Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
KriminalaiSekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
2016 spalio 10, Pirmadienis 11:21

Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos

Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
 • 8 foto, video

Vėlų sekmadienio vakarą, kai Lietuvoje buvo skaičiuojami rinkėjų balsai, Utenoje ugniagesiai gelbėtojai daugiau nei pusvalandį plušo UAB „Utenos komunalininkas" teritorijoje, kur liepsnojo padangos. Įtariama, kad gaisras galėjo kilti dėl tyčinio padegimo.

Apie gaisrą bendrovės teritorijoje ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta sekmadienį apie 20 val 50 min. Atvykus ugniagesiams 100 kv. metrų plote liepsnojo padangos.
Kaip teigė šios įmonės vadovas Tautgirdas Narbutas, apie gaisrą nedelsiant buvo pranešta ugniagesiams gelbėtojams ir policijos pareigūnams. Atvyko ir įmonės darbuotojai, kurie su savo turima technika dar užsidegti nespėjusias padangas pervežė į kitą vietą. „Savaime padangos neužsidega. Yra įtarimų, kad tai tyčinis padegimas, šiuo metu vyksta tyrimas", – pirmadienio rytą „Utenos dienai" sakė T. Narbutas. Jo teigimu, teritorija, kurioje buvo sukrauta apie 20 tonų padangų, aptverta.
Kiek tonų padangų sudegė šio gaisro metu, sunkoka suskaičiuoti. Manoma, kad liepsnose sudegė maždaug 6 kv. m padangų.
Gaisrą gesino 5 autocisternos, buvo naudojamos ir specialiosios putos. Ugniagesiai gelbėtojai, maždaug po pusvalandžio užgesinę siautėjančias liepsnas, gaisro vietoje budėjo iki 23 valandos.
Po 21 val. Vaižganto gatvė ties PC „Rašė" buvo nepravažiuojama, kelią buvo užtvėrę du policijos pareigūnų ekipažai, nes ugniagesiai per gatvę buvo nutiesę priešgaisrines žarnas ir naudojosi gatvės važiuojamojoje dalyje esančiu hidrantu.
T. Narbutas „Utenos dienai" teigė, jog skelbti ekstremalios situacijos dėl didelio uždūminimo Dauniškio mikrorajone neprireikė, nes gaisras labai greitai buvo lokalizuotas.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr. ir video

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vyžuonėlėse ugnis pasiglemžė ūkinį pastatą

  Pirmadienį prieš pietus Vyžuonėlių kaime (Vyžuonų sen.) užsiliepsnojo dviem čia gyvenančioms šeimoms priklausantis ūkinis pastatas. Ugnis pasiglemžė pastato stogą, išdegė gegnės, sugadintas viduje buvęs turtas.

 • Utenoje sudegė vilkikas

  Kovo 18-os vakarą, tarp 22–23 val., Utenoje, Garažų gatvėje, užsiliepsnojo vilkikas „Mecedes-Benz Actros“ su puspriekabe. Sudegė vilkiko kabina ir puspriekabė, kuri buvo tuščia.

 • Iš miškų 700 tonų senų padangų vežė sunkvežimiais

  Kaip pranešė Valstybinių miškų urėdija (VMU), per praėjusius metus jos regioniniai padaliniai šalies miškuose surinko net 700 tonų įvairių išmestų didelių gabaritų ir buitinių atliekų. Joms išvežti prireikė 300 sunkvežimių. Net 100 tonų šių atliekų – tai netinkamos naudoti automobilių padangos, kurių miškuose ypač padaugėja per padangų keitimo sezonus – pavasarį ir rudenį. Šis skaičius rodo, kad senomis padangomis pamiškėse nusikratė apie tris tūkstančius automobilių savininkų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • Kūrena krosnį – supleškina namus

  Atvėsus orams ugniagesiai gelbėtojai šalyje pirmieji sužino apie kūrenimo sezono pradžią. Gaisrai dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių šį rudenį jau sunaikino ar apgadino ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų.

 • Gaisro metu sudegė žmogus

  Ketvirtadienio vakarą skaudi nelaimė įvyko Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio kaime. Čia įsisiautėjusios liepsnos prarijo gyvenamąjį namą , o po gaisro rastas ir stipriai apdegusio žmogaus kūnas.

 • Senų padangų guma – greitkelių tiesimui

  Nors Europa Sąjunga draudžia šalinti senas padangas sąvartynuose, tačiau nemažai jų ten dar patenka. Visgi pasaulyje atsiranda naujų sprendimų, kaip efektyviai panaudoti senas padangas.

 • Pušynėlyje prie Kuktiškių siautėjo liepsnos

  Ketvirtadienio vidurdienį šalia Kuktiškių miestelio kilo gaisras – liepsnojo ypač sausa žolė, o ugnies liežuviai buvo apsiviję pakelėje augančias pušis. Dabar maždaug pusantro hektaro pušyno vietoje – juoda išdegusi paklotė. Padaryti nemenki nuostoliai.

 • Juknėnuose gaisras niokojo du statinius

  Praėjusį savaitgalį į Juknėnus (Daugailių sen.) ugniagesiai gelbėtojai važiavo net du kartus: ugnis nusiaubė lauko tualetą, o paskui liepsna siautėjo ir kaimyniniame pastate.

 • Šiemet Utenoje – pirmoji gaisro auka

  Ketvirtadienį, kovo 7-ą, prieš 11 val. Jasonyse, sodų bendrijoje „Dobilas“, kilo gaisras, kuriame žuvo 60-ties metų amžiaus namo šeimininkas. Jo žmona sugebėjo išeiti į lauką ir beveik nenukentėjo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6120
Vakar apsilankė:5867
Šią savaitę apsilankė:11987
Šį mėnesį apsilankė:44704
Viso (nuo 2015-02-16):14068696
Šiuo metu naršo:
107
2020-07-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!