Gaisras Kačiūnų kaime nusinešė žmogaus gyvybę
KriminalaiGaisras Kačiūnų kaime nusinešė žmogaus gyvybę
2015 lapkričio 23, Pirmadienis 19:35

Gaisras Kačiūnų kaime nusinešė žmogaus gyvybę

Gaisras Kačiūnų kaime nusinešė žmogaus gyvybę
 • 13 foto

Pirmadienio vakaras Kačiūnų kaime (Kuktiškių sen.) paženklintas žmogaus netektimi. Gaisre žuvo šio kaimo gyventojas E. R. (gimęs 1948 metais). Gaisrą po 16 val. pastebėjo keliu važiavę žmonės, jie ir pranešė pagalbos telefonu 112.

Pirmieji į gaisravietę apie 16 val. 30 min. atskubėjo Tauragnų ugniagesių komandos gelbėtojai. Pasak jų, namas buvo apimtas liepsnos: liepsnojo visi kambariai, stogas jau buvo nudegęs. Į pagalbą atskubėjusiems Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiams gelbėtojams su dar keliais gaisro gesinimo automobiliais darbo irgi netrūko.
Apie 18 val. sutramdžius liepsnas ugniagesiai viename namo kampe surado apdegusį šeimininko kūną be jokių gyvybės ženklų.
Kol kas ugniagesiai negali pasakyti šio gaisro priežasties. Dėl stiproko vėjo labiausiai nukentėjo ir visai sudegė vienas namo galas. Pasak kaimynų, manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl įvairių priežasčių: buityje buvo naudojami seni elektros prietaisai, senas televizorius, kurį E. R. mėgo žiūrėti, gaisras galėjo kilti ir nuo netvarkingo šildytuvo. Vienas kaimynas prisiminė, kaip nuo tokio šildytuvo prieš porą metų jau buvo kilęs gaisras, tik jį laiku užgesino pats šeimininkas, nes tąkart jį pažadino troboje buvęs katinas.
Sodybos šeimininkas buvo pensinio amžiaus, o anksčiau buvęs ilgametis Utenos rajkoopsąjungos vairuotojas. Jis gyveno vienas, nerūkė, todėl ekspertai iš karto atmetė versiją, jog gaisras galėjo kilti nuo neužgesintos cigaretės. Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniojo inspektoriaus Daliaus Venslovo teigimu, manoma, kad gaisras galėjo kilti nuo netvarkingai kūrentos krosnies.  

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vyžuonėlėse ugnis pasiglemžė ūkinį pastatą

  Pirmadienį prieš pietus Vyžuonėlių kaime (Vyžuonų sen.) užsiliepsnojo dviem čia gyvenančioms šeimoms priklausantis ūkinis pastatas. Ugnis pasiglemžė pastato stogą, išdegė gegnės, sugadintas viduje buvęs turtas.

 • Utenoje sudegė vilkikas

  Kovo 18-os vakarą, tarp 22–23 val., Utenoje, Garažų gatvėje, užsiliepsnojo vilkikas „Mecedes-Benz Actros“ su puspriekabe. Sudegė vilkiko kabina ir puspriekabė, kuri buvo tuščia.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • Kūrena krosnį – supleškina namus

  Atvėsus orams ugniagesiai gelbėtojai šalyje pirmieji sužino apie kūrenimo sezono pradžią. Gaisrai dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių šį rudenį jau sunaikino ar apgadino ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų.

 • Gaisro metu sudegė žmogus

  Ketvirtadienio vakarą skaudi nelaimė įvyko Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio kaime. Čia įsisiautėjusios liepsnos prarijo gyvenamąjį namą , o po gaisro rastas ir stipriai apdegusio žmogaus kūnas.

 • Pušynėlyje prie Kuktiškių siautėjo liepsnos

  Ketvirtadienio vidurdienį šalia Kuktiškių miestelio kilo gaisras – liepsnojo ypač sausa žolė, o ugnies liežuviai buvo apsiviję pakelėje augančias pušis. Dabar maždaug pusantro hektaro pušyno vietoje – juoda išdegusi paklotė. Padaryti nemenki nuostoliai.

 • Juknėnuose gaisras niokojo du statinius

  Praėjusį savaitgalį į Juknėnus (Daugailių sen.) ugniagesiai gelbėtojai važiavo net du kartus: ugnis nusiaubė lauko tualetą, o paskui liepsna siautėjo ir kaimyniniame pastate.

 • Šiemet Utenoje – pirmoji gaisro auka

  Ketvirtadienį, kovo 7-ą, prieš 11 val. Jasonyse, sodų bendrijoje „Dobilas“, kilo gaisras, kuriame žuvo 60-ties metų amžiaus namo šeimininkas. Jo žmona sugebėjo išeiti į lauką ir beveik nenukentėjo.

 • Naktį gamykloje kilo gaisras

  Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį bendrovėje „Utenos gelžbetonis“ įvyko gaisras. Įsiliepsnojusią ugnį gesinti atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, patirta ir nuostolių.

 • Įvykis Utenoje sukėlė ant kojų ugniagesius gelbėtojus

  Penktadienio rytą prieš 8 valandą Utenos mieste kaukė ugniagesių automobilių sirenos – sąmyšis kilo VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriuje (Kupiškio g. 66). Buvo pranešta, kad ant stogo sumontuota ventiliacijos sistema dega atvira liepsna ir veržiasi dūmai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6377
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:52897
Šį mėnesį apsilankė:52897
Viso (nuo 2015-02-16):13854459
Šiuo metu naršo:
121
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!