžiaugti Zitos veikla bei gražiu asmeniniu jubiliejumi į Juozo Karoso tėviškės sodybą Spraguičių kaime susirinko buvę ir esami bendradarbiai, projektų, idėjų bendražygiai, valdžios ir mokslo pasaulio atstovai, giminaičiai bei draugai. Šventėje netrūko skambių dainų, sveikinimų ir linkėjimų.

 

Portale udiena.lt jau rašėme, kad Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Zitai Mackevičienei už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už bendruomeniškumo stiprinimą, už asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką įteiktas sidabro garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk". Kultūros ministerijos apdovanojimą įteikė kultūros viceministrė Patricija Poderytė, pasveikinusi Z. Mackevičienę kultūros ministro Šarūno Biručio vardu. Zita daug metų atidavusi gimtojo krašto kultūros plėtrai, sugebanti sutelkti bendruomenę įgyvendinant reikšmingus kultūros projektus Aukštaitijos krašte ir Lietuvoje. Ji organizuoja tikslines ekspedicijas, kartu su bendraautoriais yra parengusi ir išleidusi knygų kultūros ir meno temomis.
Iškilmes vedusi menininkė Rasa Lukošiūnaitė įteikė padėkos raštus Z. Mackevičienei už ilgametę kultūrinę veiklą nuo LR Seimo narės Irenos Degutienės, LR Seimo narės Mildos Petrauskienės ir Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino.
Prie gausių sveikintojų būrio su palinkėjimais prisijungė Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Puodžiukas, VDU rektorius, habilituotas technologijos mokslų daktaras Juozas Augutis, MRU prodekanė prof. dr. Snieguolė Matulienė, Utenos rajono dvasininkai, tautodailininkai, bendradarbiai ir kiti svečiai.
Iškilmingą sveikinimą garbingos 60 metų sukakties proga ir ilgametės kultūrinės veikos proga Z. Mackevičienei įteikė Šv. Kazimiero ordino D. Magistras – Henrikas Armoška-Eismontas. Pasaulietinis Šv. Kazimiero ordinas įkurtas Lietuvos kilmingų giminių palikuonių, kuriems vadovavo visuomenės ir kultūros veikėjas Edvardas Jonas Eismontas. Ordinas pavadintas Šv. Kazimiero vardu, siekiant pagerbti Gediminaičių dinastijos karalaitį Kazimierą ir kilnius jo idealus. Šv. Kazimiero ordino Tarybai ir Kolegijai priklausanti Zita Mackevičienė yra Šv. Kazimiero ordino vicekanclerė, nuo 2006 m. turi damos titulą ir atlieka Utenos apskrities komtūrijos pareigas.
Spalvinga Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausiosios specialistės Zitos Mackevičienės darbo veiklos kultūros srityje sukaktis pažymėta svariais apdovanojimais, padėkomis ir linkėjimais, papuošta pievų žiedais, kvepianti namuose kepta duona ir medumi. Jausmingai nuskambėjo susirinkusių prisiminimai, pakiliai skambėjo bendra daina.

Utenos r. savivaldybės administracijos ir laikraščio „Utenos diena" inf.

 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 001-20.jpg
 • Click to enlarge image 003-19.jpg
 • Click to enlarge image 004-15.jpg
 • Click to enlarge image 005-13.jpg
 • Click to enlarge image 006-6.jpg
 • Click to enlarge image 007-6.jpg
 • Click to enlarge image 008-5.jpg
 • Click to enlarge image 009-4.jpg
 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Zitai Mackevičienei – Kultūros ministerijos garbės ženklas

  Liepos 16 dieną Utenos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Zitai Mackevičienei už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už bendruomeniškumo stiprinimą, už asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką įteiktas sidabro garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Kultūros ministerijos apdovanojimą įteikė kultūros viceministrė Patricija Poderytė, pasveikinusi Z. Mackevičienę kultūros ministro Šarūno Biručio vardu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3646
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:50166
Šį mėnesį apsilankė:50166
Viso (nuo 2015-02-16):13851728
Šiuo metu naršo:
119
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!