Recidyvistas iš Ignalinos bus teisiamas dėl tėvažudystės
KriminalaiRecidyvistas iš Ignalinos bus teisiamas dėl tėvažudystės
2020 birželio 09, Antradienis 14:33

Recidyvistas iš Ignalinos bus teisiamas dėl tėvažudystės

Recidyvistas iš Ignalinos bus teisiamas dėl tėvažudystės

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Ignalinos rajone pirmąją šių metų naktį įvykdyto nužudymo. Į teisiamųjų suolą sės 27 metų V. Š., kaltinamas savo tėvo nužudymu ir vagyste bei banko kortelės neteisėtu naudojimu.

Šiemet sausį kaimynai pasigedo netoli Ignalinos vienkiemyje gyvenusio vyro. Jo mobiliojo ryšio telefonas buvo išjungtas, o apie planus kur nors išvykti jis niekam nebuvo pasakojęs. Gavę pranešimą apie paslaptingai pradingusį vyrą, policijos pareigūnai surado ir policijos komisariate apklausė kartu gyvenantį jo sūnų V. Š. Šis teigė, kad tėvas išvykęs pas moterį į kitą rajoną.

Ignaliniečio pasakojimas pareigūnams pasirodė įtartinas, todėl po apklausos pareigūnai nuvyko į dingusiojo sodybą ir ją kruopščiai apžiūrėjo. Už sodo policininkai rado krūvą patalynės, o po ja – sodybos šeimininko kūną. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad vyriškis nužudytas prieš dvi savaites, jis mirė nuo sunkių galvos sužalojimų.
Netrukus policijos pareigūnai rado ir sulaikė nužudytojo sūnų V. Š. Jis prisipažino mirtinai sumušęs lovoje gulėjusį tėvą, kai sausio 1-os naktį grįžo iš svečių, kur sutiko Naujuosius. Vyras prisipažino tą naktį buvęs neblaivus ir vartojęs kvaišalų. Supratęs, kad tėvas nebegyvas, sūnus paėmęs jo piniginę su grynaisiais pinigais bei banko kortele ir toliau girtavęs, leisdamas mirusiojo pinigus, vėliau ėmė nešti iš namų ir pardavinėti įvairius daiktus.
Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė. Prokurorės teigimu, kaltinamojo atsakomybę sunkina tai, kad nusikalstamą veiką jis įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų bei būdamas recidyvistas – 13-ka kartų teistas.
Už savo šeimos nario tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.
Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Generalinės prokuratūros inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Dėl visaginiečio nužudymo bus teisiamas jo giminaitis

  Panevėžio apygardos teismas netrukus pradės nagrinėti baudžiamąją bylą dėl nužudymo. Garbaus amžiaus vilniečiui prokuratūra pareiškė kaltinimus tyčia, itin žiauriai nužudžius savo pusbrolį, pas kurį Visagine svečiavosi.

 • Rokiškėnas bus teisiamas dėl krikštasūnio nužudymo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota nagrinėti žmogžudystės Rokiškio rajone byla. Mirtinu tapo vienintelis smūgis, pensininko suduotas savo krikštasūniui.

 • Dėl nužudymo bus teisiamas anykštėnas menininkas

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota baudžiamoji byla, kurioje Anykščių rajone gyvenantis 44 metų A. R. kaltinamas tyčiniu nužudymu. Įtariama, kad anykštėnas menininkas gretimo kaimo gyventojui per išgertuves į galvą kirviu sudavė ne mažiau kaip 16 smūgių.

 • Zarasiškė nuteista už sutuoktinio nužudymą

  Panevėžio apygardos teisme paskelbtas nuosprendis Zarasuose gyvenančiai 55 metų moteriai. Teismas ją pripažino kalta dėl savo sutuoktinio nužudymo ir skyrė 10 metų nelaisvės.

 • Pareigūnai atskleidė kraupią tiesą

  Policijos pareigūnai nepatikėjo nelaimingo atsitikimo versija ir atskleidė žiaurų moters nužudymą. Šių metų spalio 14 dieną, apie 16 val. 50 min., Bendruoju pagalbos centro telefonu buvo gautas pranešimas, kad savo namuose nuo užsidegusių drabužių apdegė 48 metų moteris, gyvenanti Gikonių kaime, Anykščių rajone.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:269
Vakar apsilankė:8918
Šią savaitę apsilankė:39324
Šį mėnesį apsilankė:101131
Viso (nuo 2015-02-16):14368291
Šiuo metu naršo:
58
2020-08-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!