Vagis įsibrovėlis rado tiek aukso, kad sidabras jo nebesudomino
KriminalaiVagis įsibrovėlis rado tiek aukso, kad sidabras jo nebesudomino
2016 kovo 08, Antradienis 15:44

Vagis įsibrovėlis rado tiek aukso, kad sidabras jo nebesudomino

Vagis įsibrovėlis rado tiek aukso, kad sidabras jo nebesudomino
 • Vygantas GUIGA
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo ir pinigų neturinčių žmonių Lietuvoje yra ne taip jau mažai, bet ne kiekvienam kiltų mintis turto prasimanyti gražią, šviesą, šiltą vasaros dieną einant pro individualų gyvenamąjį namą, pastatytą apskrities centre toli gražu ne prasčiausioje gatvėje.

 

2014 metų rugpjūčio 20 dieną apie 15 val. 22 metų jaunuolis Deividas V. kiūtino Utenos miesto gatvėmis. Mintys nebuvo linksmos – neturėjo darbo, taigi, ir pinigų. Kai užklydo į K. Ladygos gatvę, pamatė nemažai namų – gražiai sutvarkytų, kiemai papuošti gėlėmis, visur garažai. Trenkė į galvą mintis: „Man irgi reikia kažkaip gyventi.“

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio „Utenos dienoje“.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškis po vagių apsilankymo liko be motociklo ir aprangos

  Praėjusį savaitgalį į policijos pareigūnus kreipėsi vyriškis, iš kurio garažo pavogtas motociklas, motociklininko apranga, batai, šalmas, kiti vertingi daiktai. Patirta žala siekia beveik 6 tūkst. eurų.

 • Policija ieško vyro, iš parduotuvės pavogusio vertingą papuošalą

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo atpažinti vyrą, kuris šių metų kovo 25 dieną atėjęs į parduotuvę „Auksara“, esančią prekybos centre „Aušra“ Utenoje, paprašė parodyti auksinę grandinėlę. Ją paėmęs vyras nesumokėjęs išbėgo iš parduotuvės.

 • Iš namų dingo aukso dirbiniai

  Vagišių taikiniu vis dažniau tampa negyvenamos sodybos, tačiau įsibrauti į svetimus namus nesibaiminama ir į namus, kuriuose gyvenama nuolat.

 • Pareigūnai sulaikė stambia vagyste įtariamą įsibrovėlį

  Birželio 16 dieną Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) buvo gautas pusamžės moters, gyvenančios Ignalinoje, Budrių gatvėje, pranešimas. Jame nurodoma, kad pro miegamojo langą buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir iš spintelės pagrobtas plastikinis maišelis, kuriame buvo sudėti įvairūs juvelyriniai dirbiniai (auksiniai papuošalai). Moteris padarytą žalą įvertino 11 750 eurų.

 • Uteniškiai pasipuošė aukso medaliais

  Liepos 25–rugpjūčio 2 dienomis Los Andžele (JAV) vyko specialiosios olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo 13 lietuvių su intelekto sutrikimais. Jaunieji atletai iškovojo net 17 medalių: devynis – aukso, šešis – sidabro ir du – bronzos. Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto prezidentas Zenonas Misiūnas džiaugėsi lietuvių pasiektais rezultatais ir atskleidė, kad du Utenos specialiosios mokyklos–daugiafunkcio centro (toliau – SMDC) atletai parsivežė penkis medalius.

 • Vagišė vakare gėles išrovė, o naktį sugrūdo atgal

  Kasmet vienas gražiausių, dažnai kurortiniu vadina­mas Sudeikių miestelis vasarai artėjant pražysta gėlėmis. Už tvarką atsakingos Sudeikių seniūnijos darbuotojos į pagalbą pasitelkusios miestelio bendruomenę gėlių vazo­nus kabina gatvėse, o žaliosiose zonose sodina pačių už­augintus, dovanotus ar nusipirktus augalus. Tačiau ne vi­siems bendruomeniški geri norai daro įspūdį, o visuotinis taisyklių laikymasis – priimtinas. Kai vienos moterys su­linkusios purena žemę aplink ką tik pasodintas gėles, ki­tos laukia progos augalėlius iškapstyti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6213
Vakar apsilankė:7456
Šią savaitę apsilankė:33898
Šį mėnesį apsilankė:20788
Viso (nuo 2015-02-16):14044780
Šiuo metu naršo:
96
2020-07-03
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!