Krovininis automobilis Utenoje sužalojo vairuotoją
KriminalaiKrovininis automobilis Utenoje sužalojo vairuotoją
2019 balandžio 30, Antradienis 11:34

Krovininis automobilis Utenoje sužalojo vairuotoją

Krovininis automobilis Utenoje sužalojo vairuotoją

Vienoje įmonėje Utenoje nustatytas darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimas. Pirmadienį ryte įmonės kieme įvyko nelaimė: krovininis automobilis sužalojo vairuotoją, kuris išvežtas į Utenos ligoninės Reanimacijos skyrių.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad įmonės teritorijoje, esančioje šalia Utenos, 07.38 val. vairuotojas pastebėjo, jog užvestas krovininis automobilis „Volvo FH" pradėjo riedėti. Norėdamas jį sustabdyti, dar bandė greit įlipti į jį. Jam lipant į minėtą krovininį automobilį atsitiko nelaimė: žmogus buvo sužalotas tuomet, kai transporto priemonė atsitrenkė į kitą stovintį krovininį automobilį „Renault Prenium" su priekaba. Vyras dėl sužalojimų buvo paguldytas į Utenos ligoninės reanimacijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena" inf., asociatyvi nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje sudegė vilkikas

  Kovo 18-os vakarą, tarp 22–23 val., Utenoje, Garažų gatvėje, užsiliepsnojo vilkikas „Mecedes-Benz Actros“ su puspriekabe. Sudegė vilkiko kabina ir puspriekabė, kuri buvo tuščia.

 • Automobilį vairavo apsvaigęs nuo narkotikų, rasta ir svaigiųjų medžiagų

  Naktį iš liepos 19-os į liepos 20-ą Utenoje policijos pareigūnai sustabdė automobilį, kurį vairavo jaunas „Audi A6“ vairuotojas, apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

 • Utenos aplinkkelyje – vilkiko avarija

  Pirmadienį priešpiet Utenos aplinkkelyje įvyko avarija: nuo kelio nuvažiavo ir apvirto Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, o į aplinką išsiliejo dyzelinas.

 • 19 kartų baustas vairuotojas į darbą riedėjo be padangų

  Rugpjūčio 8 dieną, apie 7 val. 35 min., Galvės gatvėje, Vilniuje, patruliuodami su nežymėtu tarnybiniu automobiliu Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo įtartiną automobilį „Ford Mondeo", kurio priekinis ratas buvo be padangos ir riedėjo ant skardinio disko.

 • Apie tai turėtų žinoti kiekvienas vairuotojas

  Vairuotojams už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus „susitarti“ su policininkais bus beveik neįmanoma – nuo šiol pareigūnų automobiliuose yra integruota vaizdo ir garso įrašymo technika, užkirsianti kelią bet kokiai korupcijai.

 • Ties Degučiais apvirto gyvulius gabenęs vilkikas

  Naktis iš ketvirtadienio į penktadienį Degučiuose (Zarasų r.) buvo nerami: apie 3.53 val. ugniagesiai-gelbėtojai buvo iškviesti į eismo įvykį. Ant pagrindinio kelio apvirtęs vilkikas ne tik užtvėrė kelią pravažiuojantiems automobiliams, bet eismo įvykio metu teko laisvinti vilkiko priekaboje esančius gyvulius, kurie buvo vežami į skerdyklą. Avarijos metus dalis raguočių nugaišo. Iki tol, kol atvyko ugniagesiai, priekabos durys buvo atidarytos, išleisti gyvi likę gyvuliai.
  Avarijos metu vilkiko vairuotojas nenukentėjo, o sunkiasvorė transporto priemonė galėjo apvirsti dėl sprogusios padangos.

 • Kelyje Utena-Zarasai žuvo jaunuolis

  Vėlų ketvirtadienio vakarą, po 22 val, 136 km Kaunas-Zarasai (pusantro kilometro už Utenos link Zarasų) autoįvykyje žuvo 20 metų vilnietis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4009
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:40684
Šį mėnesį apsilankė:73401
Viso (nuo 2015-02-16):14097393
Šiuo metu naršo:
139
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!