Kovo 11-osios renginių Utenoje netrūks
KultūraKovo 11-osios renginių Utenoje netrūks
2015 kovo 09, Pirmadienis 09:16

Kovo 11-osios renginių Utenoje netrūks

Kovo 11-osios renginių Utenoje netrūks

Šį antradienį ir trečiadienį Utenoje vyks daugybė renginių, skirtų Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Antradienį visus meno mylėtojus sukvies Utenos rajono tautodailininkų darbų parodos pristatymas, o vėliau bus galima pažiūrėti dokumentinį filmą „Kaip mes žaidėme revoliuciją". Vakare jaunimas bursis Utenos kultūros centre, kuriame vyks jaunimo akustinis vakaras.
Kovo 11-ąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirti renginiai prasidės šv. Mišiomis Dievo Apvaizdos ir Kristaus Žengimo į dangų bažnyčiose. Popietę gėlių prie Kovo 11-osios bei Jono Basanavičiaus paminklų padės Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės šauliai. Jaunimo akcijoje „Parskrido Laisvės paukščiai" uteniškiai kviečiami iš popieriaus lankstyti gerves ir jomis papuošti ąžuolą.

Šventinę dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks krepšinio šventė, kurios programoje numatoma:

9.00 – 10.00 val. – Dalyvių registracija

10.00 val. - Krepšinio varžybos 3 prieš 3
- mergaitės iki 12 m.;
- mergaitės nuo 12 m. iki 16 m.;
- merginos ir moterys virš 16 m.;

- vaikai (2003 - 2004 m.);
- vaikai (2001 - 2002 m.);
- vaikinai (1999 - 2000 m.);
- vaikinai (1997 - 1998 m.);
- vyrai (1976-1996 m.);
- veteranai (1966-1975 m.);
- veteranai (1965 ir vyresni).

14.00 val. - Konkursai:
- metimas nuo centro;
- „oro" karalius;
- baudų metimas iki pirmos klaidos (merginos ir vaikinai)

15.00 val. - Varžybų uždarymas.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Medikų renginyje – Utenos miesto garbės piliečio vardas žydų kilmės išeiviui

  Paskutinio balandžio mėnesio penktadienio vakarą Utenos kultūros centras buvo pilnas išsidabinusių ir šypsenomis pasipuošusių medicinos darbuotojų. Profesinės Lietuvos medicinos darbuotojų šventės proga čia jau tradiciškai susirinko trijų Utenos gydymo įstaigų – VšĮ Utenos ligoninės, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Utenos PSPC) ir Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės (toliau – Šv. Klaros ligoninė) – darbuotojai. Šiųmetės šventės pagrindiniu akcentu tapo išskirtinis įvykis – Utenos miesto garbės piliečio vardo suteikimas iš Utenos kilusiam ir JAV šiuo metu gyvenančiam garsiam gydytojui kardiologui Nobelio taikos premijos laureatui Bernardui Lounui.

 • Kovo 11-ąją rajono valdžia atidavė duoklę jaunimui

  Kovo 11-ą (sekmadienį) Utenoje, kaip ir visoje šalyje, buvo minima Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ryte uteniškiai dalyvavo šv. Mišiose abiejose miesto bažnyčiose, o popiet rinkosi Utenos kultūros centre, kur vyko nusipelniusio jaunimo apdovanojimai. Šventinį renginį, dedikuotą pavasariui, laisvei, jaunystei, vainikavo roko grupės „Biplan“ koncertas.

 • Utenoje – skudutininkų, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis“

  Ateinantį savaitgalį Utenoje vyks skudutininkų ansamblių, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis". Uteniškiams ir miesto svečiams koncertuos net 20 kolektyvų (250 dalyvių) iš Alytaus, Biržų, Kalvarijos, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Marijampolės, Panevėžio, Pasvalio, Tauragės ir Utenos.

 • Renginys suburs senjorus

  Spalio 1 dieną (šeštadienį) 15 val. senjorai kviečiami į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, kur bus minima Pagyvenusių žmonių diena su muzikiniais pasirodymais ir siurprizais.

 • Nemeikščiuose – stogastulpis Alfonsui Nyka-Niliūnui

  Praėjusį savaitgalį Nemeikščių kaime (Utenos sen.) atidengtas stogastulpis poetui kritikui ir vertėjui Alfonsui Nyka-Niliūnui (tikroji pavardė Čipkus).

 • Kultūros darbuotojai minėjo savo profesinę šventę

  Balandžio 15-oji – ypatinga diena kultūros darbuotojams, mat šie žmonės mini savo profesijos šventę – Pasaulinę kultūros dieną. Ta proga Utenoje, Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" visus kultūrininkus sukvietė į spalvingą programą, kurioje netrūko nei muzikos skambesio, nei įdomios lankytojams skirtos veiklos.

 • Renginyje triumfavo moteriškas žavesys

  Kovo 18 dieną renginių centre „Gervalis" vyko uždaras vakaras, kuriame apsilankė būrys kviestinių svečių. Čia rinkosi mados gerbėjai, taip pat tie, kurie neabejingi grožiui ir moteriškumui. Visus gausiai susirinkusius ir puikiai nusiteikusius svečius suvienijo neįprastas moterims skirtas renginys „M3 – Mergina, Moteris, Mama". Tokių renginių organizatoriai žada surengti ir ateityje.

 • Tauragnuose paminėtos dvi svarbios datos

  Utenos kultūros centro Tauragnų skyriuje Kovo 11-ąją minėtos dvi ne tik tauragniškiams svarbios datos – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir kraštietės dr. Eugenijos Šimkūnaitės 96-osios gimimo metinės.

 • Kovo 11-oji pažymėta ir Utenoje

  Kovo 11-oji Utenoje buvo lietinga, tačiau tai nesutrukdė uteniškiams paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos. Šiemet prie minėjimo ypač prisidėjo jaunimas – kūrė instaliacijas, dainavo, buvo surengtas paskaitų ciklas...

 • Kovo 11-ąją kviečia paminėti aktyviai

  Kovo 11 dieną Utenos daugiafunkcinis sporto centras kviečia į krepšinio šventę, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:40
Vakar apsilankė:7131
Šią savaitę apsilankė:40
Šį mėnesį apsilankė:181524
Viso (nuo 2015-02-16):11152255
Šiuo metu naršo:
85
2019-09-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!