Uteniškiai vagys apsukriai apšvarino kaimyninių rajonų parduotuves
KriminalaiUteniškiai vagys apsukriai apšvarino kaimyninių rajonų parduotuves
2020 balandžio 21, Antradienis 10:04

Uteniškiai vagys apsukriai apšvarino kaimyninių rajonų parduotuves

Uteniškiai vagys apsukriai apšvarino kaimyninių rajonų parduotuves

Nesiliauja alkoholinių gėrimų vagystės iš parduotuvių. Vagystes jau ne pirmą kartą įvykdė uteniškiai, apsukriai apšvarinę Anykščių, o šiek tiek anksčiau ir Rokiškio prekybos centrus.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pareiškimą, kad Utenoje, Sėlių gatvėje, gyvenantis 1995 metais gimęs vyras Anykščiuose pavogė alkoholinių gėrimų už 274 eurus.

Neseniai vagišiai nuostolių pridarė ir Rokiškyje, apie tai rašė laikraštis „Gimtasis Rokiškis". Jie apšvarino IKI Jaunystės g. ir „Norfos" Nepriklausomybės a. esančius prekybos centrus. Iš abiejų pagrobta alkoholinių gėrimų: iš IKI – už 662 Eur, iš „Norfos" – už 247,64 Eur. Vagystės įvykdytos dienos metu. Vagišiai nesikuklino – grobė brangius gėrimus. Juos susikrovė į kuprines.
Nusikaltėlių tapatybes policijai pavyko nustatyti peržiūrėjus parduotuvių vaizdo kamerų įrašus. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato vadovas Rimantas Čepulis sakė, jog vagys – ne vietiniai, uteniškiai, šiuo „verslu" užsiimantys įvairiose šalies vietose ir policijai gerai žinomi, už įvairius nusikaltimus į pareigūnų akiratį pakliuvę ne kartą, kai kuriems jų dėl anksčiau padarytų nusikalstamų veikų vyksta ikiteisminiai tyrimai.

Laikraščio „Utenos diena"

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiai švarino parduotuvių lentynas tol, kol jų nesučiupo pareigūnai

  Šią savaitę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai „primynė uodegą“ asmenims, kurie ne tik Jurbarke, bet ir kituose Lietuvos miestuose įsigudrino vogti alkoholį iš viršutinių parduotuvių lentynų. Įtariamieji – du Utenos gyventojai (gim. 1982 m. ir gim. 1988 m.) ir juos vežiojęs asmuo (gim. 1979 m.), kurio deklaruota gyvenamoji vieta – Garliava. Jie uždaryti į Marijampolės AVPK areštinę.

 • Negerk, vaikeli, negerk pirmos...

  Nors jau daugiau nei penkerius metus alkoholio vartojimas šalyje mažėja, bet Lietuva vis dar išlieka daugiausia alkoholį vartojančių šalių sąrašo pirmose vietose. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl alkoholio vartojimo sukeliamų problemų kasmet pasaulyje miršta 3 milijonai žmonių ir skaičiai kiekvienais metais tik auga.

  Apie tai, kokios grėsmės slypi anksti pradėjus vartoti alkoholį ir kokių priemonių imtis susidūrus su šia problema, pasakojo gydytoja psichiatrė Vilma Andrejauskienė.

 • Iš parduotuvės Juknėnuose nugvelbė cigarečių ir degtinės

  Naktį iš pirmadienio į antradienį vagišiai nusitaikė tik į cigaretes ir degtinę. Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad išlaužus parduotuvės duris Juknėnuose (Daugailių sen.) įvykdyta vagystė.

 • Vilnietis rado nuniokotą savo sodybą

  Vilniuje gyvenantis vyras patyrė nemenkų nuostolių, kai vagišiai pasidarbavo jam priklausančioje sodyboje Utenos rajone. Pranešimą, kad į ją įsibrauta, gavo į savo mobiliojo ryšio telefoną antradienį, lapkričio 26 dieną.

 • Vagys susigrobė viską, ką rado po ranka

  Į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, pranešusi, kad iš ūkinio pastato ir garažo dingo jai priklausantys daiktai, todėl dėl šios vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Buvusiame srutų rezervuare gausiai liejosi velnio lašai

  Rugsėjo 5 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai su Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais Kiauliupio kaime (Kuktiškių sen.) naikino nelegalų alkoholį. Į buvusias fermų srutų talpyklas išpilta 2 317 litrų konfiskuotų svaigalų.

 • Vagys nusiaubė du butus

  Gegužės 1 dieną vagišiai įsibrovė į du butus, esančius Utenoje, ir iš jų išnešė pinigus bei aukso dirbinius.

 • Šventinį savaitgalį vagys nesnaudė: apšvarino septynis automobilius

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas informuoja, kad Utenos rajone per 2017 m. užregistruotos 207 vagystės. Dažniausiai vagysčių objektais tampa pinigai ir piniginės, sodo priežiūros technika, elektriniai darbo įrankiai, alkoholiniai gėrimai ir maisto produktai, dviračiai, žūklės reikmenys, valtys.

 • Ilgapirščių taikinys – aukso papuošalai

  Per mėnesį jau antrą kartą nuo vagišių nukenčia Kuktiškių miestelio gyventojai. Šįkart vėl apšvarintas kuktiškietės gyvenamasis namas, iš kur išnešta aukso papuošalų už 1 000 eurų.

 • Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

  Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:375
Vakar apsilankė:11112
Šią savaitę apsilankė:65512
Šį mėnesį apsilankė:344286
Viso (nuo 2015-02-16):13791352
Šiuo metu naršo:
163
2020-05-31
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!