Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
KriminalaiSekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
2016 spalio 10, Pirmadienis 11:21

Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos

Sekmadienio vakarą Utenoje pleškėjo padangos
 • 8 foto, video

Vėlų sekmadienio vakarą, kai Lietuvoje buvo skaičiuojami rinkėjų balsai, Utenoje ugniagesiai gelbėtojai daugiau nei pusvalandį plušo UAB „Utenos komunalininkas" teritorijoje, kur liepsnojo padangos. Įtariama, kad gaisras galėjo kilti dėl tyčinio padegimo.

Apie gaisrą bendrovės teritorijoje ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta sekmadienį apie 20 val 50 min. Atvykus ugniagesiams 100 kv. metrų plote liepsnojo padangos.
Kaip teigė šios įmonės vadovas Tautgirdas Narbutas, apie gaisrą nedelsiant buvo pranešta ugniagesiams gelbėtojams ir policijos pareigūnams. Atvyko ir įmonės darbuotojai, kurie su savo turima technika dar užsidegti nespėjusias padangas pervežė į kitą vietą. „Savaime padangos neužsidega. Yra įtarimų, kad tai tyčinis padegimas, šiuo metu vyksta tyrimas", – pirmadienio rytą „Utenos dienai" sakė T. Narbutas. Jo teigimu, teritorija, kurioje buvo sukrauta apie 20 tonų padangų, aptverta.
Kiek tonų padangų sudegė šio gaisro metu, sunkoka suskaičiuoti. Manoma, kad liepsnose sudegė maždaug 6 kv. m padangų.
Gaisrą gesino 5 autocisternos, buvo naudojamos ir specialiosios putos. Ugniagesiai gelbėtojai, maždaug po pusvalandžio užgesinę siautėjančias liepsnas, gaisro vietoje budėjo iki 23 valandos.
Po 21 val. Vaižganto gatvė ties PC „Rašė" buvo nepravažiuojama, kelią buvo užtvėrę du policijos pareigūnų ekipažai, nes ugniagesiai per gatvę buvo nutiesę priešgaisrines žarnas ir naudojosi gatvės važiuojamojoje dalyje esančiu hidrantu.
T. Narbutas „Utenos dienai" teigė, jog skelbti ekstremalios situacijos dėl didelio uždūminimo Dauniškio mikrorajone neprireikė, nes gaisras labai greitai buvo lokalizuotas.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr. ir video

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Senų padangų guma – greitkelių tiesimui

  Nors Europa Sąjunga draudžia šalinti senas padangas sąvartynuose, tačiau nemažai jų ten dar patenka. Visgi pasaulyje atsiranda naujų sprendimų, kaip efektyviai panaudoti senas padangas.

 • Pušynėlyje prie Kuktiškių siautėjo liepsnos

  Ketvirtadienio vidurdienį šalia Kuktiškių miestelio kilo gaisras – liepsnojo ypač sausa žolė, o ugnies liežuviai buvo apsiviję pakelėje augančias pušis. Dabar maždaug pusantro hektaro pušyno vietoje – juoda išdegusi paklotė. Padaryti nemenki nuostoliai.

 • Juknėnuose gaisras niokojo du statinius

  Praėjusį savaitgalį į Juknėnus (Daugailių sen.) ugniagesiai gelbėtojai važiavo net du kartus: ugnis nusiaubė lauko tualetą, o paskui liepsna siautėjo ir kaimyniniame pastate.

 • Šiemet Utenoje – pirmoji gaisro auka

  Ketvirtadienį, kovo 7-ą, prieš 11 val. Jasonyse, sodų bendrijoje „Dobilas“, kilo gaisras, kuriame žuvo 60-ties metų amžiaus namo šeimininkas. Jo žmona sugebėjo išeiti į lauką ir beveik nenukentėjo.

 • Naktį gamykloje kilo gaisras

  Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį bendrovėje „Utenos gelžbetonis“ įvyko gaisras. Įsiliepsnojusią ugnį gesinti atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, patirta ir nuostolių.

 • Įvykis Utenoje sukėlė ant kojų ugniagesius gelbėtojus

  Penktadienio rytą prieš 8 valandą Utenos mieste kaukė ugniagesių automobilių sirenos – sąmyšis kilo VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriuje (Kupiškio g. 66). Buvo pranešta, kad ant stogo sumontuota ventiliacijos sistema dega atvira liepsna ir veržiasi dūmai.

 • Garaže sudegė automobilis

  Sausio 29 dieną Utenoje, J. Basanavičiaus g. 114, esančiame garaže kilo gaisras, kurio metu sudegė liepsnose paskendęs lengvasis automobilis.

 • Degė jaunos šeimos būstas

  Sausio 17 dieną, ketvirtadienį, apie 15 val., kilo gaisras Pakalniuose (Leliūnų sen.) esančiame nuosavame name. Jauna šeima būstą įsigijo praėjusiais metais.

 • Miestą dūmuose paskandinęs gaisras šeimą paliko be namų

  Ketvirtadienio vakarą Utena skendėjo dūmuose: K. Donelaičio gatvėje esančiame mediniame name staiga įsiplieskęs gaisras sunaikino turtą, supleškėjo gyvenamosios paskirties pastato stogas, išdegė namo konstrukcijos, priestatas bei vienas kambarys. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai puolė gesinti gaisrą, tačiau liepsnų liežuviai sunkiai pasidavė vandens čiurkšlėms. Su ugnimi kovota iki vėlaus vakaro.

 • Tragedija Daugailiuose: gyventojai gaili bene didžiausio pagalbininko

  Lapkričio 17-os (šeštadienio) vakarą Daugailių miestelyje įvyko nelaimė – užsiliepsnojo Didžiojoje gatvėje, atokiau nuo kelio, vedančio į Juknėnus, stovėjęs medinis namas. Gaisras šiame name jau buvo kilęs vasario mėnesio pabaigoje. Šįsyk pasekmės buvo tragiškos – kaip įtariama, ugnis pasiglemžė nedidelėje trobelėje gyvenusį pusamžį vyrą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6216
Vakar apsilankė:7631
Šią savaitę apsilankė:6216
Šį mėnesį apsilankė:129292
Viso (nuo 2015-02-16):11100023
Šiuo metu naršo:
111
2019-09-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!