Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti
KriminalaiIlgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti
2017 birželio 05, Pirmadienis 11:47

Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

Praėjusį savaitgalį į Utenos rajone esančias sodybas atvykę jų savininkai buvo nemaloniai nustebinti. Čia apsilankę ilgapirščiai buvo pasisavinę viską, ką rodo – nuo žemės ūkio padargų iki žaislinių laivelių.

Šeštadienį į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus kreipėsi net trys Vilniaus gyventojai, kurie nurodė, jog jiems priklausančiose sodybose Utenos rajone lankėsi nekviesti svečiai.
Į Tauragnų seniūnijoje, Vyžių kaime, esančią sodybą atvykęs vilniškis pastebėjo, kad ilgapirščių įsibrauta į daržinę, iš kurios pagrobtas rankinis žolės smulkintuvas, keturi arklinio vežimo ratai, dviratis, šeši grėbliai, keturi kastuvai, penkerios šakės, o padaryta žala siekia 427 eurus.
Įvairių daiktų, sudėtų į mobilų vagonėlį, pasigedo ir iš sostinės atsikvėpti į Antilgės kaimą (Daugailių sen.) atvykęs sostinės gyventojas, paskaičiavęs, kad ilgapirščiai pasidarbavo ir jo sodyboje, iš kurios pasisavino daiktų už 388 eurus.
Tą pačią dieną trečiam sostinės gyventojui savaitgalis apkarto atvykus į sodybą Gatelių kaime (Daugailių sen.). Čia jis pasigedo trimerio STIHL variklio ir valdymo rankenos, benzininio pjūklo STIHL, 15 litrų benzino, žiūronų, prožektoriaus ANSMAN, alkoholinių gėrimų, televizijos priedėlio TV STAR ir žaislinio laivelio su valdymo pulteliu – šie daiktai buvo įvertinti 615 eurų.
Ankstų praėjusio šeštadienio rytą Antalgės kaimo (Leliūnų sen.) gyventojas pastebėjo, jog iš jam priklausančio garažo pagrobtas traktorius CHTZ T-16MG, kurio vertė – 2 tūkst. eurų. Tą pačią dieną dingusi transporto priemonė rasta kitoje gatvėje apvirtusi.
Nuo vagišių nukentėjo ir uteniškis, kuris sekmadienį nuvyko į jam priklausančią sodybą Taurapilio kaime (Tauragnų sen.), kur esančiame ūkiniame pastate neberado keturių dviračių, žoliapjovės ir kitų vertingų daiktų už maždaug 1 000 eurų.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vagys susigrobė viską, ką rado po ranka

  Į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, pranešusi, kad iš ūkinio pastato ir garažo dingo jai priklausantys daiktai, todėl dėl šios vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Vagys nusiaubė du butus

  Gegužės 1 dieną vagišiai įsibrovė į du butus, esančius Utenoje, ir iš jų išnešė pinigus bei aukso dirbinius.

 • Šventinį savaitgalį vagys nesnaudė: apšvarino septynis automobilius

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas informuoja, kad Utenos rajone per 2017 m. užregistruotos 207 vagystės. Dažniausiai vagysčių objektais tampa pinigai ir piniginės, sodo priežiūros technika, elektriniai darbo įrankiai, alkoholiniai gėrimai ir maisto produktai, dviračiai, žūklės reikmenys, valtys.

 • Ilgapirščių taikinys – aukso papuošalai

  Per mėnesį jau antrą kartą nuo vagišių nukenčia Kuktiškių miestelio gyventojai. Šįkart vėl apšvarintas kuktiškietės gyvenamasis namas, iš kur išnešta aukso papuošalų už 1 000 eurų.

 • Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

  Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

 • Santaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė

  Šiomis dienomis sukčiai pasidarbavo iš peties: iš Utenos rajono gyventojų išviliojo nemenką pinigų sumą. Nuo vagišių nukentėjo ir viena uteniškių įmonė, iš kurios pasisavinti 25 tūkst. eurų.

 • Kratas atlikę policijos pareigūnai rado daugybę pavogtų daiktų

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje yra atliekama eilė ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų, sodybų, garažų. Atlikus kratas pas įtariamuosius asmenis, buvo rasti įvairūs darbo įrankiai, sodo ir daržo technika.

 • Vagišiai darbavosi turgavietėse

  Praėjusį savaitgalį nuo ilgapirščių nukentėjo du Utenos apskrities gyventojai, praradę ir pinigines, ir asmens dokumentus.

 • Apvogti du butai

  Liepos 24 dieną į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi du uteniškiai, kurie tvirtino pastebėję, jog apvogti jų butai – vagys išnešė papuošalus, pinigus ir kompiuterį.

 • Lauko virtuvėje vagys pasidarbavo iš peties

  Sekmadienį Daugailių seniūnijoje buvo pastebėta, kad lauko virtuvėje apsilankė ilgapirščiai, kurie nugvelbė įvairių įrankių, dviratį, automobilių vairų, lieto lydinio ratus, automobilio navigacijas už daugiau kaip 5 tūkstančius eurų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:561
Vakar apsilankė:9784
Šią savaitę apsilankė:10346
Šį mėnesį apsilankė:165731
Viso (nuo 2015-02-16):11660426
Šiuo metu naršo:
111
2019-11-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!