Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę
KriminalaiVagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę
2018 sausio 05, Penktadienis 11:17

Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad sausio 4 dieną apie 19.30 val. į parduotuvę „Norfos mažmena“ (Kudirkos g.) atėjęs nepažįstamas vyras ir pagrobė keturis puslitrio talpos degtinės butelius. Padaryta 19,16 eurų turtinė žala bei pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną pranešimas gautas ir iš vyriškio, kuris pareigūnus informavo, kad į jam priklausantį automobilį BMW 730, kuris stovėjo automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Utenoje, Taikos g., buvo nusitaikę vagys, kurie nugvelbė du galinio vaizdo veidrodėlių stikliukus, kurių vieno vertė 70 eurų, dvi priekinio ir galinio bamperių chromuotas apdailos detales su juose įrengtais parkavimo sistemos davikliais (vieno vieneto vertė 150 eurų). Dėl šios vagystės padaryta 440 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš uteniškės namų, esančių Atgimimo gatvėje, vagišiai išsinešė įvairių daiktų, papuošalų, pinigų, „Swedbank" mokėjimo korteles, vairuotojo pažymėjimą, atsarginį automobilio užvedimo raktelį. Bendra turtinė žala – apie 875 eurų. bei pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vagys nusiaubė du butus

  Gegužės 1 dieną vagišiai įsibrovė į du butus, esančius Utenoje, ir iš jų išnešė pinigus bei aukso dirbinius.

 • Šventinį savaitgalį vagys nesnaudė: apšvarino septynis automobilius

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas informuoja, kad Utenos rajone per 2017 m. užregistruotos 207 vagystės. Dažniausiai vagysčių objektais tampa pinigai ir piniginės, sodo priežiūros technika, elektriniai darbo įrankiai, alkoholiniai gėrimai ir maisto produktai, dviračiai, žūklės reikmenys, valtys.

 • Ilgapirščių taikinys – aukso papuošalai

  Per mėnesį jau antrą kartą nuo vagišių nukenčia Kuktiškių miestelio gyventojai. Šįkart vėl apšvarintas kuktiškietės gyvenamasis namas, iš kur išnešta aukso papuošalų už 1 000 eurų.

 • Santaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė

  Šiomis dienomis sukčiai pasidarbavo iš peties: iš Utenos rajono gyventojų išviliojo nemenką pinigų sumą. Nuo vagišių nukentėjo ir viena uteniškių įmonė, iš kurios pasisavinti 25 tūkst. eurų.

 • Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

  Praėjusį savaitgalį į Utenos rajone esančias sodybas atvykę jų savininkai buvo nemaloniai nustebinti. Čia apsilankę ilgapirščiai buvo pasisavinę viską, ką rodo – nuo žemės ūkio padargų iki žaislinių laivelių.

 • Kratas atlikę policijos pareigūnai rado daugybę pavogtų daiktų

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje yra atliekama eilė ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų, sodybų, garažų. Atlikus kratas pas įtariamuosius asmenis, buvo rasti įvairūs darbo įrankiai, sodo ir daržo technika.

 • Vagišiai darbavosi turgavietėse

  Praėjusį savaitgalį nuo ilgapirščių nukentėjo du Utenos apskrities gyventojai, praradę ir pinigines, ir asmens dokumentus.

 • Apvogti du butai

  Liepos 24 dieną į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi du uteniškiai, kurie tvirtino pastebėję, jog apvogti jų butai – vagys išnešė papuošalus, pinigus ir kompiuterį.

 • Lauko virtuvėje vagys pasidarbavo iš peties

  Sekmadienį Daugailių seniūnijoje buvo pastebėta, kad lauko virtuvėje apsilankė ilgapirščiai, kurie nugvelbė įvairių įrankių, dviratį, automobilių vairų, lieto lydinio ratus, automobilio navigacijas už daugiau kaip 5 tūkstančius eurų.

 • Apšvarino sudeikiečius

  Antradienį ilgapirščiai apšvarino du gyvenamuosius namus Sudeikių seniūnijoje. Po pietų šioje seniūnijoje gyvenanti moteris pastebėjo tai, kad vagių įsibrauta į jos namus ir pasisavinti 9 tūkst. eurų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2991
Vakar apsilankė:7724
Šią savaitę apsilankė:17587
Šį mėnesį apsilankė:138054
Viso (nuo 2015-02-16):11355901
Šiuo metu naršo:
76
2019-10-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!