Iš slaugos ligoninės grįžęs senukas pasigedo 18 tūkst. eurų
KriminalaiIš slaugos ligoninės grįžęs senukas pasigedo 18 tūkst. eurų
2019 vasario 06, Trečiadienis 10:35

Iš slaugos ligoninės grįžęs senukas pasigedo 18 tūkst. eurų

Iš slaugos ligoninės grįžęs senukas pasigedo 18 tūkst. eurų

Utenos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir į teismą perduota baudžiamoji byla, kurioje 30-metis Molėtų rajono gyventojas A. Š. kaltinamas didelės vertės turto vagyste.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos tyrėjai, o jiems vadovavo Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis.
Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas policijai gavus garbaus amžiaus Molėtų rajono gyventojo pareiškimą dėl vagystės. Su ligota seserimi atokiame vienkiemyje gyvenęs vyras 2017 metų gruodį susirgo. Jie abu buvo išvežti į ligoninę, o vėliau, kelis mėnesius, gydomi slaugos ligoninėje.
Pernai kovą grįžęs į namus senukas pasigedo sodyboje slėptų savo santaupų – 18 tūkst. eurų ir kreipėsi į policiją.
Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrimą apsunkino ne tik tai, kad buvo neaiškus tikslus vagystės laikas ir jos aplinkybės, tačiau ir nukentėjusiojo mirtis. Praėjusių metų pavasarį name kilus gaisrui žuvo jo šeimininkas.
„Net ir tokiomis aplinkybėmis per 9 ikiteisminio tyrimo mėnesius buvo surinkta pakankamai duomenų, leidžiančių pateikti vienam netoliese gyvenančiam jaunam vyrui kaltinimus dėl didelės vertės turto vagystės", – sakė prokuroras G. Čekuolis.
Byla perduota nagrinėti į Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmams. Už didelės vertės turto vagystę Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

Generalinės prokuratūros ir laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Antalgėje pasigedo valties

  Leliūnų seniūnijos gyventojas pastebėjo, kad pavogta prie ežero stovėjusi valtis.

 • Čiupo auksinę grandinėlę ir pabėgo

  Pirmadienį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad prekybos centre pavogta daugiau nei vieną tūkstantį eurų kainuojanti auksinė grandinėlė.

 • Iš namų dingo aukso dirbiniai

  Vagišių taikiniu vis dažniau tampa negyvenamos sodybos, tačiau įsibrauti į svetimus namus nesibaiminama ir į namus, kuriuose gyvenama nuolat.

 • Nugvelbė automobilio vairą

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad lapkričio 7 dienos rytą uteniškis pastebėjo, kad iš jam priklausančio automobilio pavogtas vairas.

 • Kuktiškių miestelio gyventojai Kalėdos smarkiai apkarto

  Antrąją šv. Kalėdų dieną Kuktiškių miestelio gyventoja pasigedo didelės pinigų sumos ir auksinių dirbinių: žiedų, grandinėlės, auskarų, apyrankės. Nuostoliai siekia kone 9 tūkstančius eurų.

 • Pareigūnai sulaikė stambia vagyste įtariamą įsibrovėlį

  Birželio 16 dieną Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) buvo gautas pusamžės moters, gyvenančios Ignalinoje, Budrių gatvėje, pranešimas. Jame nurodoma, kad pro miegamojo langą buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir iš spintelės pagrobtas plastikinis maišelis, kuriame buvo sudėti įvairūs juvelyriniai dirbiniai (auksiniai papuošalai). Moteris padarytą žalą įvertino 11 750 eurų.

 • Įsiveržę į moters namus užpuolikai bandė apiplėšti ir turėjo nepadorių kėslų

  Ketvirtadienį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Narkūnų kaime trys užpuolikai įsiveržė į moters namus, kuriuose bandė pavogti vertingus daiktus, suvalgė šaldytuve buvusį maistą, o vienas iš jų kėsinosi išprievartauti šeimininkę.

 • Ilgapirščiai šeimininkavo įmonės teritorijoje

  Sausio 18 dieną Utenoje esančios UAB „Biorytas" savininkas pranešė, kad iš įmonės kiemo pavogtas dyzelinas, įsibrauta ir į kitas patalpas.

 • Vagišiai susigundė stiklinėmis taurėmis ir rankšluosčiu

  Rugsėjo 9 dieną apie 23 val. į Utenoje, Taikos gatvėje, gyvenančio jaunuolio butą pasibeldė nelaukti svečiai, nuo kurių nukentėjo pats šeimininkas.

 • Iš uteniškio sąskaitos ištuštino didelę sumą pinigų

  Liepos 4 dieną policijos pareigūnai gavo pranešimą, kuriame uteniškis nurodė, kad birželio mėnesį pasinaudojant jam priklausančia banko kortele, iš jo sąskaitos buvo nuimti pinigai įvairiuose bankomatuose. Pasigesta 9 810 eurų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:561
Vakar apsilankė:8744
Šią savaitę apsilankė:9305
Šį mėnesį apsilankė:97431
Viso (nuo 2015-02-16):11859623
Šiuo metu naršo:
78
2019-12-10
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!