Uteniškis po vagių apsilankymo liko be motociklo ir aprangos
KriminalaiUteniškis po vagių apsilankymo liko be motociklo ir aprangos
2019 spalio 28, Pirmadienis 13:20

Uteniškis po vagių apsilankymo liko be motociklo ir aprangos

Uteniškis po vagių apsilankymo liko be motociklo ir aprangos

Praėjusį savaitgalį į policijos pareigūnus kreipėsi vyriškis, iš kurio garažo pavogtas motociklas, motociklininko apranga, batai, šalmas, kiti vertingi daiktai. Patirta žala siekia beveik 6 tūkst. eurų.

Apie vagystę internautams pranešė ir nukentėjusysis. Jis socialiniame tinklapyje paskelbė, kad tiems, kurie pateiks naudingą informaciją apie šią vagystę, žadamas 1 tūkst. eurų atlygis. „Sezonas baigėsi, o nuotykiai ne. Šiąnakt 27.10 iš Palijoniškio garažų pavogtas „Yamaha R6" ir apranga. Jeigu kas nors ką nors žinote, susisiekite. AČIŪ. Premija 1 000 eurų tam, kuris pateiks tikslią informaciją", – kreipėsi jis į grupės „Pagalba vairuotojams Utenoje" narius.

Sekmadienį apie pietus policijos komisariatą pasiekė jauno vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad jis atvyko į garažų bendriją „Putinėlis", esančią Palijoniškio gatvėje, ir rado išlaužtas duris bei pasigedo jam priklausančio baltos spalvos motociklo „Yamaha", baltos juodos spalvų „Alpinestars" motociklininko kombinezono, juodos spalvos batų, įvairiaspalvio šalmo, mėlynos spalvos motociklo stovo, pirštinių, kitų vertingų daiktų. Padaryta žala siekia 5 830 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Policija ieško vyro, iš parduotuvės pavogusio vertingą papuošalą

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo atpažinti vyrą, kuris šių metų kovo 25 dieną atėjęs į parduotuvę „Auksara“, esančią prekybos centre „Aušra“ Utenoje, paprašė parodyti auksinę grandinėlę. Ją paėmęs vyras nesumokėjęs išbėgo iš parduotuvės.

 • Pareigūnai sulaikė stambia vagyste įtariamą įsibrovėlį

  Birželio 16 dieną Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) buvo gautas pusamžės moters, gyvenančios Ignalinoje, Budrių gatvėje, pranešimas. Jame nurodoma, kad pro miegamojo langą buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir iš spintelės pagrobtas plastikinis maišelis, kuriame buvo sudėti įvairūs juvelyriniai dirbiniai (auksiniai papuošalai). Moteris padarytą žalą įvertino 11 750 eurų.

 • Vagis įsibrovėlis rado tiek aukso, kad sidabras jo nebesudomino

  Darbo ir pinigų neturinčių žmonių Lietuvoje yra ne taip jau mažai, bet ne kiekvienam kiltų mintis turto prasimanyti gražią, šviesą, šiltą vasaros dieną einant pro individualų gyvenamąjį namą, pastatytą apskrities centre toli gražu ne prasčiausioje gatvėje.

 • Vagišė vakare gėles išrovė, o naktį sugrūdo atgal

  Kasmet vienas gražiausių, dažnai kurortiniu vadina­mas Sudeikių miestelis vasarai artėjant pražysta gėlėmis. Už tvarką atsakingos Sudeikių seniūnijos darbuotojos į pagalbą pasitelkusios miestelio bendruomenę gėlių vazo­nus kabina gatvėse, o žaliosiose zonose sodina pačių už­augintus, dovanotus ar nusipirktus augalus. Tačiau ne vi­siems bendruomeniški geri norai daro įspūdį, o visuotinis taisyklių laikymasis – priimtinas. Kai vienos moterys su­linkusios purena žemę aplink ką tik pasodintas gėles, ki­tos laukia progos augalėlius iškapstyti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7157
Vakar apsilankė:12178
Šią savaitę apsilankė:19335
Šį mėnesį apsilankė:107746
Viso (nuo 2015-02-16):14131738
Šiuo metu naršo:
148
2020-07-14
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!