Dovana Utenai
KultūraDovana Utenai
2017 lapkričio 16, Ketvirtadienis 08:55

Dovana Utenai

Dovana Utenai

„Atkurtai Lietuvai 100 – Utenai 100 karpytų užuolaidėlių“.

Šių metų lapkričio 20, 21, 22, 23 dienomis nuo 15 iki 18 val. Utenos kraštotyros muziejuje kartu su Odeta Tumėnaite-Bražėniene karpysime užuolaidėles ir advento laikotarpiu puošime Utenio aikštės pastatų langus.

Priemonės karpiniams mūsų – dovana miestui Jūsų!

Registracija tel. (8 389) 61 637, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Utenos kraštotyros muziejaus inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vaikams dovanojamas džiaugsmas sugrįžta su kaupu

  Iš laimės blizgančios akys ir pakili bei šventiška nuotaika – taip buvo galima apibūdinti įvairaus amžiaus vaikus, kurie prieš didžiąsias metų šventes išsirikiavo prie boulingo takelio Utenoje. Šią pramogą jiems dovanojęs Užpalių Švč. Trejybės parapijos klebonas Jonas Bučelis apie nebe pirmus metus teikiamą gerumo dovaną vaikams kalbėjo nesiplėsdamas. Dvasininko teigimu, išvažiavimas iš namų ir aplinkos pakeitimas jiems teikia džiugesio, o judėjimas skatina atsigręžti į sveikesnį gyvenimo būdą.

 • Utenos vaikų dovana miestui – gatvėmis riedantis linksmasis autobusas

  Jau dvi savaites Utenos gatvėse galima išvysti linksmąjį autobusą. Piešiniais padabinta transporto priemonė spėjo prikaustyti uteniškių dėmesį savo spalvomis bei žaismingumu.

 • „Gyva“ kalėdinė dovana – tik ne invazinis gyvūnas

  Sibirinis burundukas, paprastasis meškėnas, raštuotasis ar puošnusis, vadinamasis amerikinis balinis, vėžlys, – gyvūnai, kuriuos apie invazines rūšis nežinantys žmonės vis dar mielai augina namuose. Artėjant šventėms dažnas vaikas pasvajoja apie „gyvą“ kalėdinę dovaną, todėl gamtosaugininkai pataria tėvams, prieš ieškant vėžlio ar kito laukinio gyvūno, pasitikrinti, ar jis nėra įrašytas į ir Invazinių Lietuvoje rūšių sąrašą ir Sąjungai susirūpinimą keliančių invazinių svetimų rūšių sąrašą.

 • „Juventus“ krepšinio aistruoliams įteikė 100-mečio dovaną

  2018-aisiais Lietuva švęs Valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. Utenos krepšinio klubas „Juventus“ pirmasis Lietuvoje nusprendė įamžinti šią svarbią mūsų šaliai datą ir drauge su Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatu trečiadienio Čempionų lygos rungtynių su Monako „Monaco Basket“ metu fanams įteikė Šimtmečio dovaną.

 • Prieš dovanodami gyvūną augintinį, gerai apsvarstykite

  Jei Kalėdoms planuojate vaikams padovanoti šuniuką ar kačiuką, gerai pagalvokite, apsvarstykite, pasitarkite. Pakalbėkite apie pareigas šeimoje ir vaikų elgesį su gyvūnais.

 • Uteniškių dovana miestui – 100 karpytų užuolaidėlių

  Ragindamos uteniškius ir svečius pasivaikščioti po miesto širdį – Utenio aikštę – ir pasigrožėti pastatų langus papuošusiomis karpytomis užuolaidėlėmis, gražios idėjos Utenai padovanoti 100 baltų karpytų užuolaidėlių iniciatorės džiaugiasi įgyvendinusios ilgai puoselėtą sumanymą.

 • Pakuojant dovanas siūloma atsigręžti į gamtą

  Kalėdos atskuba devynmyliais žingsniais. O prieš šventes vienas didžiausių iššūkių – išrinkti dovanas brangiems žmonėms. Tačiau neretai tenka pasukti galvą ir dėl to, kaip tas dovanas gražiai supakuoti. Juk po Kalėdų eglute visuomet smagu rasti gražiai ir originaliai įpakuotą dovaną.

 • Pareigūnai su dovanomis aplankė skurdžiai gyvenančias daugiavaikes šeimas

  Jau trečius metus iš eilės Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tęsia gražią gerumo akciją „Pasidalinkime", kurios metu sunkiai besiverčiančioms šeimoms policijos darbuotojai dovanoja įvairius daiktus. 2014 m. gruodžio – 2015 m. sausio mėnesiais visoje Utenos apskrityje buvo vykdoma Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inicijuota akcija „Pasidalinkime". Akcijos metu policijos pareigūnai dovanojo pačių surinktus ir tinkamus naudoti daiktus, baldus, buitinę techniką, drabužius. Žaislus, knygeles ir vaikiškus drabužėlius policijos darbuotojų vaikai patys dėjo į krepšius tikėdami, jog šie daiktai bus naudingesni tų šeimų vaikučiams, kurie tokių žaisliukų ar drabužėlių neturi.

 • Dovana iškeliavo į Utenos socialinės globos namus

  Utenos policijos asociacija surengė akciją „Pradžiuginkime senelius". Atsiliepus penkiasdešimčiai Utenos policijos asociacijos narių, vyriausiojo policijos komisariato policijos darbuotojų, gruodžio pabaigoje buvo padovanotas LED televizorius Utenos socialinės globos namų gyventojams.

 • Dovana atiteko mokytojai iš Dauniškio gimnazijos

  Pirmą kartą Lietuvoje paskelbti ir apdovanoti mokytojai, geriausiai ugdę vaikus saugiai elgtis internete. Penkiems mokytojams suteiktos nominacijos ir įteiktos TEO dovanos – nešiojami, planšetiniai kompiuteriai ir galimybė nemokamai metus naudotis „TEO Wi-Fi" belaidžiu internetu. Konkursą organizavo didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO kartu su projektu „Saugesnis internetas".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:334
Vakar apsilankė:5566
Šią savaitę apsilankė:334
Šį mėnesį apsilankė:33051
Viso (nuo 2015-02-16):14057043
Šiuo metu naršo:
75
2020-07-06
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!